Autor Wątek:  Przystosowywanie Skody 163 do działania w symulatorze.  (Przeczytany 2820 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mee

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Przystosowywanie Skody 163 do działania w symulatorze.
« dnia: 19 Czerwca 2022, 18:51:42 »
Witam, od jakiegoś czasu próbuje usprawnić model Skody 163 pobranego z forum. Folder nie ma fizyki, oraz pliku tekstowego textures, poradzi mi ktoś jak sprawić, aby model był w pełni sprawny. Prosił bym o jak najszybszą odwiedź.
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

Proszę zapoznać się z regulaminem i stosować się do niego.
Matek123
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2022, 19:00:51 wysłana przez matek123 »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Przystosowywanie Skody 163 do działania w symulatorze.
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Czerwca 2022, 18:58:47 »
Na początek uświadamiam, że Skoda 163, która jest dostępna nie ma kabiny, ani uprosznonego sterowania. Kiedyś fizyka była w plikach *.chk, w międzyczasie zmienił się format fizyki hamulców, a została usunięta, ponieważ były problemy z modelem, a w tamtych czasach skrypty importowe nie importowały jej poprawnie, więc nie dało rady jej naprawić.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline mee

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Przystosowywanie Skody 163 do działania w symulatorze.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Czerwca 2022, 19:06:31 »
A, czy da się jakoś zrobić chociaż nią jeździć bez kabinki? Wiem, że ktoś zrobił kabinkę, i sam też mam materiały na tekstury przełączników i w ogóle kabiny B. Także jak ktoś się zna na dodawaniu fizyki i tekstur w tekście to błagam niech pomoże.
Pozdrawiam.


Proszę pisać poziomo.
Matek123
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwca 2022, 19:07:53 wysłana przez matek123 »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Przystosowywanie Skody 163 do działania w symulatorze.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Czerwca 2022, 19:21:05 »
Owszem da się tylko trzeba mieć o tym pojęcie. Kabina była tworzona to prawda, ale na jakim jest obecnie etapie tego nie wiem. Model Smejka wraz z moimi poprawkami  oraz ryby jakiś czas temu przekazałem do odpowiedniego działu.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Przystosowywanie Skody 163 do działania w symulatorze.
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Czerwca 2022, 19:23:39 »
Obstawiam, że to jest akurat gra nie warta świeczki. Nie wiem na czym stanęły prace nad nową wersją. Nawet jakbyś sobie przekopiował fizykę EU07 i zmienił zmienił podstawowe parametry (np. długość), to i tak zero przyjemności z jazdy. Zobacz jakby to wyglądało odpalając EM10.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline mee

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Przystosowywanie Skody 163 do działania w symulatorze.
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Czerwca 2022, 19:27:04 »
Mam EM10 i nawet 200 KM/H wyciąga więc fajnie.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Przystosowywanie Skody 163 do działania w symulatorze.
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwca 2022, 19:31:22 »
Dobra widzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu skoro tak się rzeczy mają. Do twojej informacjii ta lokomotywa miała prędkośc konstrukcyjną 80km/h. A co do skody obecnej w symku wymaga to wiedzy, no i gra raczej nie warta świeczki.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".