Autor Wątek:  paczka całościowa  (Przeczytany 73602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gryzak

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
paczka całościowa
« Odpowiedź #90 dnia: 19 Marca 2006, 22:45:58 »
Mi teraz tez w krewetkowie ET21 pojechało a wagony zostawił no to ja z ok. 100km/h na liczniku popchłem wagony i zahamowałem i pojechały za ET21 a ja w drógą strone i sie zatrzymałem. F4 i za wagonami i ja tu patrze, a nasza zwariowana ET21 stoi na stacji i mi wywaliło symka;/
ET22-228

Offline Ty2

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #91 dnia: 19 Marca 2006, 22:59:45 »
Brawo Mariusz 1970, zgadzam się z Tobą w 100%, jak się komuś nie podoba to albo zrobi lepiej albo niech zamilknie na wieki.  Dupków ci u nas dostatek.
DZIĘKI ZA PRÓBĘ ROBIENIA CZEGOŚĆ  DLA DOBRA NIEMASZYNISTÓW.
Pozdrawiam serdecznie.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #92 dnia: 19 Marca 2006, 23:06:05 »
Sceneria 546 ET22-1 Przejechałem raz jeszcze tym razem 120km/h i też ją ukończyłem. 546 ET22-2 też ok. Ale niestety ET21 w krwetkowie gubi brutto. Jutro biorę się za resztę w 546.scn
Mariusz zdaje się że Twoja paczka jest jedyna, jak na razie wszystkie trasy się uruchamiają , nie ma białych tekstur, nie ma braków eventów, i nie masz się czego wstydzić. Pewnie wymieniłem nie wszystkie zalety. I pewnie znajdziemy też kilka błedów.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #93 dnia: 19 Marca 2006, 23:13:04 »
Cytat: "Mariusz1970"
4. Co do reszty twoich uwag to się ode mnie .....

Wyrzuć to w cholere jak się nie podoba i zapomnij!
Udostępnij swoją idealną paczkę wtedy wszystko a to wszytko będzie cacy. Mam nadzieję, że udostępniając swoją paczkę niektórym sprawiłem radość (w sumie nie musiałem). I przez takich ja Ty malkontentów mnie się też już nie będzie chciało nic udostępniać.
Na drugi raz nie podam Tobie linka, tylko powiem, abyś mnie pocałował w 4 litery


Pozdrawiam


Kurcze co za pajac. CZłowieku przecież ja nie piszę o Tobie. Sam możesz mnie pocałować w cztery litery jak nie potrafisz tekstu interpretować. Przeczytaj jeszcze raz uważnie mój post. Przecież wiem, że to nie Ty.

Dodano po 5 minutach:

 
Cytat: "Krzysiek626"
Co do dżwięków to:

Poczytaj Wojtku może jeszcze raz ten wątek. Chodzi mi o motyw udostępnienia tej paczki przez Mariusza. Znajdziesz tu mój post w którym padła propozycja udostępnienia paczki. Niestety nikt lepszą paczką nie chce się podzielić. Do tej pory nie ma paczki nazwę ją "bazową" do której można doinastalować pozostałe trasy. To co jest w dziale download dawno przestało być kompatybilne z czym kolwiek.
Ja już mam te dźwięki dzięki Tobie i fajnie że o tym napisałeś ale krytyki nie rozumiem.


Nie krytykuję Ciebie, tylko np osobę odpowiedzialną za uzależnienie sprężary od młynów na 22. A co do aktualności dźwięków w download to jak najbardziej są aktualne.
Słuchajcie, może po prostu potraktować tą paczkę jako test i wszystko wspólnie zaczniemy poprawiać. Dobrze że Mariusz to zebrał, chwała mu za to ale bez sensu jest traktowanie tego jako oficjalna paczka całościowa i zwieńczenie pracy. Jak wiadomo wiele osób olało projekt. Zostali nieliczni i nowi którym coś się jeszcze chce. Myślę, że oprocz TEJ nie pojawi się już nigdy inna paczka. Może ją dopracujemy weszcie do perfekcji??
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #94 dnia: 19 Marca 2006, 23:15:58 »
Cytuj
Mariusz1970 napisał:
Prociem bardzo:
http://www.megaupload.com/?d=ZC8KNMXV


Kurcze wlaśnie dlatego przestało mi się cokolwiek chcieć dalej robić do symka i udostępniać. Bo po cholerę. Są nagranę....


Następny cytat:
Cytuj
Po co taki bubel wypuszczać i nazywać to paczką całościową??


