Autor Wątek:  nowe loki?  (Przeczytany 3454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Graco

  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
nowe loki?
« dnia: 20 Grudnia 2005, 21:28:55 »
Może ktoś sie skusi zrobic loka SM48 , lub jak kto woli TEM2....Potocznie Walentyna. W naturze prowadzenie Walusi jest poprostu rewelacja ....miałem przyjemnosć zrobienia tym kilkatysiecy kilometrów. miałem nadzieje ze ktos wpadnie na genialny pomysł Dorzucenia tej ze lokomotywy do symka ... niestety nie doczekałem sie .....naprawde warto ...dziub przedziału silnikowego wsio zasłania...a i tak sie jeździ i to jaaak :) ....

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
nowe loki?
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudnia 2005, 21:32:57 »
SM48 jest robil ja CTL ale oficjalnie nie wyszlka i nie wiadomo kiedy wyjdzie
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
nowe loki?
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudnia 2005, 21:45:34 »
O ile dokładne zrobienie modelu i kabiny jest problemem, to zrobienie do niej charakterystyki na obecnym silniku MaSzyny jest po prostu niewykonalne. Trzeba by pisać fizykę dla lokomotyw spalinowych z przekładnią elektryczną i fizykę dla hamulca Matrosova (o ile bardziej jest on skomplikowany od popularnego Oerlikona można poczytać w instrukcji Mw56). Również stworzenie dymu nie jest możliwe.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
nowe loki?
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudnia 2005, 22:24:17 »
Panowie przy okazji byłyby mile widziane wszelkie informacje techniczne na temat loków spalinowych z przekładnią elektryczną - skany książek, opisy od strony fizycznej itp. Jeśli ktoś z Was dysponuje takimi materiałami to proszę o skontaktowanie się przez PM.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
nowe loki?
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Grudnia 2005, 22:54:35 »
Shax, jak juz wspomniałem kontaktuj sie z CTLem. Ma "wsjo" nt "dizli" (wiedza + literatura + skaner :))

pzdr
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa