Autor Wątek:  Dziwne zachowanie Ganza.  (Przeczytany 3408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kipek von Chojna

  • Wiadomości: 139
  • Kiperancki Kipek
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dziwne zachowanie Ganza.
« dnia: 18 Lutego 2006, 15:32:13 »
Mam pytanie: czy ktoś z Was, drodzy forumowicze spotkał się w symku z tym że, po przejściu do kabiny tylnej Ganza, nie można normalnie jechać? Problem jest tego typu, że można dokonać rozruchu silnika na 2 poz. nastawnika <--- OK; można ruszyć na 3 pozycji <--- OK ale na pozycjach 4,5 i 6 silnik się wyłącza <--- o co z tym chodzi? Z kolei na 7 i 8 pozycji jedzie tak jakby niby miał jechać, jednakże strasznie ciągle wyje sprzęgło (?) ... No wiecie... takie to "wiiiziiiiiuuuuuiiii..." ;). Ma ktoś pomysł co z tym zrobić ? Uprzedzając pytania: .exe oczywiście nowe :]
Pozdrawiam.
:)

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dziwne zachowanie Ganza.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lutego 2006, 15:46:33 »
Ano owszem, jest sobie taki problem i jak na razie nikt go (chyba) jeszcze nie rozwiązał, jeśli dobrze pamiętam, to ja też napotkałem go w kazdej wersji symulatora, w jaką grałem (220204, 220604, 160704, czy jakoś tak..). Nie da się tego jak na razie uniknąc, ale da się spokojnie jechać na 3 pozycji, bo normalnie przyspiesza i osiąga wysokie prędkości..
Pozdrawiam serdecznie!

Offline motonita2002

  • Wiadomości: 187
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dziwne zachowanie Ganza.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lutego 2006, 00:23:41 »
Powiem tak: mam wersję 160704 z najnowszym EXE z działu Devs i Ganz zarówno na kabinie A jak i kabinie B działa bez zarzutu(niezależnie czy jadę do przodu czy do tyłu). Jest tylko jeden warunek: w kabinie B należy przed ruszeniem odczekać dłuższą chwilę i przytrzymać kran hamulca w pozycji najpierw odluźniania, a następnie przez około 5-10s w pozycji odcięcia i później przejść na pozycję neutralną i można rozpocząć jazdę na wszystkich pozycjach nastawnika, aż do prędkości maksymalnej:)
Pozdrawiam

Offline P.J.

  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Dziwne zachowanie Ganza.
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lutego 2006, 22:45:18 »
No nie wiem czy Motonita ma racje, bo ja tak próbowałem , ale niestety jazda w kabinie B tylko na 3 pozycji
Prawdziwy Wielkopolanin: Poznań  Główny - Środa Wielkopolska - Jarocin - Ostrów Wielkopolski - Kępno - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Bytom - Katowice - Kraków Główny i 170 kilometrów wielkopolskiego szlaku.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Dziwne zachowanie Ganza.
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Lutego 2006, 14:31:28 »
A kolega najpierw wyłącza silnik, czeka aż zgaśnie i dopiero wtedy przechodzi?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline P.J.

  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Dziwne zachowanie Ganza.
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Lutego 2006, 15:57:10 »
No tak wyłaczam silnik i przechodze do drugiej kabiny
Prawdziwy Wielkopolanin: Poznań  Główny - Środa Wielkopolska - Jarocin - Ostrów Wielkopolski - Kępno - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Bytom - Katowice - Kraków Główny i 170 kilometrów wielkopolskiego szlaku.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Dziwne zachowanie Ganza.
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Lutego 2006, 16:18:19 »
a silnik zdąża zgasnąć, czy jeszcze się kręci?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline P.J.

  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Dziwne zachowanie Ganza.
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lutego 2006, 23:18:20 »
Zdąży zgasnąć
Prawdziwy Wielkopolanin: Poznań  Główny - Środa Wielkopolska - Jarocin - Ostrów Wielkopolski - Kępno - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Bytom - Katowice - Kraków Główny i 170 kilometrów wielkopolskiego szlaku.