Autor Wątek:  Kasuj_dat  (Przeczytany 3237 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andrev1989

  • Gość
Kasuj_dat
« dnia: 15 Czerwca 2006, 22:06:41 »
Stworzyłem, a raczej przerobiłem DOSowską komendę Mariusza1970, dotyczącom kasowania plików tekstowych i dołączoną do paczki całościowej. Nowa komenda kasuje pliki o rozszerzeniu "dat". Niektóre osoby zapytają pewnie po co mi to? Ja odpowiem: nie chciało mi się męczyć z kasowaniem pojedyńczych plików dat (to znaczy plików do wykresów z haslera).

Oto link:
http://hyperupload.com/download/029b5a3799/kasuj_dat.bat.html

UWAGA! Plik umieścić w głównym katalogu MaSzyny. Pod żadnym pozorem nie umieszczać go w folderze DYNAMIC\PKP, gdyż dwukrotne kliknięcie spowoduje bezpowrotne usunięcie wpisów (całego pliku dynamic dat.) z właśnie tego pliku.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Re: Kasuj_dat
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Czerwca 2006, 22:12:31 »
Cytat: "andrev1989"
Stworzyłem, a raczej przerobiłem DOSowską komendę Mariusza1970, dotyczącom kasowania plików tekstowych i dołączoną do paczki całościowej. Nowa komenda kasuje pliki o rozszerzeniu "dat". Niektóre osoby zapytają pewnie po co mi to? Ja odpowiem: nie chciało mi się męczyć z kasowaniem pojedyńczych plików dat (to znaczy plików do wykresów z haslera).

Oto link:
http://hyperupload.com/download/029b5a3799/kasuj_dat.bat.html

UWAGA! Plik umieścić w głównym katalogu MaSzyny. Pod żadnym pozorem nie umieszczać go w folderze DYNAMIC\PKP, gdyż dwukrotne kliknięcie spowoduje bezpowrotne usunięcie wpisów (całego pliku dynamic dat.) z właśnie tego pliku.


Wyłamałeś otwarte drzwi. wystarczy odznaczyć  w opcjach start.exe pozycję - zapis parametrów fizycznych do pliku. Pliki .dat nie pojawią się wkatalogu EU07.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3926
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 279
Kasuj_dat
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Czerwca 2006, 22:59:29 »
Ma jakieś uzasadnienie, to co zrobił andrev1989, gdyż może zaisnieć taka sytuacja, gdzie pliki *.dat ktoś kolekcjonuje i w pewnym momencie che je usunąć.

Pozdrawiam
Mariusz

andrev1989

  • Gość
Re: Kasuj_dat
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Czerwca 2006, 08:04:18 »
Cytat: "Krzysiek626"
Cytat: "andrev1989"
Stworzyłem, a raczej przerobiłem DOSowską komendę Mariusza1970, dotyczącom kasowania plików tekstowych i dołączoną do paczki całościowej. Nowa komenda kasuje pliki o rozszerzeniu "dat". Niektóre osoby zapytają pewnie po co mi to? Ja odpowiem: nie chciało mi się męczyć z kasowaniem pojedyńczych plików dat (to znaczy plików do wykresów z haslera).

Oto link:
http://hyperupload.com/download/029b5a3799/kasuj_dat.bat.html

UWAGA! Plik umieścić w głównym katalogu MaSzyny. Pod żadnym pozorem nie umieszczać go w folderze DYNAMIC\PKP, gdyż dwukrotne kliknięcie spowoduje bezpowrotne usunięcie wpisów (całego pliku dynamic dat.) z właśnie tego pliku.


Wyłamałeś otwarte drzwi. wystarczy odznaczyć  w opcjach start.exe pozycję - zapis parametrów fizycznych do pliku. Pliki .dat nie pojawią się wkatalogu EU07.


Zrobiłem to dla tych którzy mają zaznaczoną tą opcję zawsze, gdyż chcą sobie oglądać taśmy z haslera, wyrywkowo, czasami. Mając zaznaczoną tą opcję, w katalogu głównym trochę tych plików dat się nazbiera (sam miałem taki problem), więc stąd pomysł takiej komendy.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Kasuj_dat
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Czerwca 2006, 08:40:55 »
Nie chciałem krytykować i zniechęcać. Tak mi się wyrwało jakoś.
Napisałem niedawno że start.exe mogłoby zawierać opcję wyboru exeka do wybranej traski. Dostałem odpowiedź że taki program już jest.-STV.
 O istnieniu programu wiedziałem i korzystam z niego bo daje wiele możliwości. Ale nie skojarzyłem że mogę wykorzystać go do swojego celu.
Mariusz Twój  bat działa znakomicie i jest wygodniejszy w użyciu niż STV ponieważ wszystkie możliwe ścieżki i kombinacje trasa- exek ma zapisane w sobie.