Autor Wątek:  KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??  (Przeczytany 56076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #90 dnia: 05 Grudnia 2005, 23:15:21 »
Cytat: "piotrek-"
co do nebuli ....projekt nie ma szans jeśli niebędą pokazywane prace na zywo, co jest czego niema
... tak było z obecna wersja symka i jakos się rozwijał
w taki sposób jaki była robiona nebula robi się komercyjne wersje, z zgóry załozoną iloscia osób, ale darmowych projektów tak sie nierobi, bo kto sie przyłaczy, jeśli niewie co jest zrobione, a tak robilisce, to macie skutki, gratuluje !!


Jak ktoś napisze posta że jest chętny do pomocy bo umie: (dowolna jedna)
- programować
- modelować
- fotografować (posiada cyfraka)
- ma dostęp do dokumentacji
- ma sprzęt nagrywający
- może chodzić po terenie kolejowym
- może przebywać na lokach

to uwież mi że się dowie co może zrobić. Jak narazie nie znalazł się NIKT kto by zaoferował swoją pomoc tam gdzie jej potrzebujemy (czyt. Nebula).
Każdy tylko czeka. Ja jak zaczynałem zabawe z MaSzyną wiedziałem do kogo zacząć pisać meile żeby zdobyć jakieś info i przykłady.

Nie ma potrzeby pisania czego "jeszcze" nie ma. Załóżmy że da sie położyć trawe, tory, semafory, drzewa i domki, a później po czymś takim da się "przesuwać" swoją lokomotywą do przodu (nawet jest fajny dzwięk jak rusza:))
Więc:
Kto zrobi reszte? :)
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #91 dnia: 06 Grudnia 2005, 12:38:34 »
Cytat: "Bart"
Jak ktoś napisze posta że jest chętny do pomocy bo umie: (dowolna jedna)
- programować
- modelować
- fotografować (posiada cyfraka)
- ma dostęp do dokumentacji
- ma sprzęt nagrywający
- może chodzić po terenie kolejowym
- może przebywać na lokach

to uwież mi że się dowie co może zrobić.

Jestem chętny do pomocy bo umiem:
-modelować
(troszke ale staram się) ;)

Offline AIR

  • Deweloper
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 505
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #92 dnia: 06 Grudnia 2005, 13:09:54 »
Jestem chętny do pomocy bo umie:

fotografować (posiada cyfraka)
Niebo jest Bogiem, a skoki nałogiem...->
http://www.youtube.com/watch?v=nE9G-qiZqSU

Offline Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #93 dnia: 06 Grudnia 2005, 15:37:31 »
Dzieje sie coś niesamowitego. Wątek robi sie coraz dłuższy, poruszane są tematy istnienia/powstawania nebuli/paczki calościowej. Czemu nikt z pracujących nad tym nie wyjaśni sytuacji? Mam na myśli Wingera, OLO_EU i innych. Nie wierzę ze nie mają czasu zajrzeć na 5 min na forum i czegoś napisać. Jedynie Marcin _EU się udziela w tonie zniechęcającym do wszystkiego.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #94 dnia: 06 Grudnia 2005, 16:24:33 »
No skoro nikt nie spieszy poprawic moich zniechecajacych wypowiedzi to wynika z tego ze mam racje, symek stal sie projektem zombie :)

Offline Driver24

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 258
  • inż. Maszynista PKP IC
    • Zobacz profil
    • http://www.beladeda.cba.pl/palac_kultury.m3u
  • Otrzymane polubienia: 4
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #95 dnia: 06 Grudnia 2005, 16:24:59 »
Witam.

Ja także chcetnie pomogę przy projekcie. Mam możliwosc:

- przebywania w kabinie loka i jazdy,
- posiadam aparat cyfrowy,
- wiedze techniczną o budowie i dzialaniu lok elektrycznych, wszczególnosci EU07 i ET22.
Partia "Ruch poparcia Twarożka" ;) wcześniej Stowarzyszenie Wąchaczy Kota

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #96 dnia: 06 Grudnia 2005, 16:35:24 »
Witam!

Ja umiem:
- modelować
- fotografować (posiadam cyfraka)
- mam dostęp do dokumentacji niektórych pojazdów trakcyjnych
- mam sprzęt nagrywający.

