Autor Wątek:  Problemy z siecią trakcyjną na Trasie Quarka  (Przeczytany 2546 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problemy z siecią trakcyjną na Trasie Quarka
« dnia: 06 Sierpnia 2006, 20:31:13 »
Mam problemy z wysięgnikami sieci trakcyjnej na Trasie Quarka na stacji Koniewice:


Próbowałem podmieniać modele w katalogu /scenery/tr/, /models/tr/ i /textures/tr/ ale to nie dało rezultatu.

Nie za bardzo pasowało mi umieścić ten wątek w dziale Pomoc, ale jeśli moderator uzna że tam powinna być jego lokalizacja, to proszę o przeniesienie.

Przenoszę do Pomoc.
Andrzej

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Problemy z siecią trakcyjną na Trasie Quarka
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpnia 2006, 21:35:57 »
Jeżeli mogę dopowiedzieć zainstaluj MaSzynę jeszcze raz od początku, lub skorzytaj z paczki defilera, tam takiego problemu nie ma, lub ewentulanie zobacz jakie są różnice pomiędzy Twoim Quarkiem a defilra. Powinny różnice wyjść, lub zobacz loga lub podmnieniaj pliki czy całe foldery.

Pozdrawiam
Mariusz

PS przepraszam Cie Mariusz, że ponownie prawie to samo napisałem, tamto co zostało przeniesione na bocznicę było w wersji skróconej, co widocznie nie spodobało się moderatorowi a sens wypowiedzi tej i tamtej jest taki sam.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problemy z siecią trakcyjną na Trasie Quarka
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Sierpnia 2006, 23:56:07 »
Tekstury masz nadpisane.
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

guest1206

  • Gość
Problemy z siecią trakcyjną na Trasie Quarka
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Sierpnia 2006, 22:41:11 »
Zła textura użyta we wpisie do scenerii. Powinna być Wys-ni-D.tga lub Wys-ni-K.tga, a jest BetonRelief1.bmp. Prawdopodobnie w pliku quarkmc28.scm masz coś takiego:
include tr/-P-3D.inc -27.0 5.8 10.0 -90.0 BetonRelief1 end
a powinno być:
include tr/-P-3D.inc -27.0 5.8 10.0 -90.0 Wys-ni-D.tga end

Współrzędne słupa są zmyślone, ale jeżeli masz starą wersje symulatora (220204), to możesz określić współrzędne tego wysięgnika.