Autor Wątek:  MaSzyna 1 - Reaktywacja  (Przeczytany 34858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline youBy

• Deweloper
  • Co tam?
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Kwietnia 2006, 10:16:19 »
Cytat: "Bart"
Wykorzystali moją nazwę Nebula Killers Team (łącznie ze skrótem - niby przemianowanym)
Trza było kolegi @EP08_015 tak nie nazywać
Dodają jakieś dosłownie pierdoły (przełączniki i dymki) i są uważani za niemal bogów, bo zwykli userzy zapomnieli że 4 lata kodzenia włożył w projekt ktoś inny - no ale przecież teraz dymek leci... i dodatkową lampkę można zapalić
To sprawa userów, jak nas potraktują. Ja robię, co robię, bo chce się sam przejechać w symku ST44. A po co mam trzymać dla tylko siebie, skoro mogę sprawić też przyjemność innym?

Dodano po 5 minutach:

Cytat: "Ryszard-san"
Mam pytanie czy ktos zna dobrze lub bardzodobrze zasade działania prądnicy pradu stałego (chodzi o charkterystyki)

W ksiazkach o lokach zawsze podeją charkterystyka (U od I)dla maksymalnego wzbudzenia wiec czy jesli jest mniejsze wzbudzenie na 4 pozycja SM42 to charakterystyka ma ten sam kształt lub bardzo podobny? Jeśli tak to mam sposub na bardzo łatwe odwzorowanie pracy spalinowek z nap el.
Coż, na razie porównując charakterystyki ST44, SM42 i ST43 dochodzę do wniosku, że jak na razie są 2 rodzaje charakterystyk - z końcami (tzn. poza hiperbolą mocy) prostymi (ST44) i kołowymi (SM42, ST43). A pracę spalinówek właśnie staram się wykonać, przy czym na pewno nie będzie to ideał, ze względu na zawijanie się charakterystyk. Jednakże coś tam zawsze będzie.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Ryszard-san

• Otrzymane polubienia: 1
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Kwietnia 2006, 10:31:46 »
Cytat: "youBy"
Coż, na razie porównując charakterystyki ST44, SM42 i ST43 dochodzę do wniosku, że jak na razie są 2 rodzaje charakterystyk - z końcami (tzn. poza hiperbolą mocy) prostymi (ST44) i kołowymi (SM42, ST43). A pracę spalinówek właśnie staram się wykonać, przy czym na pewno nie będzie to ideał, ze względu na zawijanie się charakterystyk. Jednakże coś tam zawsze będzie.

Mi chodziło o ta samą prondnice tylko na róznych wzbudzeniach

Jak chcesz to wieczorkiem mozemy pogadac na gg lub tlenie i przedstawie ci mój pomysł tylko podaj mi na pw numer

Pozdrawiakm ryszard

Offline youBy

• Deweloper
  • Co tam?
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Kwietnia 2006, 10:39:46 »
Cytat: "Ryszard-san"
Mi chodziło o ta samą prondnice tylko na róznych wzbudzeniach
No to też jest różnie. Na początku (małe wzbudzenia i pozycje nastawnika)jest to charakterystyka prosta, poźniej zaczyna się wykrzywiać
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline EP08_015

• Zasłużony dla Symulatora
  • Otrzymane polubienia: 313
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Kwietnia 2006, 12:46:57 »
Mateu napisał:

A może po prostu zbanować wszystkich "niewiernych". Problem wtedy sam by się rozwiązał :) Takie moje skromne zdanie. Bo np avatar NKT z modelem Barta to już przesada.

Kolego lepiej za duzo nie gadaj, bo lepiej by było gdybym nie przedstawiał tu dowodów na to ze to od ciebie wypłyneło najwiecej taboru @Barta i ta EP09 która była w trasie umieszczona. Więc lepiej w taki sposób się tu nie wypowiadaj.

A co do avataru mogę z przyjemnością zmienic na stary model EP. Tylko jedna rzecz. Teksture do EP08-010 z avataru zrobiłem sam osobiście i ona jest moją własnością. I mój avatar to mój avatar i za mojego mogę odpowiadać. A innych avatary to już se ścigajcie te osoby, które je maja. Mogą sobie ruwniedobrze ustawić jakiś wagon.

