Autor Wątek:  ED72ac  (Przeczytany 2178 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WrobelZKD

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
ED72ac
« dnia: 02 Lutego 2023, 15:20:24 »
Hej,
jeśli ktoś miałby jakiekolwiek rysunki, zdjęcia na tekstury to byłbym bardzo wdzięczny. Na dobry początek potrzebowałbym wymiarów/planów wózka, ale jak ktoś ma coś innego to też bym chętnie przygarnął.

Online wacek12321

  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 220
Odp: ED72ac
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lutego 2023, 17:36:30 »
A możemy wiedzieć w jakim celu to po pierwsze. Po drugie, można zobaczyć jakąś twórczość wpierw twoją? Wątpię, że ktoś odda materiały i wymiary od tak komuś nowemu, który nic nie pokazał jeszcze na forum.
Z symulatorem od 2008 roku :D

Offline WrobelZKD

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: ED72ac
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lutego 2023, 20:20:14 »
Kolega potrzebuje do utworzenia modelu w blenderze, potrzebuje czegoś większego do swojego portfolio i padło na tę jednostkę - na forach nic nie znalazłem, dlatego pytam tutaj. Załączam jego przykładowe prace. Myślę, że taki starannie zrobiony model by bardziej wyszedł na plus symulatorowi aniżeli na minus.
« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2023, 12:38:58 wysłana przez matek123 »

Online x_Zielu

  • Deweloper
  • Wiadomości: 796
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1139
Odp: ED72ac
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lutego 2023, 20:25:54 »
A to całkiem spoko, że siada do maszyny. Jak wpadnie mi w oko ta jednostka (a raz na jakiś czas jest we Wro), to sfocę, mierzyć może być trudno, dlatego pozostawiam to innym.
Taurusy, to jest przyszłość.
Aktualne projekty: Link

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2474
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1090
Odp: ED72ac
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lutego 2023, 23:23:09 »
Pesa/Mińsk Maz. nie jest skłonna udostępniać plany ani rysunki swoich pojazdów,  nawet dla naszych celów.  Niejednokrotnie próbowałem kontaktu z Pesa różnymi kanałami,  niestety bez echa. Nawet dzwoniłem raz na jeden numer bezpośrednio do jakiegoś kierownictwa biura projektowego i skutecznie mnie Pan zbył, że porozmawia z swoim szefostwem i się odezwie. Cisza do dziś. Pozostaje ci tylko i wyłącznie baza w postaci ręcznych pomiarów i zdjęć.  Jak na prawdę ci zależy to mam np. zdjęcia dachu tego cudaka. Co do wózka, wózek z tego co mi wiadomo to jest taki sam jak w innych kiblopochodnych pojazdach.
« Ostatnia zmiana: 02 Lutego 2023, 23:25:27 wysłana przez hanys »