Autor Wątek:  Zabawny Filmik  (Przeczytany 17273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline koltom

  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
    • http://www.koltom.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« dnia: 19 Listopada 2003, 18:07:09 »
Natknalem sie w neci na fajny filmik reklamujacy technikum kolejowe, prawdopodobnie kazdy juz to widzial, ale jesli nie to naprawde warto: http://www.kolejarz.lhs.pl/download/tk.exe
Rozpakowac i mozna ogladac :)
Jakosc co prawda nie najlepsza delikatnie mowiac ale filmik fajny.
(@OOOO)=======|

S2 dla wszystkich !

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopada 2003, 21:21:11 »
Nieźle to mycie wymyślili. Ale filmowcy!

Ale jakby nie było - to ta jazda... Kto mu pozwolił?! Tak rżnąć maszynę!!! :evil:  Normalnie...

Offline ST44

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudnia 2004, 19:44:52 »
Zaliczylem ROTFL'a oglądając ten filmik :D
Bartek

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudnia 2004, 22:00:06 »
A takie pytanie OT:
Nie wie ktos jaki tytuł nosi ta druga piosenka ? (chodzi o ta kiedy juz ten "gość" prowadzi EU07)
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudnia 2004, 22:26:05 »
Cytat: "EU07-483"
A takie pytanie OT:
Nie wie ktos jaki tytuł nosi ta druga piosenka ? (chodzi o ta kiedy juz ten "gość" prowadzi EU07)

Everlasting Love, chyba w wykonaniu Sandry (w tym przypadku).

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudnia 2004, 22:36:10 »
Cytat: "kruger"
Cytat: "EU07-483"
A takie pytanie OT:
Nie wie ktos jaki tytuł nosi ta druga piosenka ? (chodzi o ta kiedy juz ten "gość" prowadzi EU07)

Everlasting Love, chyba w wykonaniu Sandry (w tym przypadku).


Tak, to jest Everlasting Love Sandry. Moim zdaniem ta piosenka idealnie pasuje do tego klimatu.

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudnia 2004, 13:21:28 »
Heh, ja zawsze tak włączm MaSzynę : Maanam czy Red Hot CHili Peppers i jeździmy.. Tylko czy prawdziwym mechanikom tak wolno ?? Czy tą piosenke można gdzieś darmowo pobrać ? Wszędzie były tylko płatne serwery itp.  Szukałem na googlach i znalazłęm kilka płatnych zawieszających się stron.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Grudnia 2004, 16:53:17 »
Cytat: "TruckeR"
Heh, ja zawsze tak włączm MaSzynę : Maanam czy Red Hot CHili Peppers i jeździmy.. Tylko czy prawdziwym mechanikom tak wolno ??

A dlaczegoz nie? przeciez nierzadko widac ze maja jakies radyjka czy inne odbiorniki/nadajniki glosu:> Zreszta jesli motorniczy badz bus drajwer moze sobie zapuscic muzyczke to mysle ze mech takze moze
Cytat: "TruckeR"
Czy tą piosenke można gdzieś darmowo pobrać ? Wszędzie były tylko płatne serwery itp.  Szukałem na googlach i znalazłęm kilka płatnych zawieszających się stron.

O p2p kolega nie slyszal?:>

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Grudnia 2004, 18:04:32 »
P2P słyszałem, miałem kilka, ale mi nie działały, a poza tym boję sie, czy kazaa nie pogryzie mi się z antywirem, bo mojemu kuzynowi się pogryzła i musiał dysk formatowac.. Do tego nie chcę miec rekalm z kazy czy spyware'u więc się pytam, i prosze, czy gdyby komuś się udało to pobrać, to umieścić na swoim serwerze - a jak nie to udostępnie swój.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Grudnia 2004, 19:21:40 »
Cytat: "TruckeR"
P2P słyszałem, miałem kilka, ale mi nie działały, a poza tym boję sie, czy kazaa nie pogryzie mi się z antywirem, bo mojemu kuzynowi się pogryzła i musiał dysk formatowac.. Do tego nie chcę miec rekalm z kazy czy spyware'u więc się pytam, i prosze, czy gdyby komuś się udało to pobrać, to umieścić na swoim serwerze - a jak nie to udostępnie swój.


Raczej nie powinno się pogryźć. Ja ściągam w DC++ i eMule, mam zainstalowany skaner dostępowy Avast i wszystko jest OK.

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Grudnia 2004, 20:56:27 »
ja sciagam przez emule
świetny program, lepszy od kaaza
i mam tez avast i wszystko gra
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Grudnia 2004, 20:59:06 »
fajne, szkoda, że niema lepszej jakości
a czemu by niewolnobyło słuchac muzy podczs jazdy
przecież nikt by się i tak niedowiedział :)
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Grudnia 2004, 21:27:42 »
heh:) Ale to jednak jest satysfakcja jechać sobie SN61 w rytmach Maanamu, mijać po drodze ST44 z węglarkami - aż wracają te ([ponoć].. ja ich nie pamiętam niestety..) piękne lata 60'te i 70'te.. Ja zawsze odpalam Koltomowo z ST44-666 + Maanam + freefly .. to dopiero jazda :D
Pozdrawiam serdecznie!