Koledzy z SPT nie możecie mieć do nas pretensji o to, że dłubiemy w starym godzie i udoskonalamy starą wersje. Chodźby z jednego powodu. Nie ukradliśmy kodu w żaden sposób. Daliście bnam zródła do starego symka sami z własnej woli. Teraz nie możecie mieć pretensji do nas o to że ten kod dalej rozwijać się staramy. Dając nam zródła dobrze wiedzieliście, że będziemy nad nim siedzieć. Więc pytam się... dlaczego macie do nas o to pretensje i obrzucacie nas błotem w stylu "korzystacie na cudzym".
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline CT

• Otrzymane polubienia: 2
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Kwietnia 2006, 12:55:30 »
Cytat: "EP08_015"

Kolego lepiej za duzo nie gadaj, bo lepiej by było gdybym nie przedstawiał tu dowodów na to ze to od ciebie wypłyneło najwiecej taboru

Mocne słowa, tylko czy z Twoich ust powinny paść ?

Offline EP08_015

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #35 dnia: 02 Kwietnia 2006, 13:01:26 »
I ty oli_eu przeciwko mnie? no cóż... zycie sie zmienia. Zapewne chcesz mi przypomnieć sprawe z EP01. Już Ci tłumaczyłem nie raż co jak i dlaczego i tego się trzymam bo taka prawda.

OK dość tej męczącej dyskusji. Ja na tym koncze i powiem na konieć. My sobie robimy dalej swoje i będziemy robić to co sprawia nam największą przyjemność. A wy szanowni koledzy z SPT róbcie to, co wam sprawia przyjemność. Mozemy być podzieleni na SPT i NKT ale nie musimy sobie w droge wchodzić i obrzucać wzajemnie błotem, bo to do niczego nie doprowadzi. Mamy wolny kraj, i każdy ma prawo robić co chce, zwłaszcza ze nie robimy nic, co jest sprzeczne z prawem (nawet autorskim). Szkoda na te kłótnie Waszego i naszego cennego czasu.

Tym kończę i pozdrawiam.

Offline Kozi

• Prosto z Serca Europy...
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #36 dnia: 02 Kwietnia 2006, 14:01:54 »
Cytat: "Oli_EU"

Kolego lepiej za duzo nie gadaj, bo lepiej by było gdybym nie przedstawiał tu dowodów na to ze to od ciebie wypłyneło najwiecej taboru

Mocne słowa, tylko czy z Twoich ust powinny paść ?

To może z ust Mat_EU? Widzicie innych a w swoich szeregach nie chcecie widzieć. :/
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline uetam

• Otrzymane polubienia: 6
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #37 dnia: 02 Kwietnia 2006, 14:24:09 »
Ktoś tutaj nie rozumie znacznia słowa "ironia" ? polecam pwn.pl, tam jest taki  fajny słownik ze znaczeniami jakie zawieraja w sobie slowa :)

Offline youBy

• Deweloper
  • Co tam?
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #38 dnia: 02 Kwietnia 2006, 14:34:58 »
Cytat: "Mateu"
Ktoś tutaj nie rozumie znacznia słowa "ironia" ? polecam pwn.pl, tam jest taki  fajny słownik ze znaczeniami jakie zawieraja w sobie slowa :)
Wiem co to jest ironia, jednakże poczytałem tu i ówdzie, i nigdzie nie mogłem znaleźć informacji mówiącej w poście, że jest on napisany ironicznie. Trzeba było to gdzieś tam umieścić w wypowiedzi jakąś wskazówkę o tym
Xoov

Offline CT

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #39 dnia: 02 Kwietnia 2006, 15:00:06 »
Cytat: "Kozi"

To może z ust Mat_EU? Widzicie innych a w swoich szeregach nie chcecie widzieć. :/

Mnie tylko zastanawia jeden fakt. Dlaczego stajecie sie tak strasznie pyskaci przechodzac do NKT? Jakies specjalne instrukcje prezesa?

