Autor Wątek:  Ile można czekać na S1 w Mocznikach?  (Przeczytany 2342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dominik22

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Ile można czekać na S1 w Mocznikach?
« dnia: 14 Kwietnia 2006, 13:00:25 »
Ile można czekać na S1 w Mocznikach? Właczam sobie trase Moczniki en57scn. i czekam az sie uruchomi a tu mi wyskakuje błąd:Evenet "male_z_ms2" does not exist.
To naciskam "ok" włacza mi sie trasa tylko że na stacji świeci sięcały czs żółte i białe na wszystkich sygnalizacjach a na moim torze jest cały czas czerwone a gdy pojade dalej to mnie zrzuca na boczny tor i jade gdzieś na bok niewiem czy to tak ma być a gdy nacisnalem sobie f4 i polatałem po sceneri to wszędzie sie świecą  zielone światła a na moim tym osobnym torze ktory wciąż jedzie do góry świecą sie czerwone. Może już był taki temat niewiem nieznalazlem ale pomóżcie mi.

Offline Daro

  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
    • http://www.hotrod.oz.pl
  • Otrzymane polubienia: 2
Ile można czekać na S1 w Mocznikach?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwietnia 2006, 13:03:23 »
Opis w pliku /moczniki/html

Prowadzimy EN57-ra (EN57-927ra)
Aby rozpocząć wciśnij: Shift+2

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Ile można czekać na S1 w Mocznikach?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Kwietnia 2006, 13:08:59 »
Masz źle ściągniętą trasę. W Mocznikach nie ma błędów o nie istniejących eventach.

andrev1989

  • Gość
Ile można czekać na S1 w Mocznikach?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwietnia 2006, 13:09:21 »
Cytat: "Dominik22"
a gdy nacisnalem sobie f4 i polatałem po sceneri to wszędzie sie świecą zielone światła a na moim tym osobnym torze ktory wciąż jedzie do góry świecą sie czerwone. Może już był taki temat niewiem nieznalazlem ale pomóżcie mi.


Te zielone światła na szlaku, ale na szlaku to SBL, najpierw musisz dostać światło manewrowe nie wiem jak sie nazywa fachowo, żeby wjechać na peron, a naciskasz SHIFT+2 (bez tego wogóle nie pojedziesz).

Pozdrawiam.