Autor Wątek:  Czy jest możliwość...  (Przeczytany 15696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Profeta

  • Wiadomości: 632
  • CM Czechowice-Dziedzice
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta/
  • Otrzymane polubienia: 1
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Lipca 2006, 17:26:21 »
Cytat: "Krzysiek626"
Cytat: "Tolein"
Znaczy co się da zrobić i dziala?
Chodzi o ten mój pomysl z rozkladem jazdy na karteczce?
Jeśli tak, to cieszę się, że moglem się na coś przydać. :)


Jakby to powiedzieć? ...nie czujesz czaczy. (?) nie widzisz ironii.
Jesteś tu od wczoraj dopiero! Poczytaj forum zanim będziesz chciał opisać swój następny pomysł. A najlepiej jak tu piszą masz pomysł - to zrób to sam. Ci co potrafią coś zrobić w symku mają już odpowiednie pomysły do realizacji, a TY napewno nie znajdziesz im lepszych.
Jak Twoja trasa Warszawa - Hel? Daję skrzynkę piwa że nie zrobisz!

Zapomniałbym:  Symulator to nie "gierka" jak napisałeś. Obrażasz Twórców symulatora!
cyt:
......jak i również przydaloby się trochę najpierw zapoznać z edytorem do waszej kochanej gierki.

i jeszcze:

Jak ktoś się chce kontaktować ze mną, to Iwan ma mój numer (mam nadzieję że się chlopak nie wkurzy na mnie, że to jemu dalem numer... może jakoś przeżyję)...


żenujące. Kompletny brak szacunku.

Nie przesadzasz trochę? W końcu ten dział jest od dawania propozycji.
Nie kłóćmy się też o cudowne pojęcie "symulator". Maszyniści to się raczej na symku nie wyszkolą ;). Spokojnie, myślę, że za określenie "gierka" żaden z twórców nie poczuje się głęboko dotknięty. A już na pewno za określenie "kochana gierka" ;). W zasadzie pojęcie "gierka" można wieloznacznie interpretować, ale nie chcę w to wchodzić, bo jeszcze wywołam dyskusję podobną do łuku czy przetwornicy :)
Pozdrawiam!
EP05 (100%), EU05 (100%), Projekt 201E (100%), Kabina SU46/SP47 (100%), Kabina 4E (100%), 104E (100%), Traxx F140MS (100%), Eurosprinter ES64F4 (80%).
www.my.opera.com/akvin-profeta

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Lipca 2006, 17:43:18 »
Jestem skłonny się z Tobą zgodzić. Ale chyba nie tylko ja mam takie zdanie. Takie posty wyrażające dezaprobatę  ukazywały się wielokrotnie. Ostatnio podziwiałem Ciebie za cierpliwość, odpowiadasz i udzielasz pomocy nowym użytkownikom. Też staram się to robić i mam nadzieję że jakoś to wychodzi. Ale cierpliwości mi brak, Zadałem proste i konkretne pytanie jak należy obchodzić się z EU07.exe  1_0_2_2  674kb I czemu większość tras się wysypuje. Ale odpowiedzi nie ma, widocznie lepiej pisać o niczym. Sam oceń wagę problemów. Za czasów Wingera połowa postów dawno poszłaby do kosza.
 Nie mam też ochoty na kłótnie, tym bardziej z Tobą, wiele robisz dla symka i bardzo to cenię.
pozdrawiam.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Lipca 2006, 19:15:41 »
Cytuj
....podobną do łuku czy przetwornicy :)


Z tamtych jeszcze można coś wynieść, jak ktoś oczywiście chce, ale z tej lub innych podobnych to raczej nie.

Pozdrawiam
Mariusz

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Lipca 2006, 00:32:37 »
Ja ***, czlowieku... Ja proponuję zacząć brać jakieś leki psychoaktywne... Bo chyba zapomnialeś wziąc rano... Albo daj sobie w żylę, ew. zakrop coś do oczu i wrzuć na luz.

Nie wiem czy jesteś w stanie to pojąć, ale wasz SYMULATOR, nie jest jakoś zbyt specjalnie zaawansowany, ani technicznie, ani technologicznie. Ja osobiście nic nie mówię, ale gdy pytam kogoś czy kojarzy, to slyszę jedno:
- Tak, slyszalem... calkiem niezla fizyka, ale grafika do bani.
Ja osobiście nic do tego nie mam. Mam zapal, ochotę, trochę umiejętości, a przedewszystkim dużo czasu i chęci do nauki. Ale nie, najlepiej jest kogoś zgnoić, objechać, obsrać i zrobić co się tylko da najgorszego. Byleby tylko kogoś zniechęcić do wspólpracy.

Zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale wykorzystując znajomości i swoje wlasne umiejętności, móglbym stworzyć podobny symulator, być może z trochę lepszą grafiką, nie wiem. W każdym razie nie chcę tego robić, wolę dodać coś od siebie do istniejących rzeczy. Zapytaj się ludzi którzy robią gry typu Maszyny, czy doszliby do czegoś bez wspólpracy i kompromisów między sobą. Czy powstalby jakiś większy projekt. Zapewne odpowiedzą ci jedno: NIE! Żeby coś stworzyć, trzeba umieć wspólpracować z innymi. I trzeba iść z nimi czasem na kompromisy. Jeśli tak bardzo mnie nie lubisz, to ja mogę tu więcej posta nie napisać, nie pomagać wam. Najwyżej zajmę się czymś innym. Tak samo nie przejmę się za bardzo jeśli mnie zbanujecie za przekleństwa i niegrzeczne wyrażenia. (...) na to. Bo ty, przyjacielu, porządnie mnie (...). A następnym razem, zanim zaczniesz po kimś jeździć, to dobrze się zastanów, czy jest sens marnować czas.