Offline EP08_015

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Kwietnia 2006, 15:14:17 »
Nikt tu do nikogo nie przechodzi i nie chce by przechodzili. Jest zamknieta grupka okreslonych osob w liczbie sztuk 6 i to wszystko. Nie wydaje nikomu rozkazow ani polecen. A tym bardziej nie namawiam do tego by osoby związane z nami w jakikolwiek sposób okazywali Wam jakąś wrogość.

Oli a pamietasz? my kiedyś też normalnie rozmawialismy, na rózne tematy itd... a teraz? jakoś ostatnio się to zmieniło o to dośc mocno zauwazyłes? Ale nigdy sobie wrogości nie okazywaliśmy, i tym samym ja nie mam zamiaru okazywać wrogości komukolwiek z SPT niezaleznie od poglądów, jakie mamy odnośnie spraw symulatora.

Offline Cesky Kretek

• Trust no one.
  • Otrzymane polubienia: 159
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Kwietnia 2006, 15:31:20 »
Cytat: "|andy|"
Zaraz ktoś może mi wytknąć jak to było przy teksturach wagonów pasażerskich, kiedy to pisałem, że nie udostępniając modeli nie robicie nikomu krzywdy udostępniająć tekstury na nowe mapowanie wagonów. Sytuacja podobna? Tylko pozornie. Modele Kakisha były ogólnie dostępne - wystarczyło ściągnąć jedną ze scenerii gdzie te modele były udostępnione przez autora i już miało się na dysku wagony 1xx.

No tak, ale zgadnij skąd ja je miałem - ja nawet nie byłem w Betatesterach.

modele i tekstury w avatarach (z SPT)

No nie wiem czy ST44 jest z SPT lub czy to jest jakiś zrobiony przez ludzi z SPT team (bo już teraz nic nie mówicie co jest robione i nikt o tym nie wie). Chcesz to mogę zmienić swojego avatara.

A może po prostu zbanować wszystkich "niewiernych". Problem wtedy sam by się rozwiązał :)

Lepiej tak nie pisz, bo powinieneś być znów I-szy w kolejce do bana. Miałbyś go do dziś, gdyby nie @ Iwan.

np avatar NKT z modelem Barta to już przesada.

To może dać bana @ Oli_EU za to że używa EP05 z teksturą z moich fotek? Widzisz, mnie to nie interesuje co ma na avatarze.

Cytat: "hejnal"
Kiedyś Maszynę tworzyli nie tylko hobbyści ale i fachowcy z branży. Teraz robią to ludzie którzy na żywo nigdy pociągu nie widzieli.

Któż to taki !?!?!?

Koledzy z SPT nie możecie mieć do nas pretensji o to, że dłubiemy w starym godzie i udoskonalamy starą wersje. Chodźby z jednego powodu. Nie ukradliśmy kodu w żaden sposób. Daliście bnam zródła do starego symka sami z własnej woli. Teraz nie możecie mieć pretensji do nas o to że ten kod dalej rozwijać się staramy. Dając nam zródła dobrze wiedzieliście, że będziemy nad nim siedzieć. Więc pytam się... dlaczego macie do nas o to pretensje i obrzucacie nas błotem w stylu "korzystacie na cudzym".

NKT to leniwy team - przychodzą na to co gotowe, a sami niewiele zrobią. To najbardziej wkurza. Wykorzystali moją nazwę Nebula Killers Team (łącznie ze skrótem - niby przemianowanym), modele i tekstury w avatarach (z SPT) i teraz gnębią kod po Marcinie_EU i McZapkie. Dodają jakieś dosłownie pierdoły (przełączniki i dymki) i są uważani za niemal bogów, bo zwykli userzy zapomnieli że 4 lata kodzenia włożył w projekt ktoś inny - no ale przecież teraz dymek leci... i dodatkową lampkę można zapalić.

No cóż. Widać ludzie wolą mieć wersję, nad którą widać postępy. @ Bart: wiele ludzi (jak to mówisz) "uważało by za Boga" Was, jeżeli pokazywalibyście screeny, lub gdyby więcej było informacji na Waszym forum, dla zwykłych zarejestrowanych userów.

