Autor Wątek:  Zainteresowanie symulatorem wśród dorosłych.  (Przeczytany 2456 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dominik22

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zainteresowanie symulatorem wśród dorosłych.
« dnia: 18 Kwietnia 2006, 12:14:59 »
Mój tata polubił bardzo ten symulator tylko że nie jest za bardzo rozeznany na klawiaturze jeszcze musze mu pomagać.Ale on był kolejarzem i może dlatego mu się podoba.Ale jest jeden problem on by chciał się przejechać jego ulubioną lokomotywą (w symulatorze oszywiście) ST44  Niewiem czy jest już zrobiona kabina szukałem ale nie znalazłem to tyle o tym temacie ale jeś li by ktoś wiedział gdzie można pobrać tą kabinę to piszcie.

P.S.Pozdro dla wszystkich czytających ten post i Jak tam u was po Smingusie dyngusie?

andrev1989

  • Gość
Zainteresowanie symulatorem wśród dorosłych.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwietnia 2006, 12:19:44 »
Nie jestem nikim z twórców, ale wiem, że trwają nad nią pracę, wejdź na nieoficjalne forum MaSzny, któryś user ma w podpisie linka do tego foum i tam można ściągnąć, ale tlyko do jazdy w debug mode (na 100% nie jestem pewien).

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zainteresowanie symulatorem wśród dorosłych.
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwietnia 2006, 12:29:43 »
Kabinę robi PEKAP, jest na forum NKT (http://nkt.mybbland.com/) do testów, żeby uruchomić, trzeba mieć *.exe przystosowane do lokomotyw spalinowych.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Zainteresowanie symulatorem wśród dorosłych.
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Kwietnia 2006, 13:45:25 »
Czlowieku znowu napisales 2 posty o tej samej tresci w 2 roznych dzialach. Czytaj regulamin... a zreszta juz go nie musisz czytac - wszak to Twoje 6 ostrzezenie jest.

Żegnam.