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #97 dnia: 06 Grudnia 2005, 17:41:40 »
Witam!!!
No cóż myśle że na razie nie jest ważne kiedy wreszci ta obiecywana paczka sie pojawi a wazniejsze jest jak długo taki marazm jak obecnie potrwa jeszcze na stronie Maszyny" i tego forum???
Nie wiem kto z obecnych włodarzy wpadł na tak Szatański wręcz pomysł blokowania wszystkich nowosci jakie powstawaly od prawie od pół roku pod róznymi grozbami ale sytuacja ta doprowadziła do tego co obecnie mamy na stronie MASZYNY EU-07...Totalny marazm prowadzacy prosta droga do upadku tego naprawdę wspaniałego projektu??? ( ile tych nowosci jest mozna sie przekonac czytając temat obok obecnego w- INNE.)
Jeżeli taka zasade stosowali by autorzy powstania tej strony w przeszłosci to juz dawno znikneła by jak wiele podobnych z internetu.

w innym dziale i temacie na tym forum   pozwoliłem sobie na pare refleksji na temat przeszłości i przyszłosci naszego Symka..;no i co najciekawsze najwiecej odpowiedzi dostałem E-mailami na GG lub na priva..???
Szanujac cheć anonimowosci ich autorów pozwolę sobie przytoczyc parę cytatów;

   >"Szczerze przyznam ze zgadzam się z Panem w 100%. Symkiem bawię się od końca 2003 roku, ale na forum zarejestrowany jestem od 2004. Pamiętam czasy symka,kiedy można było wejść na forum co godzinę i po prostu przebierać w postach. A teraz wystarczy wejść raz na tydzień i tak nie ma co czytać. Chyba że ktoś coś napisze apotem możne sobie poczytać docinki i ewentualnie komentarze moderatorów połączone z ostrzeżeniem."
   >"Kiedyś to tutaj była atmosfera. Na prawdę można było sie dowiedzieć kilku fantastycznych rzeczy. Ściągnąć jakieś pierdoły, nawet jak one były nie dokończone. Co najwyżej za napisanie jakiegoś postu można było "dostać" od innych którzy mieli więcej postów"
     >"Według mnie źle zaczęło się tutaj dziać kiedy McZapkie się wycofał, bo był taki moment (chociaz później wrócił ale już nie na ogół), Winger wyjechał i jeszcze kilku innych przeniosło się do grup, doktórych szary użytkownik nie ma dostępu. "
   >"Teraz jeszcze się słyszy że część modeli jest sprzedawana. Więc cała idea symka niedługo ulegnie zniszczeniu i nie chce być złym prorokiem ale za rok aktywnych użytkowników symka będzie na prawdę nie wielu."
     >" Pamiętam moment, kiedy to wyciekły modele Barta. Dostało się niewinnemu userowi że niby podal stronke na której one sa, a ten który był winien nic się nie odezwał. Było to wyjaśniane, kolega |andy| wziął Go w obronę"
    >"Po prostu ludzie robiący dużo dla symka poczuli się chyba Panami tego wszystkiego.?."
    >"Wspomniałeś o zbiorze moich wpisów, tego zrobiło się jeszcze więcej, ale nie publikuje, bo sobie kłopotów mógłbym narobić."
   >" Nie mam pojęcia co Pan z tym zrobi dlaej, czy zachowa dla Siebie, czy przekaże komuś dlaej, czy może zacytuje na ogólnym. Pozostawiam Panu wolną ręke. Jedno jest pewne, symek idzie w kierunku złego." TAAAK>> niewątpliwie najwiekszym sukcesem szanownych moderatorow i pomocników jest sterroryzowanie młodszej częsci forumowiczow naszej strony co jednak chluby wielkiej im nie przynosi!..
Temat powyższy pozostawiam wiec teraz do przemyslenia szanownym"władzą" naszej strony.//.
Z poważaniem..Pozdrawiam...
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #98 dnia: 06 Grudnia 2005, 18:41:08 »
Cytat: "zbych"
...Temat powyższy pozostawiam wiec teraz do przemyslenia szanownym"władzą" naszej strony.//.
Z poważaniem..Pozdrawiam..

Tyle ze wladza tu juz nie zaglada (bo chyba by sie do tej pory odezwala) wiec prozne sa te wysilki.

Ja tam kiedys proponowalem zamknac to forum wraz ze strona bo tylko niepotrzebnie straszy, ale wtedy moderatorzy i admini nie mieliby kogo banowac i by sie nudzili wiec moj wniosek nie przeszedl :)

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #99 dnia: 06 Grudnia 2005, 21:48:18 »
Cytat: "Marcin_EU"
Tyle ze wladza tu juz nie zaglada (bo chyba by sie do tej pory odezwala) wiec prozne sa te wysilki.