Ktoś tutaj nie rozumie znacznia słowa "ironia" ? polecam pwn.pl, tam jest taki fajny słownik ze znaczeniami jakie zawieraja w sobie slowa :)

Dla Ciebie ironia jest wtedy, gdy dasz ":)" ?? Człowieku, więcej spotkań z ludźmi.

Cytat: "Oli_EU"
Mnie tylko zastanawia jeden fakt. Dlaczego stajecie sie tak strasznie pyskaci przechodzac do NKT? Jakies specjalne instrukcje prezesa?

Nie. Bynajmniej mi nikt nie kazał się zmieniać. Dawno temu, chciałem dołączyć do SPT. Czekałem 2 tygodnie za odpowiedzią. Nic. Czego się spodziewaliście po takim potraktowaniu? Jak to napisał Epek: "lepiej mieć ludzi którzy dają, a nie biorą", dlatego dostałem takie zadanie i je wykonuje. Dostałem wzór tekstury i przerabiam stare na nowe. Ja jestem gotów żyć w zgodzie, bo chyba wszystkim zależy na dobrze MaSzyny. Nie rozumiem tutaj wzajemnych "przysrywań" i uważam że one nie są na miejscu. Zwykły użytkownik tego forum, który nie należy do żadnej grupy pomyśli sobie że SPT jest (nie wiem już sam jakiego słowa użyć) zazdrosna że u NKT coś się dzieje i systematycznie jest coś nowego, a u SPT jest coś raz na jakieś 1/2 roku. Nie dziwcie się. Jeśli zrobicie nawet "jakąś tam pierdółkę w stylu przełączniczek" pokażcie to w temacie założonym przez @ Barta. Kolejna sprawa - @ PEKAP. Ciekaw jestem za co dostał bana. To był chyba pretekst, ponieważ najpierw był w SPT a teraz robił dodatki do obu grup. No i co z tego? Przy jego profilu widzę 1 ostrzeżenie, 3 pochwały, a pod avatarem co? Użytkownik zbanowany, a pod nickiem ! Bezczelny Pyskacz !. Proszę o pokazanie postów, w których zachowywał się gorzej, niż niektórzy userzy tego forum. No i zaraz został wyrzucony z SPT? Proszę: http://shaxbee.net/maszyna/forum/groupcp.php?g=3 Ciekawi mnie za co? Chyba za to, że zgodził się pomóc przy modelu ST44 do starego symka.
Nie wiem sam, czemu używałem tutaj sentencji, takich jak np. "obu grup", "innej grupy", przecież chyba wszyscy powninni razem działać. Może NKT przestało by istnieć, lub w ogóle by nie postało gdyby wyszła obiecana już od baaaardzo dawna "Paczka całościowa"? Może ludzie myślą że jak obiecacie tyle z tym SPT, co z "Paczką..." to pewnie będzie to samo - nic z tego nie wyjdzie. To chyba mój najdłuższy post, przez całą obecność na forum od 9 Lipca 2004 roku. Teraz czekać, aż z SPT wyleci @ youBy, a później zaczną być banowani pod byle pretekstem na tym forum ludzie z NKT. Dziękuje za uwagę.

michalpkp

• Gość
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Kwietnia 2006, 15:41:39 »
Sądzę, że bana dostałem (pod poprzednią nazwą PEKAP) za to, że Shaxbiemu na PW wysłałem, że na forum wkleił obrazek większy niż dozwolony.

Offline Cesky Kretek

• Trust no one.
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Kwietnia 2006, 15:47:33 »
Ja @ ShaXbee napisałem na tlenie dawno temu wiadomość o prośbie zmiany nicka na forum. Również nie dostałem odpowiedzi, mimo iż wiele razy był dostępny.

P.S.: No i mam też bana na #eu07 na IRCu.

Offline EP08_015

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Kwietnia 2006, 16:06:15 »
Koledzy proszę przestańcie już. Ile jeszcze sobie błędów wypomnimy? Ile jeszcze razy się pokłócimy? albo obrzucimy błotem. proszę nie możemy wszyscy w spokoju popracować? Zakończmy już te rozmowe. Proszę uprzejmie moderatora o zamknięcie tego wątku już.

