Autor Wątek:  Realność w wiekszym stopiniu ;)  (Przeczytany 2735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Realność w wiekszym stopiniu ;)
« dnia: 14 Maja 2006, 21:09:23 »
Witam. Nie mam zadnego problemu, ale... Niedwano jechałem sobie "kibelkiem" w kabinie, i coś zauwazyełm. Spostrzegłem, a właściwiie trafniejszym określeniem bedzie "Odczułem" ze tam dość mocno buja ! Po powrocie do domu postanowiłem poszperać trochę w plkiu MMD ale nic mi to nie dało, albo z koleji jeszce pogorszyło sprawe. Widziałem na forum tematy, które mówiły ze za bardzo im trzęsie w loku, mi natomiast kurcze jakoś chodzi to za spokojnie.

Wiem ze trzeba pozmieniać tą linijkę:
//          SpringK, Dampf, X,  Y,  Z, Max, Roll, Pitch
mechspring: 100      0.02 0.2 0.2 0.03 0.15  0.02   0.01

Pisze tam nawet ze "wyzerować (to) lub (to) to aby kamera nie kiwała lub aby nei trzęsło... Więc ja tam dawałem wieksze parametry, ale jakoś mało odczuwalne efekty się pojawiały. Dlatego zwracam się z proźbą do Was. Jaki tam parametr należy zmienić (zwiekszyć) aby mi kabina w mairę się bujała, ale nie trzęsła! Tylko takie bujanie. Jeśli ktos wie, to bardzo bym prosił o pomoc. Z góry dziękuje!

Pozdrawiam.

PS.: A Tak z innej beczki. Posiada ktoś texture "EP07-408" ? To jest chyba w barwach PKP CARGO. Był bym wdzięczny z udostepnienie, dziękuje.
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline Driver24

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 258
  • inż. Maszynista PKP IC
    • Zobacz profil
    • http://www.beladeda.cba.pl/palac_kultury.m3u
  • Otrzymane polubienia: 4
Realność w wiekszym stopiniu ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maja 2006, 00:52:15 »
Partia "Ruch poparcia Twarożka" ;) wcześniej Stowarzyszenie Wąchaczy Kota

hunter

  • Gość
Realność w wiekszym stopiniu ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maja 2006, 16:42:48 »
Niestety, kolego ale tego błędu niestety nie da się już poprawić. Pozostaje tylko wrócenie do poprzednich wersji (ale tam za to są ubytki, np. błąd z kolejkowaniem eventów) lub pozostawienie tak jak jest :( Po prostu jest coś gdzieś spieprzone i nawet autorzy nie wiedzą gdzie.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Realność w wiekszym stopiniu ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maja 2006, 18:28:36 »
Cytuj
tego błędu niestety nie da się już poprawić.

Nie no nie traktujmy tego jako błędu zaraz. Jest spoko, tak ogólnie. Zawsze coś tam pobuja. (ktoś mi powiedział ze bujanie zaczyna się od ok.18fps) Myślałem tylko ze mozna zrobić to bujanie mocniejsze. Swojego czasu zmienilem jakiś tam parametr, ale kurcze tak bujało ze, heheh, się jechac nie dało. Poprostu kabina na boki, góra, dół... Jak bym jechał jakimś starym, zdezelowanym Autosanem.... No nic, dziękuje za odpowiedz, oraz wcześniej za texturkę.

Pozdrawiam.
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da