A kogo się miało to tyczyć?
Mam dokładne odwrotne wrażenie, że to Ty jesteś pajac.
Wiesz co mam ciekawsze zajęcie niż polemika z Tobą.
Rób co chcesz, chczesz krytykować, krytykuj, chcesz chwalić to chwal mnie to ni ziębi ni grzeje.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #95 dnia: 19 Marca 2006, 23:16:24 »
Cytat: "Mariusz1970"
3. Co do tych super dźwięków nowy dźwięk od zamykania drzwi w EN57 nie jest zsynchronizowany z zamykaniem drzwi (dźwięk się kończy, a drzwi jeszcze są w połowie zamykania)
4


to nie jest sprawa dźwięku tylko drzwi :) Dźwięk się już skończył bo tak się zamykają, a drzwi NADAL SĄ W POŁOWIE. To jest właściwe okreslenie.
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #96 dnia: 19 Marca 2006, 23:18:26 »
Dobra, w trakcie jak pisałem, Ty jeszcze coś dopisałeś, odwouje pajaca i zgoda :)

Ale stary dźwięk jest zschynchronizowany z wizją a ten nie, a drzwi, aby się szybciej zamykały to chyba trudno zrobić.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #97 dnia: 19 Marca 2006, 23:24:15 »
Cytat: "Mariusz1970"
[Następny cytat:
Cytuj
Po co taki bubel wypuszczać i nazywać to paczką całościową??


A kogo się miało to tyczyć?
Mam dokładne odwrotne wrażenie, że to Ty jesteś pajac.
Wiesz co mam ciekawsze zajęcie niż polemika z Tobą.
Rób co chcesz, chczesz krytykować, krytykuj, chcesz chwalić to chwal mnie to ni ziębi ni grzeje.


wodzu przeczytaj teraz uważnie co napiszę. Wiem ze to nie Ty grzebałęś w symku tylko zebrałęs wszystko do kupy i udostepniles. Przynajmniej sam tak piszesz. I bardzo dobrze. Mariusz idź do lodówki i napij się mleka, może Ci przejdzie.

Dodano po 42 sekundach:

 
Cytat: "Mariusz1970"
Dobra, w trakcie jak pisałem, Ty jeszcze coś dopisałeś, odwouje pajaca i zgoda :)


 no własnie też pisałem i też odwołuję

Przepraszam

Dodano po 1 minutach:

 
Cytat: "Ty2"
Brawo Mariusz 1970, zgadzam się z Tobą w 100%, jak się komuś nie podoba to albo zrobi lepiej albo niech zamilknie na wieki.  Dupków ci u nas dostatek.
DZIĘKI ZA PRÓBĘ ROBIENIA CZEGOŚĆ  DLA DOBRA NIEMASZYNISTÓW.
Pozdrawiam serdecznie.


dupku, sęk w tym że ja włąśnie próbuje coś zrobić

Dodano po 2 minutach:

 
Cytat: "Mariusz1970"
Dobra, w trakcie jak pisałem, Ty jeszcze coś dopisałeś, odwouje pajaca i zgoda :)

Ale stary dźwięk jest zschynchronizowany z wizją a ten nie, a drzwi, aby się szybciej zamykały to chyba trudno zrobić.


to dodam, że o ile pamiętam to nie ja jestem jego autorem :) Nie znoszę jednostek i w symulatorze przejechałem się może dwa razy. SERIO. Dla mnie kible moga całkowicie zniknąc
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #98 dnia: 19 Marca 2006, 23:31:13 »
Nie będę cytował bo nie potrzebnie zjamuje to miejsce.
Wojtek, i chyba właśnie o to  chodzi jest materiał do dalszej pracy.
I są jeszce ludzie którzy wiedzą więcej na temat Symka i mogą pomóc jak zechcą.
A paczka Mariusza została udostępniona dla tych co nawet tyle nie potrafią zrobić, -wystarczy poczytać posty z ostanich tygodni.
I chwała mu za to - bo nie musiał.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #99 dnia: 19 Marca 2006, 23:31:27 »
Wojtek M po kogoś nazwałeś dupkiem?
Właśnie dlatego, że piszesz z grubej rury np. bubel, to on i ja też z grubej rury napisaliśmy i w ten sposób jest eskalacja epitetów, a ilość epitetów jest niewyczerpalna i się poobrażamy i dostaniemy bana.
Można te wszystkie uwagi  powiedzieć, ale w inny sposób np. zauważyłem to i to teraz zabieram się do roboty, będę poprawiał i jak porawie to wystawie.
Jeszcze jedno Mati_An robi jakąś paczkę.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #100 dnia: 19 Marca 2006, 23:44:30 »
Cytat: "Mariusz1970"
Wojtek M po kogoś nazwałeś dupkiem?
Właśnie dlatego, że piszesz z grubej rury np. bubel, to on i ja też z grubej rury napisaliśmy i w ten sposób jest eskalacja epitetów, a ilość epitetów jest niewyczerpalna i się poobrażamy i dostaniemy bana.
.


racja

masz maila z brakującymi dźwiękami. Wycieraczki pneumatyczne i trzaskanie drzwiami możesz sobie darować
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #101 dnia: 20 Marca 2006, 16:59:11 »
Dodam jeszcze, że niektóre kabiny które miałem to:
np. ET22 i chyba jakieś 303e lub 4e wskazówki Voltomierzy były przesunięte
tekstury świateł z jednej strony kabiny ET22 się nie zapalały
EN57 amperomierz był nieczynny.

te rzeczy poprawiłem i są zawarte w paczce.

