Autor Wątek:  LINK  (Przeczytany 4628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andrev1989

  • Gość
LINK
« dnia: 07 Kwietnia 2006, 15:35:47 »
Wpisałem w Googlach "EU07" i oto co mi wyskoczyło:

http://pl.wikipedia.org/wiki/MaSzyna_EU07-424

Składam tutaj propozycję: Czy zajął by się ktoś rozbudową tego artukułu?? Ja nie znam całej historii symulatora, więc raczej nie mógłbym go rozbudować,no chyba że ktoś powiedziałby mi jak to zrobić i co tam ująć, ale na forum znajduje się wiele osób, które pamiętają pierwsze kroki MaSzyny i może rozbudowały by ten artykuł, byłoby to w pewnym sensie "reklamą" dla Symulatora, potencjalny Polak przeczytałby pięknie skonstruowany artykuł z  ciekawostami i  screenami i zajrzał by na stronę MaSzyny, w celu pobrania tego świetnego symulatora.

Pozdrawiam.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
LINK
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwietnia 2006, 17:05:27 »
Cytuj
Program ten na obecnym etapie rozwojowym dość realistycznie odwzorowuje jazdę nastepującymi pojazdami: EU06, EU07, EP08, ET22, EP23, ET41, EN57, SN61, EP09, SM42.

ktoś się tutaj pomylił lekko przy wpisywaniu
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

andrev1989

  • Gość
LINK
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwietnia 2006, 19:32:51 »
Cytuj
ktoś się tutaj pomylił lekko przy wpisywaniu


Przecież w MaSzynie jest SM42 z kabiną, może realnie nie odwzorowywuje jazdy, ale się nie wypowiadam bo nie jestem mechanikiem.

Pozdrawiam.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
LINK
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Kwietnia 2006, 19:54:52 »
Cytat: "andrev1989"
Przecież w MaSzynie jest SM42 z kabiną, może realnie nie odwzorowywuje jazdy, ale się nie wypowiadam bo nie jestem mechanikiem.
Ja też nie jestem mechanikiem, ale wiem, że nie jest realnie, to tylko taka prosta prowizorka, którą trzeba zmienić (ale mam samoocenę :)
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
LINK
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwietnia 2006, 21:53:09 »
Witam..
Czyzby to już ktoś poprawił czy u Mnie jest inaczej..


Cytuj
MaSzyna EU07-424 - polski symulator pojazdów szynowych. Program ten na obecnym etapie rozwojowym dość realistycznie odwzorowuje jazdę nastepującymi pojazdami: EU06, EU07, EP08, ET22, EP23, ET41, EN57, SN61, EP09. Jest też kilka innych pojazdów na razie sterowanych tylko przez komputer. Program freeware tworzony przez grupę hobbystów.

Ale propozycja @You by całkiem na miejscu.,kto zna dobrze historię i poszczególne etapy rozwoju Symka???
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

andrev1989

  • Gość
LINK
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwietnia 2006, 18:49:43 »
Więc jak podejmie się ktoś tego zadania, oczywiście ja służę pomocą, ponieważ uczę się w szkole średniej, ale dysponuje nie małą ilością wolnego czasu, ale jak już wspomniałem nie znam całej historii MaSzyny i nie wiem czy sam bym sprostał tak trudnemu zadaniu, jakim jest rozbudowanie tego artykułu o informacje w zakresie historii MaSzyny i jej postępem.

Pozdrawiam.