Autor Wątek:  dlaczego rozjazd sie nie zmienil  (Przeczytany 6111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

łukasz

  • Gość
dlaczego rozjazd sie nie zmienil
« dnia: 29 Lipca 2003, 10:27:29 »
ruszam  et41  niemal za 30 sekund mam przed sobom rozjazd jakis ham na nastawni go nie przestawił i sie wrombałem w kozła?czeba to poprawic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Romano

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: dlaczego rozjazd sie nie zmienil
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Lipca 2003, 13:33:06 »
Miałem podobny przypadek. Ale po następnym uruchomieni jużwsio było OK. Samo sie naprawiło?. Druga sprawa to na wolną droge czekałem 20 min z zegarkiem na ręku (ET41) i nic. Chyba mieli libacje na nastawni. Oczywiście wyłączyłem symka. Wieczorem uruchomiłem znów (ET41) i tym razem doczekałem się odpowiedniego sygnału na semaforze, i wcale nie trwałot dłuzej jak5 min. Chyba zmiana się zmieniła.
Na Zielono!

Romano.

Offline FrozenBokytYT

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 148
  • ЭР9М
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: dlaczego rozjazd sie nie zmienil
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Czerwca 2022, 13:59:35 »
W pierwszym wiadomości tego wątka zawiera błędy językowe. Trzeba pisać nie "sobom", a "sobą"; nie "czeba", a "trzeba".
Nazwy lokomotywów piszą wielkimi literami.
Jeszcze jedno pytanie: użycie stu i więcej wykrzykników uznawane jest za krzyk?



Nie pouczaj Użytkownika, który narusza Regulamin. Od poprawiania błędów są Administratorzy i Moderatorzy. Jeżeli widzisz naruszenie Regulaminu, użyj funkcji Forum Zgłoś do moderatora.
Nie odpowiadaj bez potrzeby w wątkach, w których ostatnia odpowiedź pojawiła się ponad 2 miesiące temu.
+15
Bocznica.
Matek123
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2022, 14:46:58 wysłana przez matek123 »
Z MaSzyną od 22.03