Pozdrawiam

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
paczka całościowa
« Odpowiedź #102 dnia: 20 Marca 2006, 17:25:06 »
co do drzwi w kiblu:
Doors: OpenCtrl=DriverCtrl CloseCtrl=DriverCtrl OpenSpeed=0.3 CloseSpeed=0.1 DoorMaxShiftL=0.53 DoorMaxShiftR=0.53 DoorOpenMethod=Shift DoorClosureWarning=Yestrzeba zmienić wartość w OpenSpeed (otwieranie) i CloseSpeed (zamykanie) w plikach chk członów jednostek
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #103 dnia: 20 Marca 2006, 19:07:34 »
Thank you.
Nie przypuszczałem, że to takie proste i nie zaglądałem do środka a to takie proste.
Dzięki

Offline piotrln

  • ZbanowanyZbanowany
  • Maskotka forum
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 18
paczka całościowa
« Odpowiedź #104 dnia: 20 Marca 2006, 19:58:43 »
mi w krewetkowie chodzi dobrze nic nie szwankuje podobnie w innych trasach jest gitara
Formuła 1 Wymiata.

Offline Gryzak

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
paczka całościowa
« Odpowiedź #105 dnia: 20 Marca 2006, 21:52:18 »
A tam chodzi czy nie wazne że jest!

Nie ma co kryc kawał dobrej roboty :]
ET22-228

Offline pinio

  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #106 dnia: 20 Marca 2006, 22:47:38 »
Witam. Mam mały problem, a mianowicie polega on na tym ze podczas granie w misje np.: Krewetkowo EU07 mam podjechać po skład i go podczepić tylko nie moge:( Gram na paczce od Mariusza 1970. Wiem, że to jest problem EU07.exe. Musiałem go podmienić na starszy tylko, że zostałem pozbawiony możliwości wychodzenia z kabiny, włączania świateł za pomocą Y,U,I :( Można to jakoś zmienić? Nie znaczy to, że paczka Mariusza 1970 jest zła, a wręcz przeciwnie. pozdrawiam
EP07-211

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #107 dnia: 20 Marca 2006, 23:28:27 »
Wyjdź z loka (F4), podejdź blisko sprzęgu i nacisnij Insert, dla dokładnego podejścia pod sprzęg możesz używać Shift + kursor.

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
paczka całościowa
« Odpowiedź #108 dnia: 21 Marca 2006, 09:41:29 »
Ja tez mam maly problem. Gdy jade eu07 tak okolo 95km/h to lok mi sie nagle zatrzymuje jakby uderzyl w sciane ??

Offline moko_loko

  • Wiadomości: 189
  • :)
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #109 dnia: 21 Marca 2006, 10:33:50 »
Cytat: "Żuk"
Ja tez mam maly problem. Gdy jade eu07 tak okolo 95km/h to lok mi sie nagle zatrzymuje jakby uderzyl w sciane ??


bo jedziesz za szybko mi tez się tak dzieje jak jadę za szybko to pociąg mi się wykoleja..
...

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
paczka całościowa
« Odpowiedź #110 dnia: 21 Marca 2006, 11:36:34 »
Na prostym torze. Co Ty to inny powód tylko nie wiem, jaki.
Post zmoderowano. Nie używaj Caps Locka.
Oli_EU

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #111 dnia: 21 Marca 2006, 20:40:38 »
Cytat: "Mariusz1970"
Wyjdź z loka (F4), podejdź blisko sprzęgu i nacisnij Insert,


2 razy ;) , to samo przy urywaniu składu
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

andrev1989

  • Gość
paczka całościowa
« Odpowiedź #112 dnia: 21 Marca 2006, 20:51:23 »
Cytuj
Ja tez mam maly problem. Gdy jade eu07 tak okolo 95km/h to lok mi sie nagle zatrzymuje jakby uderzyl w sciane ??


