Autor Wątek:  ktore exe?  (Przeczytany 2803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomek6996

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
ktore exe?
« dnia: 24 Kwietnia 2006, 18:06:08 »
Czesc, jak zwykle namieszalem w kompie i wykasowalem przez przypadek, a moze nie, ktores exe. Teraz nie moge dojsc ktore to bylo, dostepne nowe w devs to chyba nie. Najprawdopodobniej moze bylo dolaczone do ktorejs ze scenerii. Dzialalo na wszystkich trasach, podczepianie i odczepianie wagonow poza kabina i uwaga, moglem przestawiac praktycznie na wszystkich trasach dowolnie zwrotnice. Aha po wcisnieciu F4 kamera odfruwala jakies 50 m przed loka. Mecze sie od dwoch dni i nie mof\ge dojsc ktore to bylo. Help!

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: ktore exe?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwietnia 2006, 18:35:43 »
Cytat: "Tomek6996"
Czesc, jak zwykle namieszalem w kompie i wykasowalem przez przypadek, a moze nie, ktores exe. Teraz nie moge dojsc ktore to bylo, dostepne nowe w devs to chyba nie. Najprawdopodobniej moze bylo dolaczone do ktorejs ze scenerii. Dzialalo na wszystkich trasach, podczepianie i odczepianie wagonow poza kabina i uwaga, moglem przestawiac praktycznie na wszystkich trasach dowolnie zwrotnice. Aha po wcisnieciu F4 kamera odfruwala jakies 50 m przed loka. Mecze sie od dwoch dni i nie mof\ge dojsc ktore to bylo. Help!

Zawsze mi sie wydawało że: "podczepianie i odczepianie wagonow poza kabina" działało tylko na właśnie tym .exe z działu DEVS, ale mogę sie mylić jeżeli je sprawdzałeś.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Tomek6996

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
ktore exe?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwietnia 2006, 18:59:38 »
Tak, tak, ono dziala, ale glownie mi chodzi o te zwrotnice, z devs pobralem jedno exe, (do drugiego link nie dziala) i na nim podczepianie jest z boku ale zwrotek juz nie rusza.