Autor Wątek:  [szukam] Charakterystyki lokomotyw spalinowo-elektrycznych  (Przeczytany 2233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Witam wszystkich symkowiczów!

W związku z prowadzonymi pracami pilnie poszukuję charakterystyk silników trakcyjnych i prądnic (głównych) lokomotyw SP/SU45, SU46 i SM31. Co już mam:
I) SP/SU45:
  a) chrakterytyka prądnicy głównej na 15 pozycji nastawnika,
  b) charakterystyki silników trakcyjnych przy wzbudzeniu 100% (pełne) i 28,5% (max osłabione),

II) SU46:
  a) chrakterytyka prądnicy głównej na 15 pozycji nastawnika,
  b) charakterystyki silników trakcyjnych przy wzbudzeniu 100% (pełne) i 28,5% (max osłabione),

III) SM31
  a) chrakterytyki prądnicy głównej na wszystkich 11 pozycjach nastawnika,
  b) charakterystyka silników trakcyjnych przy wzbudzeniu 100% (pełne) i 28,5% (max osłabione).

Co poszukuję (czego nie mam):
I) SP/SU45:
  a) chrakterytyka prądnicy głównej na pośrednich pozycji nastawnika,
  b) charakterystyki silników trakcyjnych przy pośrednich pozycjach bocznikowania

II) SU46:
  a) chrakterytyka prądnicy głównej na pośrednich pozycji nastawnika,
  b) charakterystyki silników trakcyjnych przy środkowych pozycjach bocznikowania

III) SM31
  a) charakterystyka silników trakcyjnych przy środkowej pozycji bocznikowania

Jeśli ktokolwiek ma potrzebne mi dane, proszony jest o kontakt, gdyż bez tych danych exe będzie "niepełnosprawne".

Pozdrawiam,
Maciej "youBy" Cierniak
Мацей "юБы" Церняк
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
[szukam] Charakterystyki lokomotyw spalinowo-elektrycznych
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipca 2006, 11:34:02 »
Hm, mam troche ksiazek serii 'Lokomotywy spalinowe serii Sx-xx', jest tam troche wykresow i danych, moze jak je tu wklepie to pomoze ?

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
[szukam] Charakterystyki lokomotyw spalinowo-elektrycznych
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipca 2006, 11:44:28 »
Cytat: "kruger"
Hm, mam troche ksiazek serii 'Lokomotywy spalinowe serii Sx-xx', jest tam troche wykresow i danych, moze jak je tu wklepie to pomoze ?
Jeżeli jest tam to, czego szukam, to możesz wklepywać, ale jeżeli to nie to, to nie widzę takiej potrzeby
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
[szukam] Charakterystyki lokomotyw spalinowo-elektrycznych
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipca 2006, 11:49:29 »
hehe, no poki nie wklepie to nie bedziesz wiedzial czy to to czy nie to :P ok, wygrzebie je z szafi popatrze co da sie wyczaic.