Offline uetam

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Kwietnia 2006, 16:44:47 »
Cytat: "vampirek1"

No tak, ale zgadnij skąd ja je miałem - ja nawet nie byłem w Betatesterach.

Ode mnie ?:>

A może po prostu zbanować wszystkich "niewiernych". Problem wtedy sam by się rozwiązał :)

Lepiej tak nie pisz, bo powinieneś być znów I-szy w kolejce do bana. Miałbyś go do dziś, gdyby nie @ Iwan.

Wzruszające... Bart mnie już osobiście ukrzyżował za dawne czasy(Shax tez był w to zamieszany ;)) i chyba wszystko jest już wyjaśnione.

To może dać bana @ Oli_EU za to że używa EP05 z teksturą z moich fotek? Widzisz, mnie to nie interesuje co ma na avatarze.

Tak... Tylko widzisz, tutaj mamy taka mala, subtelna rozncie - Ty pozwoliles Oliemu wykorzystac te tekstury, a czy zapytales sie Barta czy mozesz uzyc siodemki w avatarze? Jesli tak to nie ma sprawy i zwracam honor.

Cytat: "hejnal"
Kiedyś Maszynę tworzyli nie tylko hobbyści ale i fachowcy z branży. Teraz robią to ludzie którzy na żywo nigdy pociągu nie widzieli.

Któż to taki !?!?!?

Mhm... Czyli wedlug Was stonka, kibel czy nawet siodemka z pospiechem na Nadodrzance to nie sa pociagi? Prosze, uswiadomcie mnie co to pociag...

Ktoś tutaj nie rozumie znacznia słowa "ironia" ? polecam pwn.pl, tam jest taki fajny słownik ze znaczeniami jakie zawieraja w sobie slowa :)

Dla Ciebie ironia jest wtedy, gdy dasz ":)" ?? Człowieku, więcej spotkań z ludźmi.
":)" jest czyms zlym? Wybacz mi, juz nie bede o panie.

http://shaxbee.net/maszyna/forum/groupcp.php?g=3
Ta lista nie jest wiarygodna. Są tam ludzie którzy niezbyt się udzielają oraz nie ma takich, którzy pomagają bardzo mocno (nie mówie teraz w żadnym przypadku o sobie)
Może NKT przestało by istnieć, lub w ogóle by nie postało gdyby wyszła obiecana już od baaaardzo dawna "Paczka całościowa"? Może ludzie myślą że jak obiecacie tyle z tym SPT, co z "Paczką..." to pewnie będzie to samo - nic z tego nie wyjdzie.

Jeśli tak Ci zależy, to mogę zrarować swojego symka i wrzucić na eu07. A gdy już ją będziesz miał, to zauważysz, że w zasadzie nie ma tam nic nowego... Nie wiem dlaczego tak sie upieracie przy tej paczce.
o chyba mój najdłuższy post, przez całą obecność na forum od 9 Lipca 2004 roku. Teraz czekać, aż z SPT wyleci @ youBy, a później zaczną być banowani pod byle pretekstem na tym forum ludzie z NKT. Dziękuje za uwagę.

Ależ proszę... Z chęcia zmarnuje kolejne bajty na czytanie Twoich żali :) No to do następnego razu.
pozdrawiam
PS. Pekap dostał bana za niepotrzebne dyskusje i wytykanie błędów administratorowi.

Offline |andy|

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Kwietnia 2006, 16:53:31 »

Chyba musze jakiś Bilobil zacząć łykać, jakoś pamięć czasem zawodzi. Przypomnij mi kto jest autorem zdjęc 408, którą masz na avatarze?

