Autor Wątek:  Poszukuje ludzi do stworzenia scenerii  (Przeczytany 762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tor424

  • Wiadomości: 129
  • Spokojny człowiek
    • Zobacz profil
    • Wielkopolska galeria kolejowa.
  • Otrzymane polubienia: 69
Poszukuje ludzi do stworzenia scenerii
« dnia: 24 Kwietnia 2022, 22:35:35 »
Witam, poszukuję osób do stworzenia scenerii opierającej się na realnym fragmencie linii 353. Sceneria miałaby obejmować odcinek Poznań Główny - Gniezno. Jest to ok. 60 kilometrowy odcinek. Chciałbym aby sceneria była zrobiona z naciskiem na realność, ale też nie przesadnie. Ja sam nie znam się na modelowaniu, tworzeniu tras i scenariuszy i niestety nie mam zbytnio czasu na naukę tych procesów.

Oczywiście za wszystko płacę, za zrobienie scenerii wraz z kilkoma scenariuszami i jestem świadom ceny i nakładu czasu na zrobienie tego.
Pasjonat elektroniki, informatyki i programowania - C++,C#,Lua i reverse engineering

Offline Celuś

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 356
Odp: Poszukuje ludzi do stworzenia scenerii
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Kwietnia 2022, 22:37:32 »
Zapraszam na kanał Budowa scenerii na mm, postaram się trochę opowiedzieć. Zasadniczo ludzi ciężko znaleźć, dopóki sam czegoś nie zaczniesz, tj tory bądź teren. Także zapraszam na kanał, bo do poradników jeszcze troszkę.

EDIT.: Doczytałam. Nie, absolutnie nie, nikt się nie zgodzi na budowę za pieniądze do darmowego symulatora, bo autorowi się nie chce/nie ma czasu. Taki post jest splunięciem w twarz wszystkim osobom które tworzą cokolwiek dla symulatora z własnych chęci.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwietnia 2022, 22:39:08 wysłana przez Celuś »

Offline tor424

  • Wiadomości: 129
  • Spokojny człowiek
    • Zobacz profil
    • Wielkopolska galeria kolejowa.
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Poszukuje ludzi do stworzenia scenerii
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Kwietnia 2022, 22:48:16 »
Trochę źle się zrozumieliśmy. Symulator jest darmowy i sceneria również byłaby dostępna normalnie dla każdego, a nie na prywatny użytek. Zdaje sobie sprawę, że w MaSzynie jest mało osób tworzących scenerie szczególnie z uwagi na ogrommą ilość czasu jaki trzeba w to włożyć, dlatego chciałem "zachęcić" dodatkowym pieniądzem. Ja sam byłbym chętny i czytałem już poradniki z forum, ale to jednak zbyt skomplikowany proces by zacząć ot tak. Poradniki też nie są sądzę aktualne w 100%, gdyż są z 2017 roku i starsze.

Jestem otwarty na jakąkolwiek pomoc nawet i bezpłatną bo to nie chodzi o "plucie w twarz".
Pasjonat elektroniki, informatyki i programowania - C++,C#,Lua i reverse engineering

Offline Celuś

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 356
Odp: Poszukuje ludzi do stworzenia scenerii
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwietnia 2022, 22:49:40 »
Zapraszam na wspomniany kanał, to będzie można na spokojnie tam o wszystkim podyskutować.

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6084
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2063
Odp: Poszukuje ludzi do stworzenia scenerii
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Kwietnia 2022, 16:53:24 »
Usuwam na prośbę autora.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.