Ja tam kiedys proponowalem zamknac to forum wraz ze strona bo tylko niepotrzebnie straszy, ale wtedy moderatorzy i admini nie mieliby kogo banowac i by sie nudzili wiec moj wniosek nie przeszedl :)

Masz range "administrator". To aktualne czy tylko niedbałość obecnej władzy?
Ty jako twórca projektu chyba masz prawo o nim decydowac? Jak masz uprawnienia i uważasz że forum trzeba zamknąć to zamknij.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #100 dnia: 06 Grudnia 2005, 22:56:55 »
Cytat: "hejnal"

Masz range "administrator". To aktualne czy tylko niedbałość obecnej władzy?
Ty jako twórca projektu chyba masz prawo o nim decydowac? Jak masz uprawnienia i uważasz że forum trzeba zamknąć to zamknij.


Kontrole nad projektem dalem sobie zakosic dawno temu wiec decydowac o nim nie moge.

Forum juz probowalem pare miesiecy temu zamknac ale otworzyli ponownie wraz z kolejna porcja sciemniania o paczce calosciowej :) Zreszta ten serwer nie jest moj wiec i tak nie mam nic do powiedzenia w sprawie strony i forum.

Odkad McZapkie sobie darowal to ja wystepuje tutaj jedynie jako goscinny troll, ranga administratora sluzy mi jedynie do uskuteczniania trolowych glupot :)

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #101 dnia: 07 Grudnia 2005, 12:42:56 »
No nie moge... :)

Dobrze że w odpowiednim momencie się wycofałem z tego projektu przynamniej nie siedziałem godzinami w maxie nie potrzebnie :)

Życze tym pseudo twórcą sukcesów w ratowaniu ;)


P.S. Oli jak będziesz na gadu to daj mi znać bo mam sprawe do Ciebie... :)
www.et22.pl - zapraszam

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #102 dnia: 07 Grudnia 2005, 16:14:03 »
i w taki oto sposób cały projekt szlag trafił więc ponawiam pytanie co jeśli ani paczka całościowa ani nebula sie nie ukaże??

ZT to teraz robisz modele do trainza czy innej gry a może juz nie robisz wogule??
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #103 dnia: 07 Grudnia 2005, 16:50:23 »
Cytat: "Kozi"

ZT to teraz robisz modele do trainza czy innej gry a może juz nie robisz wogule??


Obecnie nie robie nic co jest związane z koleja wirtualną. Cały wolny czas poświęcam skali 1:1
www.et22.pl - zapraszam

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #104 dnia: 07 Grudnia 2005, 18:26:48 »
Cytat: "ZT-POZNAN"
Cytat: "Kozi"
ZT to teraz robisz modele do trainza czy innej gry a może juz nie robisz wogule??
Obecnie nie robie nic co jest związane z koleja wirtualną. Cały wolny czas poświęcam skali 1:1
A to, co do tej pory zrobiłeś, to co się z tym stanie?

Offline ZT-POZNAN

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 493
  • PKP Cargo S.A
    • Zobacz profil
    • Wszystko o ET22
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #105 dnia: 07 Grudnia 2005, 19:27:13 »
Cytat: "Mariusz W."
Cytat: "ZT-POZNAN"
Cytat: "Kozi"
ZT to teraz robisz modele do trainza czy innej gry a może juz nie robisz wogule??
Obecnie nie robie nic co jest związane z koleja wirtualną. Cały wolny czas poświęcam skali 1:1
A to, co do tej pory zrobiłeś, to co się z tym stanie?


To co wyszło to jest, a reszta jak narazie stoi na bocznicy odstawiona. Może kiedyś przyjdą lepsze czasy i się coś ruszy.
www.et22.pl - zapraszam

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #106 dnia: 07 Grudnia 2005, 21:28:07 »
Cytat: "Bart"
Jak ktoś napisze posta że jest chętny do pomocy bo umie: (dowolna jedna)
- programować
- modelować
- fotografować (posiada cyfraka)
- ma dostęp do dokumentacji
- ma sprzęt nagrywający
- może chodzić po terenie kolejowym
- może przebywać na lokach

hmm, na forum piszesz o tylu mozliwosciach a na pw że niczego oprócz programowania nie chcecie, a pisze już n razy, ze moge pomóc w modelowaniu (np sm31, bloki i inne obiekty) i aparat oczywiscie posiadam

mam nadzieje, że w końcu się zmieniło i coś ruszy
przeciez mozna robić obiekty, trasy też a póki co zadowolić się tym kodem programu co już jest
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #107 dnia: 07 Grudnia 2005, 22:21:10 »
Cytat: "piotrek-"

hmm, na forum piszesz o tylu mozliwosciach a na pw że niczego oprócz programowania nie chcecie, a pisze już n razy, ze moge pomóc w modelowaniu (np sm31, bloki i inne obiekty) i aparat oczywiscie posiadam

mam nadzieje, że w końcu się zmieniło i coś ruszy
przeciez mozna robić obiekty, trasy też a póki co zadowolić się tym kodem programu co już jest


