Autor Wątek:  x  (Przeczytany 1225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
x
« dnia: 11 Listopada 2019, 15:17:24 »
DEL.
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2021, 20:55:14 wysłana przez matek123 »

Offline centarail

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 186
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 72
Odp: Panowie w polskich barwach narodowych z racami na l144
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Listopada 2019, 20:34:12 »
Ja oglądałem live Stelego i bardzo mi ten pomysł ujął, przepięknie autor podkreślił dzisiejsze Święto Niepodległości.
Nic nie ma ani z polityki, ani przyśpiewek czy z kibicami nic wspólnego. Wiem są duże różnice społecznie , w MaSzynie również, ale to nie Święto nienawieści i pogardy. Właśnie w takie Święto jak te powinniśmy się trzymać razem jako wszyscy Polacy , każdy na swój sposób. Różnijmy się pięknie, dajmy jako społeczność symulatorowa dowód na to , że umiemy przynajmniej być razem w takim dniu.
Jakby autor wsadził tu manifestacje i kontrmanifestacje z antysymbolami Polskimi jak co roku w Warszawie, wtedy moglismy poróżnić się i być źli dla autora.
Na terenie obszarów kolejowych obowiązuje zakaz używania materiałów pirotechnicznych, czyli przedstawione postacie stoją w konflikcie z prawem. Możecie sobie pisać co chcecie, nie wmawiajcie mi jednak że wizja artystyczna autora gloryfikuje w tym przypadku podłoże patriotyczne. W dresach, podkoszulkach? W tym wszystkim flagi państwowe, godło. Pytanie tylko po co takie prowokacje są w MaSzynie potrzebne?

Ale Ty jesteś "mundry i cacany". Wszystko widziałeś, wszędzie byłeś i wszelkie rozumy zjadłeś. Dyskusja z Tobą to jak gra w szachy z gołębiem ;) Niezależnie jakich argumentów się użyje, nie zależnie jak dobrze prowadzi się dyskusję, przyjdziesz, porozrzucasz pionki i jeszcze nas*rasz na szachownicę. Prawdziwy autorytet z Ciebie.

Zakazy 19.
+20
Bocznica.
@MaciejM
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2019, 21:57:08 wysłana przez MaciejM »

KKMINT

  • Gość
Odp: Panowie w polskich barwach narodowych z racami na l144
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lutego 2022, 10:52:24 »
Dużo panów w barwach narodowych na L053. :D
https://eu07.pl/userfiles/26284/l053_panowie_w_barwach_narodowych.7z

include linia053/scenariusz_os/l053_panowie_w_barwach_narodowych.scm end

To będzie nowy scenariusz w najnowszej paczce MaSzyny?