Autor Wątek:  Odświeżanie  (Przeczytany 2733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rysio

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odświeżanie
« dnia: 20 Kwietnia 2006, 15:22:36 »
Witam, po doinstalowaniu patcha symulator uruchamia się z dużo większą częstotliwością odświeżania niż może to znieść mój monitor. Max to 72Hz.
Jak zadać taką częstotliwość w pliku konfiguracyjnym.
Bez łatki symulator obniżał częstotliwość do 60Hz.Męczy wzrok ale jeździć się da.          Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odświeżanie
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2006, 15:43:50 »
Włącz start.exe, wybierz Opcje i zaznacz "Poprawka na odświeżanie monitora". Powinno zadziałać.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odświeżanie
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwietnia 2006, 18:45:23 »
Jeżeli używasz karty Nvidia to proponuję przypisać częstotliwość odświeżania do danej rozdzielczości w zakładce sterowania kartą.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Rysio

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odświeżanie
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwietnia 2006, 19:36:21 »
Niestety nie wiem jak mam w tych opcjach nawigować, jest owszem w zakladce 'opcje' lista dodatkowych parametrów m.in. wspomniana przez kolegę poprawka na częstotliwość ale jak z tego skorzystać to niestety nie wiem.Klikam w to myszką, próbuję tab i inne wynalazki i nic.
Po telefonie do kolegi udało mi się ustalić że z lewej strony w/w napisów są okienka do odhaczenia (u mnie niestety niewidoczne) ale podobno po naciśnięciu przywrócenia ustawień standartowych odświeżanie również jest odhaczone, jednak mimo to nie działa.
Dodano po 9 minutach:

 Co do NVIDIA to rzeczywiście mam takie sterowniki, ale w wersji po angielsku i nie wiem gdzie to przypisać, bo tak naprawdę WINDOWSA używam od święta jak chcę sobie pograć.A pamiętam że inne wersje NVIDIA
niezabardzo chciały współpracować z symulatorem.
 No i jeszcze jedna sprawa, może to moja wina,zrobiłem tak
Rozpakowałem plik główny a później do tego folderu rozpakowałem patch_220604_sp1.I nic więcej.