Na koniec chcialbym zwrócić na coś twoją uwagę.
Napisaleś coś w stylu "jesteś na tym forum zaledwie od wczoraj". To mnie szczególnie zaciekawilo. Atakujesz mnie i oceniasz, mimo że znasz mnie dopiero od wczoraj. Nie, pomylka. Wogóle mnie nie znasz. Czytaleś może z 5 moich postów. I to wszystko. Ale jeśli nieznajomość tematu nie przeszkadza ci w byciu autorytetem, to może lepiej się do mnie nie odzywaj. Bo nie lubię gadać z (...).

Żegnam.

To samo da się powiedzieć w sposób bardziej cywilizowany.
Ostrzeżenie za wulgaryzmy i obrażanie innych użytkowników.

Szanujmy się, choć próbujmy.
Andrzej.
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Lipca 2006, 01:16:15 »
Ze tez sie przejmujesz... W sprawie wspolpracy to gada sie z Shaxem czy Bartem (mozna tez na ircu ale nie biore za to odpowiedzialnosci:))... Na forum ostatnimi czasy sa same klotnie...
A co do grafiki... To TRS ma ladna grafike ( patrz obrazek )
http://img365.imageshack.us/img365/9057/screen089tj0.jpg
 ale nie ma fizyki, za to maszyna ma fizyke a nie ma grafiki (w zasadzie czy ja wiem[patrz obrazek 2])
http://eu07.pl/imageshack.us/img485/nowatrawa2mr.jpg
... W koncu na cos trzeba sie zdecydowac:)
Co do tego rozkladu w .txt to chyba bardzo prosto daloby rade zrobic. Niech Q sie wypowie.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Lipca 2006, 04:19:52 »
No... przynajmniej ktoś normalny coś powiedzial. Dzięki za poparcie i zrozumienie...

Wracając do grafiki, to mój ziom informatyk wrócil z wakacji i coś tam się już plul na temat tej maszyny. Kilka screenów zobaczyl, trochę pożartowal, ale myślę że się chlopak weźmie ze mną do roboty. Już ma pare pomyslów na uplynnienie tego wszystkiego i zwiększenie wydajności i polepszenie grafiki. Oczywiście jeśli nikomu nie będziemy przeszkadzali...

P.S. Chcialbym też wrócić do sprawy telefonu i Iwana. Zupelnie nie rozumiem Krzychu, czemu się wpieprzasz w cudze sprawy. Oczywiście Iwan mi slowa zlego nie powiedzial, wręcz przeciwnie, ale ty oczywiście, szukając dziury w calym, musialeś coś powiedzieć od siebie, bo inaczej byś się zesral w majty. A jeśli mialbym mieć do kogoś calkowity brak szacunku, to ty bylbyś jak na razie pierwszy na mojej liście.

To tyle milych wypowiedzi jak na razie... Przynajmniej dopóki niektórzy trzymają dziób na klódkę...
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Lipca 2006, 08:22:19 »
Bez komentarza. Co do forum jeszcze raz napiszę - zeszło na psy. Jestem bardzo ciekawy co robią moderatorzy.
@Profeta chyba miałem rację co?

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Lipca 2006, 09:22:42 »
Cytat: "Tolein"
ale ty oczywiście, szukając dziury w calym, musialeś coś powiedzieć od siebie, bo inaczej byś się zesral w majty. A jeśli mialbym mieć do kogoś calkowity brak szacunku, to ty bylbyś jak na razie pierwszy na mojej liście.


Nie podobaja mi sie takie teksty. Wyluzuj troche czlowieku...
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Lipca 2006, 15:18:13 »
@Tolein... nie znam cię i nie zamierzam oceniać. Jednak spędź odrobinę czasu na forum... poczytaj kilka tematów... pograj trochę. Jednym słowem wgryź się w realia tego programu. Wtedy twoje propozycje napewno będą miały solidniejsze podstawy. Mówienie o czymś takim jak trasa Warszawa - Hel, może się niektórym wydawać poprostu bujaniem w egzosferze. Dopływ świeżej krwii jest jak najbardzie potrzebny projektowi.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline queuedEU

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1265
    • Zobacz profil
    • Celebrity Maszyna
  • Otrzymane polubienia: 33
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #39 dnia: 23 Lipca 2006, 21:48:35 »
Cytat: "queuedEU"
taaaa .. jest to mozliwe i nawet dziala :D - niedlugo na nowo bede przepisywal exe - tym razem pod katem obslugi wszystkich tras.. hmmm ktory to juz raz, 4?



Powyzsza odpowiedz tyczyla sie oczywiscie pytania startowego tematu...


Wagony! Wagony!

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Czy jest możliwość...
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Lipca 2006, 22:53:32 »
Powinniscie chyba to omowic przy bezalkoholowym i zakonczyc te spory ;)