Offline bohunIC

• Ну погоди
  • Otrzymane polubienia: 14
.
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Kwietnia 2006, 17:09:30 »
wtrące się! NORMALNIE JAK BYM WIDZIAL OBRADY SEJMU! tylko kto jest z prawa a kto z lewa? jestem mocno związany ze starym symkiem i póki niewyjdzie SPT będe pomagał w jego rozwoju! a prawda jest taka że wielokrotnie pisałem do ludzi, wysyłałem mejle z prożbą o pomoc i... [niedziwie się oburzenia innych tom całą sytuacją]. tylko szkoda że Polak głupi przed i po! bo jakbyśmy razem tak pracowali jak sie kłucili to byłby już dawno najlepszy symulator na świecie! tyle z mojej strony! POZDRAWIAM

Offline Krzysiek626

• EXIT
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #48 dnia: 02 Kwietnia 2006, 17:13:32 »
Mateu napisał:
Jeśli tak Ci zależy, to mogę zrarować swojego symka i wrzucić na eu07. A gdy już ją będziesz miał, to zauważysz, że w zasadzie nie ma tam nic nowego... Nie wiem dlaczego tak sie upieracie przy tej paczce.

Ukazanie się paczki całościowej powinno skończyć projekt starego symka.
Powinno też skończyć dyskusję czy jeszcze coś robić czy przejść do nowego projektu.
Taka paczka powinna się nazywać Paczka Ostateczna.
Poprawnie działająca poinna skończyć posty typu "pomocy"
Z czystym sumieniem można by ogłosić przejście do prac przy SPT nie zostawiając wrażenia niedosytu.
Piszę o tym bo ta paczka wydawała się być tuż tuż. Ktoś rozbudził apetyt
a nie zaspokoił głodu.
To tyle moim skromnym zdaniem.

Offline Cesky Kretek

• Trust no one.
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Kwietnia 2006, 17:24:08 »

Nie, a co - ty komuś dawałeś?

Wzruszające... Bart mnie już osobiście ukrzyżował za dawne czasy(Shax tez był w to zamieszany ;)) i chyba wszystko jest już wyjaśnione.

No widzisz, ale musiał @ Iwan zareagować i Cię odbanować.

czy zapytales sie Barta czy mozesz uzyc siodemki w avatarze?

A czy Oli się pytał czy może użyć tej tekstury w avatarze?

Mhm... Czyli wedlug Was stonka, kibel czy nawet siodemka z pospiechem na Nadodrzance to nie sa pociagi? Prosze, uswiadomcie mnie co to pociag...

Według "nas"? A czy ja coś uważam? Włącz orzecha i czytaj dokładnie.

":)" jest czyms zlym? Wybacz mi, juz nie bede o panie.

Nie. I znów nie umiesz czytać. Przeczytaj to co napisałem kilka razy, potem odpisuj.

Ta lista nie jest wiarygodna. Są tam ludzie którzy niezbyt się udzielają oraz nie ma takich, którzy pomagają bardzo mocno (nie mówie teraz w żadnym przypadku o sobie)

Jakbyś chciał wiedzieć, to @ PEKAP tam był, bo sam widziałem. Jak nie wiesz to się nie udzielaj.

Facet, ta paczka i to co my (NKT) robimy, nie jest dla nas, tylko dla innych, chyba że wy (SPT) macie inny cel niż robić dla użytkowników, tylko dla siebie. Myślisz że ja się domagam o tę paczkę? Nie, bo ja sobie poradzę i pościągam wszystko co jest dostępne. Więc zastanów się trochę.
Aaa... my się nie upieramy. Ja nie piszę tych postów z porozumieniem z innymi NKTowacmi. Ja piszę to co uważam i co myślę.

Ależ proszę... Z chęcia zmarnuje kolejne bajty na czytanie Twoich żali

Ty jesteś adminem? No to ładne jaja... nie ma już kometentniejszych ludzi? Brawo!

Cytat: "|andy|"
Przypomnij mi kto jest autorem zdjęc 408, którą masz na avatarze?

Przypomnij mi, kto jest autorem zdjęć ST44, którą @ youBy ma na avatarze? Albo kto jest autorem zdjęć SM42 którą @ PEKAP ma na avatarze? Albo......

Cytat: "BohunIC"
bo jakbyśmy razem tak pracowali jak sie kłucili to byłby już dawno najlepszy symulator na świecie! tyle z mojej strony!

Ja już to pisałem wiele razy, ale to jakoś zostaje przez innych pominięte. Ale to taki "o ciut" mały szczególik.