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Grudnia 2004, 23:16:21 »
Apropo muzy i jazdy kiedyś jeszcze może z pare lat temu miałem okazje pojeździć na toruńskich EU07 i tam w kabinach co niektóre miały poinstalowane radio odtwarzacze samochodowe. Szkoda że już tego niema ale ciekawe skąd wtedy one się tam znalazły te radyjka.... no i dwa glośniki pod sufitami w obu kabinach. Niechce lac wody ale naprawde tak było mam nawet fotke tego radyjka. Ale radio jedno z tymże mechanik je wyciagał z kasetki i wkładał je w drugą np w kabinie B.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Stycznia 2005, 21:00:28 »
Cytat: "Dżyszla"
Nieźle to mycie wymyślili. Ale filmowcy!

Ale jakby nie było - to ta jazda... Kto mu pozwolił?! Tak rżnąć maszynę!!! :evil:  Normalnie...


Nawet mnie, takiemu laikowi, wydaje się, ze skoro ten maszynista daje od razu na dosć wysoką poz. nastawnika, zaraz  maksymalne bocznikowanie, za chwilę je zmniejsza, to znaczy, ze to TK jednak takie dobre nie było :P
Pozdrawiam serdecznie!

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Stycznia 2005, 21:27:51 »
Cytat: "TruckeR"
Nawet mnie, takiemu laikowi, wydaje się, ze skoro ten maszynista daje od razu na dosć wysoką poz. nastawnika, zaraz  maksymalne bocznikowanie, za chwilę je zmniejsza, to znaczy, ze to TK jednak takie dobre nie było :P


Możesz napisać na jakiej podstawie tak twierdzisz? Dla mnie oznacza to jedno: lokomotywa ma wystarczająco dużą prędkość, aby maszynista mógł przejść od razu na pozycję równoległą bezoporową i dać maksymalne bocznikowanie. Być może zszedł wcześniej do zera, bo była jazda bezprądowa.
Napisz jak wg Ciebie powinien się zachować ten mechanik.

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Stycznia 2005, 22:27:28 »
Witam!!!
Przedmówca ma racje-juz po samym krajobrazie mykajacym za okanmi loka widać, że śmiga ponad 70km/h a chyba przy tej prędkości można juz dać max bocznikowanie (przypusczenia oparte na doświadczeniach z Maszyny).
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!

Offline maly

  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Stycznia 2005, 11:41:16 »
witam
 
na EU07 tak mozna  EP07 i EP08 tego raczej nie zniesie w EP05 i EP09 przy 60km/h przechodzi sie na układ równoległy

Offline Negroth

  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Stycznia 2005, 13:37:08 »
Cytat: "EP08_015"
Apropo muzy i jazdy kiedyś jeszcze może z pare lat temu miałem okazje pojeździć na toruńskich EU07 i tam w kabinach co niektóre miały poinstalowane radio odtwarzacze samochodowe. Szkoda że już tego niema ale ciekawe skąd wtedy one się tam znalazły te radyjka.... no i dwa glośniki pod sufitami w obu kabinach. Niechce lac wody ale naprawde tak było mam nawet fotke tego radyjka. Ale radio jedno z tymże mechanik je wyciagał z kasetki i wkładał je w drugą np w kabinie B.


Pewnie czasy maszyn planowych - wtedy było bardzo fajnie - czysto, wygodnie... kazda drużyna dbała o swoje miejsce pracy - a teraz większosć ma to gdzieś.
Krzychu :)

Offline Negroth

  • Wiadomości: 153
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Stycznia 2005, 13:38:19 »
Cytat: "EP08_015"
Apropo muzy i jazdy kiedyś jeszcze może z pare lat temu miałem okazje pojeździć na toruńskich EU07 i tam w kabinach co niektóre miały poinstalowane radio odtwarzacze samochodowe. Szkoda że już tego niema ale ciekawe skąd wtedy one się tam znalazły te radyjka.... no i dwa glośniki pod sufitami w obu kabinach. Niechce lac wody ale naprawde tak było mam nawet fotke tego radyjka. Ale radio jedno z tymże mechanik je wyciagał z kasetki i wkładał je w drugą np w kabinie B.