E.? nie rozumiem. No nie mam czasu pisać poradnika tworzenia modeli :/
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Woropek

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #108 dnia: 08 Grudnia 2005, 11:46:25 »
Witam,

wstęp pominę, bo nic sensownego by w nim nie było :-)

Ostatnim bogactwem Maszyny są ludzie na tym forum, ich wiedza i doświadczenie. Brakuje programistów i wiedzy z zakresu tworzenia oprogramowania. jeżeli komuś nadal chce sie ten serwer utrzymywać to można sprobować jeszcze raz.
 
Ponieważ projekty zamknięte upadły to może jednak opensource??. Nie myślę o braniu czegokolwiek Marcina_EU ale o rozpoczęciu od zera z silnikiem graficznym.
OpenSource może (ale nie musi) pomoc ściągnąć programistów (sam bym sie chętnie włączył wcześniej, ale nie w warunkach jakie tu istniały)

Dodano po 50 sekundach:

 jeżeli nadal ludzie na tym forum chcą cos zrobić to proponuje zacząć od podstaw tj. skorzystać z doświadczeń inżynierii oprogramowania (tego chyba zabrakło przy Maszynie 1 i "Nebuli")

1. Pewne rzeczy trzeba zaplanować z góry i wiedza ludzi z tego forum jest niezbędna

- formaty plików - zamiast tworzyć własne można skorzystać juz z gotowych, amatorskich 3dsmax, max i podobnych lub przemysłowych IGES, STEP, CATIA, UGS (oczywiście okrojonych do potrzeb maszyny). Jakby sie dobrze rozejrzeć to gotowe biblioteki pewnie by sie znalazły. I tu potrzebna jest dyskusja modelarzy i osób z doświadczeniem. Wcześniej takie rzeczy trzeba zaplanować

- silnik graficzny - można pogooglac i znaleźć parę  fajnych, ZTCW były próby z OGRE3d, ale o tym tez trzeba podyskutować nad zaletami w wadami, cos wybrać zanim zacznie sie pisanie programu.

2. Analiza techniczna - pewnie przydało by sie stworzyć kompletna analizę albo chociaż model w UML-u i potem to realizować, ale to raczej nie jest możliwe w warunkach takiego projektu. Nie mniej jakaś namiastka bazy wiedzy i jakiś plan powinien istnieć.

3. (chyba najważniejsze) - narzędzia pracy grupowej - czyli serwer kontroli wersji CVS, subversion (na inne chyba nie ma co liczyć) oraz bugtracking - czyli serwer np. bugzilli. Uruchomienie tego nie powinno być trudne na obecnym serwerze, ale równie dobrze można postawić projekt na sourceforge czy podobnym serwisie.

W tym miejscu administratorzy powinni sie wypowiedzieć czy chcieli by cos takiego hostowac. Z pewnej dyskusji na pw.ds.sieci.rivnet wnioskuje ze kompetentny byłby tu Iwan, ale mogę sie mylić.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #109 dnia: 08 Grudnia 2005, 12:37:08 »
Obawiam sie ze projekt jaki proponuje Woropek czyli 'poszukujemy programistow ktorzy zrobia dla nas taki symulator jaki im kazemy' nie ma racji bytu. A moze ja cos zle zrozumialem?

Poza tym skoro programisci ktorzych mamy (winger, speed, abu, queued) nie raczyli palcem kiwnac, to tym bardziej jacys z zewnatrz jak zobacza ze to niepowazny projekt to uciekena jak najszybciej :)

Offline Woropek

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #110 dnia: 08 Grudnia 2005, 14:41:42 »
Moja propozycja to zacząc od planowania - formatów plikow modeli, tekstur, scenerii - to moga zrobic forumowicze, gorzej z silnikiem graficznym. Potem postawic CVS, czyms go zasilic i pozwolic ludziom bawic sie, przy tak duzej spolecznosci jak symkowa to powinno zaczac dzialac. Kłopotem bedzie poczateke zasilenie i zarzadzanie tym CVS.