Takie wymiany zdań będą bez sensu, ale jak ktoś to chce ciągnąć jak "gówno przez morze" to niech sobie pisze...

Offline youBy

• Deweloper
  • Co tam?
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Kwietnia 2006, 17:30:20 »
Przypomnij mi, kto jest autorem zdjęć ST44, którą @ youBy ma na avatarze?
Ech, wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Autorzy zdjęć wykorzystanych na teksturę do modelu ST44BF to: Tomasz Kuźniak i Bartłomiej Samojeden (w podpis sobie wrzuce)
Xoov

Offline Cesky Kretek

• Trust no one.
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #51 dnia: 02 Kwietnia 2006, 17:34:10 »
Nie trzeba. Tu chodzi o symbolikę. Ciekawe czy @ |andy| wiedział kto jest autorem tych fotek.

Offline |andy|

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #52 dnia: 02 Kwietnia 2006, 17:38:34 »
Nie trzeba. Tu chodzi o symbolikę. Ciekawe czy @ |andy| wiedział kto jest autorem tych fotek.

A mi chodziło o to, że wypominasz innym, że mają w avatarach tekstury robione z cudzych zdjęć a sam nie jesteś pod tym względem inny.

Offline Cesky Kretek

• Trust no one.
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #53 dnia: 02 Kwietnia 2006, 17:58:21 »
No tak, ale to nie ja zacząłem tę kłótnię o to.

Tylko wkurza mnie jeszcze to, że wszystkie brudy pierzemy na oczach użytkowników. Bynajmniej ja od siebie przepraszam za to.

Offline CT

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #54 dnia: 02 Kwietnia 2006, 18:12:51 »
To może dać bana @ Oli_EU za to że używa EP05 z teksturą z moich fotek?

Chyba kpisz sobie koleś ze mnie. Zdjecia na EP05 uzyczył CTL a teksture zrobił ZT-Poznań. Nie zabieraj głosu w sprawach Tobie totalnie obcych!

Offline uetam

MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #55 dnia: 02 Kwietnia 2006, 20:17:46 »

Nie, a co - ty komuś dawałeś?

Tak, Tobie.

No widzisz, ale musiał @ Iwan zareagować i Cię odbanować.

czy zapytales sie Barta czy mozesz uzyc siodemki w avatarze?

Przepraszam, czyjej?

Jakbyś chciał wiedzieć, to @ PEKAP tam był, bo sam widziałem. Jak nie wiesz to się nie udzielaj.

Nie napisałem, że go tam nie było. Po prostu stwierdzam, że może on cały czas współpracować z twórcami nie będąc na tej liście.

Ależ proszę... Z chęcia zmarnuje kolejne bajty na czytanie Twoich żali

Ty jesteś adminem? No to ładne jaja... nie ma już kometentniejszych ludzi? Brawo!

Ja? O ile mi wiadomo, adminami są Shax, Iwan i Winger. Ja nawet na szczęśćie nie jestem moderatorem

eot

Offline Ryszard-san

• Otrzymane polubienia: 1
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #56 dnia: 02 Kwietnia 2006, 22:14:33 »
No tak, ale to nie ja zacząłem tę kłótnię o to.

Tylko wkurza mnie jeszcze to, że wszystkie brudy pierzemy na oczach użytkowników. Bynajmniej ja od siebie przepraszam za to.

Zgadzam sie z panem, mnie jeszcze bardziej wkurza to że te brudy pojawiają sie w temacie "REAKTYWACJA.." czyli tam gdzie zwykly wyjadacz chleba ktory choc troche sie zainteresowal maszyna i szuka jakis dodatkow to zajrzy w 1 kolejnosci !!!!!!! Pomyscie co sobie ludzie pomysla o was (no chyba że wam to wisi) i czy po przeczytaniu tych postów bedą chcieli tu zaglądać???