Pewnie czasy maszyn planowych - wtedy było bardzo fajnie - czysto, wygodnie... kazda drużyna dbała o swoje miejsce pracy - a teraz większosć ma to gdzieś.
Krzychu :)

Offline RiZoNe

  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Stycznia 2005, 14:21:09 »
Cytat: "Negroth"
Cytat: "EP08_015"
Apropo muzy i jazdy kiedyś jeszcze może z pare lat temu miałem okazje pojeździć na toruńskich EU07 i tam w kabinach co niektóre miały poinstalowane radio odtwarzacze samochodowe. Szkoda że już tego niema ale ciekawe skąd wtedy one się tam znalazły te radyjka.... no i dwa glośniki pod sufitami w obu kabinach. Niechce lac wody ale naprawde tak było mam nawet fotke tego radyjka. Ale radio jedno z tymże mechanik je wyciagał z kasetki i wkładał je w drugą np w kabinie B.


Pewnie czasy maszyn planowych - wtedy było bardzo fajnie - czysto, wygodnie... kazda drużyna dbała o swoje miejsce pracy - a teraz większosć ma to gdzieś.

Racja, dzisiaj niestety lokomotywy są jak prostytuty i nikt raczej wewnątrz o nie nie dba ...
Na niektórych maszynkach można jeszcze zobaczyć pozostałości tych czasów - choćby nawet herby macierzystych miast...

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Stycznia 2005, 18:14:01 »
Mówiłem ze laik jestem :P Wydawało mi sie, że takie dosyć szybkie zmienianie poz. nastawnika, boczników itd. moze nieco uszkadzać lokomotywę, ale ja bardziej znam się na pojazdach spalinowych (bo na elektrykach to prawie wogóle) i takie dosć wysokie obroty, zmiany biegów mogą uszkodzic skrzynie biegów itd. Ale mylics ie jedst rzeczą ludzką, wybaczycie mi chyba, coo ??;)
Pozdrawiam serdecznie!

Offline syn_maszynisty

  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Stycznia 2005, 18:31:44 »
Cytat: "TruckeR"
Mówiłem ze laik jestem :P Wydawało mi sie, że takie dosyć szybkie zmienianie poz. nastawnika, boczników itd. moze nieco uszkadzać lokomotywę, ale ja bardziej znam się na pojazdach spalinowych (bo na elektrykach to prawie wogóle) i takie dosć wysokie obroty, zmiany biegów mogą uszkodzic skrzynie biegów itd. Ale mylics ie jedst rzeczą ludzką, wybaczycie mi chyba, coo ??;)

O jakich spalinowych tu mówisz ? Bo np. w Sm42 nie ma skrzyni,  a przynajmniej nie jest obsługiwana recznie.. raczej bez przeszkud mozna z miejsca dać jedenastą pozycje.... no chyba że sie trafi jakis felerny silnik to nima cudu zeby sie cos nie popsuło... :P
Lokomotywonia Kępno rulz (chociaż już zlikwidowana:-(.)

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Stycznia 2005, 20:09:29 »
Chodziło mi o pzkłądnie mechaniczne , np. SM03 i Sn61. Wiem, nie napisałem tego od razu, znów mój błąd :p
Pozdrawiam serdecznie!

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #24 dnia: 29 Stycznia 2005, 00:58:16 »
ktoś sie pytał gdzie można sciągnąc te piosenke sandry jest tu http://www.nachtschicht.at/index.php?seite=379&lg=1

Converter

  • Gość
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #25 dnia: 07 Maja 2006, 13:34:25 »
(treść usunięta)
« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2019, 15:51:54 wysłana przez Converter »

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #26 dnia: 07 Maja 2006, 16:27:12 »
Ten filmik oglada sie jak samych swoich . A wiecie czemu koles przez radio mowi. Bo po tym jak zawalil 6 bokow to silnkiki popalil i mowi zeby podstawili mu drogiego loka <haha>

Offline Driver24

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 258
  • inż. Maszynista PKP IC
    • Zobacz profil
    • http://www.beladeda.cba.pl/palac_kultury.m3u
  • Otrzymane polubienia: 4
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #27 dnia: 07 Maja 2006, 19:02:58 »
Wogóle to ten koles co prowadzi siódemke zrobil ciekawy bląd. W rzeczywistosci jak tak szybko da sie boki odrazu wskakując na 5 lub 6 pozycje to jest niezłe szarpniecie. Raz tak z ciekawosci zrobilem i oberwalo mi sie od mechanika. Powinno sie płynnie przestawiac pozycje "by pasażerowie nie odczuwali szarpniec podczas jazdy" :P
Partia "Ruch poparcia Twarożka" ;) wcześniej Stowarzyszenie Wąchaczy Kota

Offline AIR

  • Deweloper
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 505
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #28 dnia: 07 Maja 2006, 19:41:51 »
ale przy predkości pond 100km/h to pewnie się nawet nie odczuje tego...
Niebo jest Bogiem, a skoki nałogiem...->
http://www.youtube.com/watch?v=nE9G-qiZqSU

Converter

  • Gość
Zabawny Filmik
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Maja 2006, 18:38:53 »
(treść usunięta)
« Ostatnia zmiana: 26 Września 2017, 14:55:45 wysłana przez Converter »