Autor Wątek:  Oświetlenie kabiny  (Przeczytany 734 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JanuszB

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Oświetlenie kabiny
« dnia: 23 Listopada 2022, 22:50:43 »
Hej, próbuje od jakiegoś czasu rozwiązać problem z samoczynnym podświetleniem się kabiny (np w w scenerii  l053_poranek, lok EU07), gdy załączam scenerię w nocy to przez chwilę w loku jest ciemno (tak powinno być) ale po włączeniu baterii automatycznie wnętrze się rozjaśnia pomimo iż podświetlenie kabiny jest wyłączone. Efekt ten nieco psuje imersje a do tego słabiej widać na zewnątrz... Pozdrawiam

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Oświetlenie kabiny
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Listopada 2022, 22:53:43 »
Na pewno podświetlenie kabiny jest wyłączone? Są dwa przełączniki od oświetlenia kabiny. Jeden jest włączone/wyłączone, a drugi jest pełne/przyciemnione.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline JanuszB

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Oświetlenie kabiny
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Listopada 2022, 19:08:25 »
Hej, oba wyłączone, kila razy włączałem i wyłączałem. Ciekawe jest to że przy starcie scenerii w kabinie jest ciemno a po dosłownie 3s kabina delikatnie się podświetla (mniej niż przy przyciemnionym), za chwilę ponownie to sprawdzę ale wątpię że coś się zmieniło. Pewnie się mylę ale wygląda mi to na jakiś błąd graficzny który trochę utrudnia jazdę nocą
Edit: włączam scenariusz i nic nie ruszając po ok 5s kabina się rozświetla... ciekawe..
« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2022, 19:15:19 wysłana przez JanuszB »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Oświetlenie kabiny
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopada 2022, 19:12:39 »
Możesz dać jakieś screeny?
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.