Poki co projekt lezy, sensowny plan dzialania moze to zmienic

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #111 dnia: 08 Grudnia 2005, 15:19:18 »
Znowu nie kumam, aby miec czym zasilic cvs/svn tak aby ludzie mogli sie bawic to praktycznie trzeba zrobic porzadnie calego symka minus zbedne bajery. W przypadku malego projekciku do czegos takiego wystarczy osob sztuk 1, do projektu typu stary symek wystarczy osob sztuk 2, do projektu typu nowy symek ktory mial nie tylko jakostam dzialac ale dzialac dobrze, umozliwiac tworzenie realnych scenerii w sensownym czasie oraz umozliwiac zmiany chociazby w tych wszystkich fizycznych i logicznych uzaleznieniach (coby mozna bylo robic nowe pojazdy) juz trzeba conajmniej 3. I to nie takich typu winger ktory raz costam na szybko zrobi (i to jeszcze nie to co trzeba) i na tym koniec tylko typu McZapkie który nad starym symkiem spedzil mase czasu. Ile masz takich osob? Ja tu nie widze nikogo takiego.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #112 dnia: 08 Grudnia 2005, 17:41:21 »
No to zrób poządek na forum (wyczyść z postów) i przyprowadź tu spowrotem McZapkie.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #113 dnia: 08 Grudnia 2005, 18:29:00 »
hejnal: smieszny jestes, myslisz ze komus cos rozkazesz i odrazu ta osoba za pstryknieciem palcami to załatwi? ;)

Woropek: zarówno engine (OpenSceneGraph), a co za tym formaty plików już są ustalone, SVN stoi (był link na forum), tak jak Marcin mówi brakuje osób które mają na tyle silną wolę żeby poświęcić symkowi dużo czasu.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #114 dnia: 08 Grudnia 2005, 18:50:32 »
Cytat: "ShaXbee"
tak jak Marcin mówi brakuje osób które mają na tyle silną wolę żeby poświęcić symkowi dużo czasu.
Ale to nie powód, aby skazywać symka na "śmierć"...

Przecież jest kilka(naście) osób, które robią coś dla "starego symka"... Tego też zabraniać się każe?

Rozumiem, że 1 osoba nie będzie prowadzić projektu symka (mowa o Maecinie), gdyż rozumiem jego "frustrację"... Jest SAM... Sam boryka(ł) się z problemami w kodzie. Nie miał(ma) w nikim wsparcia/pomocy. Więc się jemu nie dziwię, że zaprzestał...

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #115 dnia: 08 Grudnia 2005, 19:19:37 »
Cytat: "Mutopompka"
Cytat: "ShaXbee"
tak jak Marcin mówi brakuje osób które mają na tyle silną wolę żeby poświęcić symkowi dużo czasu.
Ale to nie powód, aby skazywać symka na "śmierć"...

Ale nie trzeba skazywac, on juz jest martwy. Fizyka ma bledy tak jak miala, trasy nie dosc ze brzydkie to na dokladke wyssane z palca. I to sie nie zmienilo przez 2 lata pomimo dzialalnosci wielu 'cudotworcow'.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #116 dnia: 09 Grudnia 2005, 13:05:42 »
Cytat: "ShaXbee"
hejnal: smieszny jestes, myslisz ze komus cos rozkazesz i odrazu ta osoba za pstryknieciem palcami to załatwi? ;)

Ja jestem śmieszny? To przeczytaj posty Marcina_EU. ;)
Moja propozycja (nie żaden rozkaz) jest banalnie prosta, Wyczyścić teren i zacząć od początku ale z pewnym już doświadczeniem.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #117 dnia: 09 Grudnia 2005, 14:03:02 »
McZapkie poświęcił dużo czasu symkowi a od dłuższego czasu jedyne co na forum widział to userzy którzy tylko żądają... Uważam że da się wszystko zacząć od zera. Co do forum też byłbym za wyczyszczeniem i zorganizowaniem pracy - wydaje mi się że można to zorganizować, ale poczekam na opinie innych.

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #118 dnia: 10 Grudnia 2005, 11:56:35 »
Cytat: "ShaXbee"
Uważam że da się wszystko zacząć od zera. Co do forum też byłbym za wyczyszczeniem i zorganizowaniem pracy - wydaje mi się że można to zorganizować, ale poczekam na opinie innych.

Co tak wszystkich zatkało?
Wypowiadajcie sie ludzie.
Chcecie zeby cały czas było tak jak teraz czy żeby zrobic z tym porządek i zacząć od początku ale porządnie z porządną organizacją pracy?

Offline bve2

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • http://www.admineu07.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 33
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #119 dnia: 10 Grudnia 2005, 13:15:34 »
Moze ci ktorzy poswiecili na to juz mase czasu , nie maja ochoty zaczynac od nowa?