To zależy na jakiej scenerii grasz, bo na przykład w Całkowie koło ogrodzenia paru osobom wywalało symulator, jeżeli podejrzewasz wykolejenie naciśnij F2 i tam jest Damage status jeżeli jest ok to nie ma wykolejenia tylko jest inny problem.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
paczka całościowa
« Odpowiedź #113 dnia: 22 Marca 2006, 09:08:37 »
Testowo2 - dwa Ganze i cztery bipy-   przejechać można tylko 5,8 km dalej jak w mur. Mariusz sprawdź proszę czy u Ciebie jest tak samo.
jechałem z pięć razy i zawsze tak samo.
Wpadłem na pomysł i :  Po otrzymaniu zielonego, F4, zrzuciłem hak i pojechałem jednym Ganzem wagony zostawiając na stacji- dojechałem do końca misji.  I jeszce jedno - dwa Ganze też nie przejadą misji.
I jeszcze drugie - nie można w scn wstawić tylko jednego SN bo na zielone przyjdzie nam czekać do usr...... śmierci.

W paczce od Mati_An misja ET22-1 w 546 zawsze spotykam EU 07 za Rabinowem na czołowe.

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #114 dnia: 22 Marca 2006, 14:09:10 »
Witam...
Cytuj
W paczce od Mati_An misja ET22-1 w 546 zawsze spotykam EU 07 za Rabinowem na czołowe.


Po ponownym skopiowaniu pliku inc. linia546_events i nadpisaniu go u siebie (plik oczywiście z paczki @Mariusz..) scn. ET-22_1  na reszcie wszystko zagrało!!.i mozna misję ukończyc.
Wynika z tego ze ktoś poprawil w/w plik bo program zapytał czy ma zmienić wpisy w pliku.???
Tak że @Mariusz przepraszam!! za wcześniejsze wypowiedzi,bo faktycznie w twojej paczce wszystko jest OK..
Nadal nie wiem jednak skąd uw plik sie wzioł u Ciebie chyba że ty go osobiście poprawiałeś?
To tyle w temacie dzięki...Pozdrawiam..
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
paczka całościowa
« Odpowiedź #115 dnia: 23 Marca 2006, 08:33:25 »
Generalnie mieszałem w eventach lini 546, ale ja tylko wykasowoywałem nie istniejące eventy żeby się symek nie burzył podczas ładowania scenerii. Może przy okazji coś z tym zrobiłem. Zbych, ja myślałem z kolei, że Ty jeździsz na mojej paczce i EU też wjeżdża w ET. Tak wyglądało wcześniej, z któregoś postu.
Co do uderzania w mur u mnie się to nigdy jeszcze nie zdażyło. Z eventami na starych trasach może być problem, tak jak z quarkiem, ale w quarku z misją odczepiania loka przez SU udało mi się dojść co trzeba zrobić. Dzisiaj już nie będę testował testowa. Zrobię to jutro.

Napisałem szybko programik, który porównał moje z paczki exe z exe z paczki Mati_An, bajt po bajcie, wyszło, że są identyczne, także jestem ciekaw, czy w paczce od Mati_Ana też będzie zjawisko uderzania w mur u niektórych ludzi.

Pozdrawiam
Mariusz

Dodano po 11 godzinach 33 minutach:

 No to przejechałem Testowo_2.scn z dwoma Ganzami i 4 wagonami. Było wszystko ok. nie było żadnego muru, eventy też ok. Przejchałem całą trasę.
Pozdrawiam

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
paczka całościowa
« Odpowiedź #116 dnia: 23 Marca 2006, 11:08:01 »
A ja juz problem rozwiazalem uderzenia w mur. Do paczki caloscowej podmienilem exe bardziej kompatybilne i wszystko chodzi jak trza.

Offline pudel

  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #117 dnia: 24 Marca 2006, 09:49:48 »
Cytat: "Żuk"
A ja juz problem rozwiazalem uderzenia w mur. Do paczki caloscowej podmienilem exe bardziej kompatybilne i wszystko chodzi jak trza.


ktore exe?

Offline Interesant

  • Wiadomości: 376
    • Zobacz profil
    • Drogowe Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Otrzymane polubienia: 2
paczka całościowa
« Odpowiedź #118 dnia: 24 Marca 2006, 16:39:36 »
Witam, Mariusz czy U Ciebie występują jakieś problemy w zwrotnicowie??
Po załadowaniu scenerii  (EN57 i EU07-424) wszędzie widzę S1, czekam i brak TM. więc stąd moje pytanie.
Przyznaje że na EU07-485 i Byku 443 niesprawdzałem.
Pozdrawiam
Interesant.

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
paczka całościowa
« Odpowiedź #119 dnia: 24 Marca 2006, 17:23:21 »
Witam...

   "Zwrotnicowo - Manewrowo - Gagariny Małe - Semaforowo. ABY UAKTYWNIĆ TRASE NACIŚNIEJ SHIFT-4  !!!!!!
Po załadowaniu scn. jak tego nie zrobisz możesz czekas do us...j śmierci nic ci się nie zmieni!!!
Pozdrawiam...
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.