Autor Wątek:  Białostockie maszyny.  (Przeczytany 4231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Białostockie maszyny.
« dnia: 03 Lipca 2006, 09:58:55 »
Witam.

Mam pytanie skierowane do kolegów z Białegostoku i okolic. Chciałbym pojechać w tamte regiony upolować jak najwięcej byków z ZT Białystok. Moje pytanie brzmi: w który region najlepiej się udać żeby trafić sporą ilość tych maszyn?

Pozdrawiam.
www.et22.pl - zapraszam

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Białostockie maszyny.
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipca 2006, 10:49:06 »
Byki najlepiej fotografowac u nas we Wrocławiu na stacji towarowej Brochów stoi tego full

hunter

  • Gość
Białostockie maszyny.
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipca 2006, 10:52:23 »
Cytat: "darek71wrc"
Byki najlepiej fotografowac u nas we Wrocławiu na stacji towarowej Brochów stoi tego full

Tak, ale mu chodzi o byki z ZT Białystok, a nie z Wrocławia.

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Białostockie maszyny.
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipca 2006, 11:46:18 »
Cytat: "ZT-POZNAN"
Witam.

Mam pytanie skierowane do kolegów z Białegostoku i okolic. Chciałbym pojechać w tamte regiony upolować jak najwięcej byków z ZT Białystok. Moje pytanie brzmi: w który region najlepiej się udać żeby trafić sporą ilość tych maszyn?

Pozdrawiam.


Zazwyczaj kilka byków stoi w Tłuszczu, czasem w Małkinii jakiś stoi (w ciągu dnia). W Łapach też bywa jakiś byk przy ZNTK.
Ełk - jak tam zazwyczaj bywam to na bocznicy stoją jakieś byki - jak są to będziesz je widział z peronu.
Sokółka - tam jest róźnie. Wieczorem na pewno jakiegoś (lub jakieś, teraz gdy jeździ żwir jest tam spory ruch) byka spotkasz (do tego gagary), w ciągu dnia mogą stać, ale mogą też nie. A gdzie najlepiej szukać byków? Na szopie.

PS. Ostatnio sporo ET22 jeździ na pasażerskich - np. na Biebrzy, Ełckiej części Hańczy, osobowym do Suwałk (18 z minutami wyjazd z Białego), ostatnio widziałem na Staroście byka.

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Białostockie maszyny.
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lipca 2006, 12:30:59 »
Witam

Cytat: "|andy|"
...Na szopie


Tak na szopie znajdziesz ich troszke. Jest niedaleko od dworca PKP.
W razie jak nie chcesz miec problemow w zwiazku z poruszaniem sie po terenie lokomotywowni mozna sie udac do pana Jana Szoki dyrektora ZT Bialystok. Jest to bardzo mily i sympatyczny czlowiek. Mysle ze moze cos poradzic na ten temat. Znalesc Go mozna na ulicy Kopernika 60. Jest to biurowiec wagonowni oddalony o ok 200 m od szopy. O ile mnie pamiec nie myli to Jego gabinet znajduje sie na 2 pietrze.

Pozdrawiam
Tomcio
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Białostockie maszyny.
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lipca 2006, 12:49:21 »
Cytat: "Tomcio"
Witam

Cytat: "|andy|"
...Na szopie


Tak na szopie znajdziesz ich troszke. Jest niedaleko od dworca PKP.
W razie jak nie chcesz miec problemow w zwiazku z poruszaniem sie po terenie lokomotywowni mozna sie udac do pana Jana Szoki dyrektora ZT Bialystok. (...)


Jan Szoka nie jest już dyrektorem ZT Białystok. A jeśli chodzi o pozwolenie na wejście na szopę to pójdź do dyspozytora (spytaj na terenie Zakładu gdzie są dyspozytorzy - każdy Ci to powie) i powiedz co i jak. Powinni zadzwonić do przełożonych i ustalić z nimi Twoje wejście. Zapewne dostaniesz też jakiegoś pracownika do towarzystwa.

Offline Tomcio

  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Białostockie maszyny.
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lipca 2006, 22:40:22 »
Witam
Cytat: "|andy|"
Jan Szoka nie jest już dyrektorem ZT Białystok...

Upss. No to sie popisalem. Kiedy sie to zmienilo?? Nawet nie wiedzialem. Przepraszam za wprowadzenie w blad. @|andy| dzieki za poprawienie.

Pozdrawiam
Tomcio
Poszukuje zdjęć Ep05-03, 22, 26 i Ep09-039 Eu/EP07 - 431 - 1046 najlepiej w rozdzielczości najlepiej minimum 1920/1080 im większe tym lepsze ;) Mogą być skany z dawnych lat. Potrzebne ze względów sentymentalnych. Nie będą rozpowszechniane. Z góry dziękuję

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Białostockie maszyny.
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Lipca 2006, 12:41:56 »
Cytat: "Tomcio"
Witam
Upss. No to sie popisalem. Kiedy sie to zmienilo?? (...)


Kilka miesięcy temu. Teraz dyrektorem jest ktoś z Wrocławia (nie wiem jak się ten człowiek nazywa, ani jak wygląda).

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
Białostockie maszyny.
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Lipca 2006, 13:14:03 »
Dziękuje Andy za cenne informacje. Pozdrawiam

P.S. Co do szopy to mało ciekawe miejsce ale również tam zagościć się postaram.
www.et22.pl - zapraszam