W/g mnie jak chcecie sie obrzucac blotem to róbie to na PW (lub gg)tam nikt tego niewidzi !!!, a moze lepiej bylo by zorganizowac sobie jakies spotkanie w grupie i wyjasnic sobie wszystko "w 4 oczy", wkoncu skonczyly by sie jalowe dyskusje i pyskowanie do siebie (nie obrazając nikogo) jak grupka  dzieciaków kłucąca sie o to kto komu zapier... lizaka

Pozdrawiam Ryszard

Offline ShaXbee

• Administrator
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Kwietnia 2006, 10:52:11 »
Pekap dostał bana za dyskusje na temat ostrzezenia (stanowczo zadal jego usuniecia) jakie dostal za zle umieszczony i zatutulowany post, dyskusja sie ciagnela dlugo mimo ze za kazdym razem zwracalem mu uwage ze ostrzezenia nie usune, a potem dolal oliwy do ognia czepiajac sie obrazka na forum. Nie bede sie nikomu wiecej tlumaczyl dlaczego banowalem kogokolwiek.

Uwazam ze osoby z Avatarem NKT od jakiegos czasu zbyt sobie pozwalaja, do youBy'a nic nie mam - robi cos co sie przyda w nowym symku i zadeklarowal sie ze zajmie sie implementacja jak tylko bedzie taka mozliwosc. Natomiast co do reszty team'u - Wasza niechec do SPT jest poprostu przygnebiajaca, moglibyscie nie kopac BEZ SENSU dolkow pod nowym symkiem mimo to ze jedyne co robicie to tekstury, ktore bez problemu moga sie w nowej MaSzynie przydac.

Jeszcze troche takiej pyskówki i bede poprostu zmuszony zamknac forum MaSzyny - bo skoro NKT ma swoje forum gdzie publikuja wyniki prac nad starym symkiem, a to służy tylko do pyskówki to jest ono niepotrzebne.

Offline firefoxfan

• Otrzymane polubienia: 0
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Kwietnia 2006, 11:04:55 »
ShaXbee ma rację. Grupa NKT niepotrzebnie wyżywa się na jeszcze nie powstałym symulatorze. To, że tworzą tekstury do starego symulatora idzie na rękę takim jak ja - zwykłym graczom. Jednak ja trzymam kciuki za nową jakość, a Maszynę 1 proponuje odstawić na półkę i niech ci, którzy na siłę męczą stary symulator, przerzucą się na SPT. To jest przyszłość, a o przeszłości należy zapomnieć.

Pozdrawiam.

Offline bohunIC

• Ну погоди
  • Otrzymane polubienia: 14
MaSzyna 1 - Reaktywacja
« Odpowiedź #59 dnia: 03 Kwietnia 2006, 13:25:17 »
Cytat: "ShaXbee"

Uwazam ze osoby z Avatarem NKT od jakiegos czasu zbyt sobie pozwalaja, do youBy'a nic nie mam - robi cos co sie przyda w nowym symku i zadeklarowal sie ze zajmie sie implementacja jak tylko bedzie taka mozliwosc. Natomiast co do reszty team'u - Wasza niechec do SPT jest poprostu przygnebiajaca, moglibyscie nie kopac BEZ SENSU dolkow pod nowym symkiem mimo to ze jedyne co robicie to tekstury, ktore bez problemu moga sie w nowej MaSzynie przydac.

chce powiedzieć że to jaki mam avatar to moja sprawa! jestem chętny do współpracy zarówno z SPT jak i starym symkiem! tylko że irytujące jest to że prosicie o pomoc nad SPT a jak ja chciałem pomoc od was to cisza jak na cmentarzu! czy uważacie że to jest okej? póki niema SPT to normalne jest chyba że człowiek cieszy się tym co ma czyli starym symkiem! chciałbym robic modele i trasy, textury, byc czynnym użytkownikiem ale czy ktoś dał mi szanse? dlatego angażuje się póki co w stary symek! każdy ma racje są zwolennicy i przeciwnicy to jest demokracja! niechce nikogo obrażać i oskarżać, o nie! zakończmy ten wątek i weśmy się do konstruktywnej roboty albo przeprowadzmy się na "wiejską" bo tam jest najlepsze forum pt. 'jak sie kłucić i docinać drugiemu" POZDRAWIAM WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU