Autor Wątek:  Moja manele do symka.  (Przeczytany 1870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyszka

  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 41
Moja manele do symka.
« dnia: 05 Marca 2023, 18:18:11 »
Wrzucę tutaj to co mam. Może ktoś to dokończy. Choć pewnie będzie jak zwykle.
Modele będą podzielone na infrastrukturę, tabor i scn.
Po wrzuceniu ostatniego modelu kończę z Wami współpracę. Co z nimi zrobicie to już mam w d.
Nie zgodzę się na to, że ileś osób jedzie na manelach zrobionych lub przygotowanych  przeze mnie lub korzysta z dostarczonej przeze mnie dokumentacji. Po wydaniu modelu nawet się o mnie nie wspomina. Koniec.
Na pierwszy rzut PWM15.
Autor modelu ja czyli Sebol82,
Poprawki Sawi, Matek123
Tekstury: Pierug_Su42 i Fuji8
edit//:modele w formacie: fbx, obj i mtl oraz max/3ds
« Ostatnia zmiana: 05 Marca 2023, 18:31:57 wysłana przez szyszka »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Moja manele do symka.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marca 2023, 18:39:38 »
Co do pwm15 już dokładnie nie pamiętam na czym tan stanęło, ale na pewno było parę rzeczy jeszcze do poprawki. Odkop panie co się da i wrzucaj wtedy się od Ciebie szanownie odczepią w końcu. Ja zrobiłem ten sam błąd i za to tez płacę, temu niektóre z projektów przekazałem do skończenia.
« Ostatnia zmiana: 05 Marca 2023, 18:45:49 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline szyszka

  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 41
Odp: Moja manele do symka.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marca 2023, 18:58:02 »
@Sawi dla tego wrzucam. Ciasteczka jak: PS-00, PUN, 311D, Class66 czy plaser zostawię na sam koniec. Wyjątek to co obiecałem i sa135 na weekeend macie z Króliczkiem. Wrzutka PWM15 jeszcze chwilkę zajmie bo robię konwerty do odpowiednich plików. Muszę jeszce odszukać teks zrobione przez Pieroga i Szymka.
Hanys masz dostęp do moich plików tak jak i Sawi. Trzeba ten mój *** ogarnąć. A sami wiecie jaki tam bajzel. Więc żeby było łatwiej to ja wezmę wszystko związane ze sceneriami, Sawi z Taborem a tobie  Patryku przypadła by dokumentacja. Lub zaproponujcie podział taki, aby Królika dopuścić.

« Ostatnia zmiana: 05 Marca 2023, 19:15:40 wysłana przez szyszka »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Moja manele do symka.
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marca 2023, 17:39:41 »
Co do podziału to mnie to rybka, ale z tego co sobie dobrze przypominam to tam był mega bajzel niestety, więc jak kicaj jest chętny pomóc to bardzo chętnie. A co do wrzucania oczywiście nie wrzucaj tego tutaj, bo wiadome jak jest. Jak już to do działów zamkniętych by uniknąć tzw życzliwych kretów itp.
« Ostatnia zmiana: 06 Marca 2023, 17:41:35 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".