Autor Wątek:  KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??  (Przeczytany 56093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Listopada 2005, 23:07:02 »
Mógłbyś spowodować że by nie był zombie, no ale skoro zadecydowałeś inaczej...

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Listopada 2005, 23:18:26 »
No domyslam sie ze moglbym go ciagnac aby potem shaxbee, winger itp. mogli przyjsc na gotowe, ale tak dobrze to nie ma :) Wole dla odmiany sam poczekac na paczke calosciowa, bezpieczniejsze to jest niz proba robienia czegokolwiek w tym zlobku.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Listopada 2005, 23:25:04 »
Prosiłem Cię o pomoc przy podpięciu tego co robiłem do Nebuli ale olałeś sprawę na całej linii, więc nie wiń wszystkich na około.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #63 dnia: 10 Listopada 2005, 00:52:03 »
Odkad doszedlem do wniosku ze ten projekt nie ma sensu to traktuje powaznie wylacznie symkowiczow spelniajacych przynajmniej 1 warunek z takowych:
1. w przeszlosci w czyms mi autentycznie w kodzie pomogli a nie tylko deklarowali sie (np. mw158979 autentycznie pomagal w miare mozliwosci, nikogo innego sobie nie przypominam)
2. pokazali mi cos dzialajacego, w miare kompletnego i gotowego do wrzucenia do symka

Jak widzisz nie spelniasz ani jednego z powyzszych warunkow :)

To czego sie chcialem nauczyc robiac symka to sie nauczylem a dalej dlubac moge jedynie jesli bede widzial ze cos z tego wyjdzie. To nie mial byc wylacznie moj projekt i na ciagnieciu tago samemu wbrew wszystkim mi nie zalezy.

Niestety czasy robienia mi lachy ze sie wogole na symka spojrzalo minely. Jak ktos chce byc powaznie traktowany to nie wystarczy juz laskawie pozwolic mi abym wyjasnil o co chodzi w nebuli a potem powiedziec ze ma sie wazniejsze sprawy w starym symku.

Co ciekawe, slogan 'nebula sie robi' powtazaja wylacznie ci, ktorzy nigdy sie nie splamili jakakolwiek pomoca przy tym (np. quark, winger). Polecam wziasc to pod uwage kazdemu kto planuje ludzic sie ze 'cos sie robi' :)

Z mojej strony uwazam temat nebuli za zamkniety tak samo jak ten projekt, ci ktorzy sie deklarowali ze pomoga w najlepszym wypadku olali sprawe a mnie nie bawi rozwiazanie ktore proponuje jaras czyli rozpaczliwie blaganie zwyklych uzytkownikow forum o jakakolwiek pomoc.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #64 dnia: 10 Listopada 2005, 01:08:28 »
Przepraszam a co było na SVNie wystawione? Choinka?

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #65 dnia: 10 Listopada 2005, 08:34:43 »
Cytat: "Marcin_EU"
Co ciekawe, slogan 'nebula sie robi' powtazaja wylacznie ci, ktorzy nigdy sie nie splamili jakakolwiek pomoca przy tym (np. quark, winger). Polecam wziasc to pod uwage kazdemu kto planuje ludzic sie ze 'cos sie robi' :)

Chciałbym zauważyć, że projekt zarówno stary jak i nowy charakteryzował się pewną specjalizacją ludzi przy nim dłubiących. Widziałeś kiedyś trasę zrobioną przez @Barta? Nie wiń ludzi za to, że nie zabierają się za to o czym nie mają pojęcia. A uzywanie sloganu "nebula sięrobi" wynika tylko i wyłącznie z niewiedzy - do tej pory było tak, że toczyliście bardzo mądre dyskusje i powstawały nowe elementy. No to co? Nie "robiło się"? A może zasadniej było za każdym razem stwierdzać, że robi ten ten i ten. Nie ma sprawy, mogę każdą swoją wiadomośc na forum poprawić wymieniając z imienia i nazwiska tych, którzy dłubią, no problem.
Co do edytora mam kilka pomysłów, jednak ze względu na to, że dłubiecie/dłubiesz fizykę, to po co mam Ci głowę zawracać?
Moja trasa do starego symka powstała właśnie dlatego, żeby "nie czekać na gotowe". Ale jeżeli za takie obiboctwo uważasz to, że ktoś nie zabiera się za to, czego nie umie to trudno. Przepraszam, że jestem obibokiem.

Nie wypowiadam się dalej co z projektem, czy to nowym czy starym. To Twój pomysł i tylko Ty masz prawo o tym decydować. Szkoda by tylko było, że zmarnowałaby się wielogodzinna praca takich ludzi jak @Bart czy @CTL.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #66 dnia: 10 Listopada 2005, 09:39:35 »
Cytuj
Przepraszam a co było na SVNie wystawione? Choinka?

No wlasnie nie wiem co to bylo. Podobno costam od fizyki ale nie napisales mi jak tym ruszyc cobym mogl zobaczyc jak dziala. Uznalem wiec ze to jakies glupoty ktore rozgrzebales i teraz chcesz wcisnac komus aby za ciebie zrobil. Postep oczywiscie doceniam bo pamietam czasy kiedy tylko obiecywales a nie robiles kompletnie nic poza wymyslaniem wymowek :)

Zrob cos dzialajacego i uzywalnego to pomyslimy czy warto ten projekt reaktywowac. Jakies ochlapy mnie nie interesuja tak jak to bylo kiedys.

Nie podoba sie ze jestem wredny? Miales 2 lata kiedy bylem mily. Trzeba bylo wykozystac a nie obudziles sie jak juz projekt zamknelem.

Dodano po 39 minutach:

 
Cytuj
Co do edytora mam kilka pomysłów, jednak ze względu na to, że dłubiecie/dłubiesz fizykę, to po co mam Ci głowę zawracać?

Kiedy ja napisalem ze dlubie fizyke? Przeciez to jest jedyna rzecz co do ktoej sie deklarowalem ze w zyciu nie rusze bo sie kompletnie nie znam. Czy wy jakies urojenia juz macie?

Patrze na forum i widze moja prosbe o przetestowanie edytora, potem jest moje pytanie gdzie sie sypie bo swiezy mi sie nie sypie a nastepnie nastepuje dluuuuga cisza. Tak na marginesie to po okolo miesiacu tej ciszy uznalem ze to nie ma sensu i skoro woleliscie sobie zaczac trase w starym symku to nic tu po mnie, narzucac sie nie mam zamiaru.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #67 dnia: 10 Listopada 2005, 10:27:44 »
Cytat: "Marcin_EU"

Kiedy ja napisalem ze dlubie fizyke? Przeciez to jest jedyna rzecz co do ktoej sie deklarowalem ze w zyciu nie rusze bo sie kompletnie nie znam. Czy wy jakies urojenia juz macie? (i dalej)

Więc Ty też zamierzałeś przyjść "na gotowe" - niech ktoś zrobi fizykę a ja dorobię resztę. Sam widzisz, że każdy miał jakiś powód "czekania na gotowe", więc nie pisz, że wszyscy czekają aż Ty coś zrobisz.

A co do wiadomości bez odowiedzi - weź pod uwagę to, że nie wszyscy mają możliwości siedzieć nad projektem 24h non-stop przez cały rok. Poza tym - jeżeli nie ma sygnałów, że coś nie działa, to znaczy że działa, prawda?

Poza tym o jakiej trasie mówisz? Jeżeli o "Bałtyku" Slimsona, to pragnąłbym zauwazyć, że ta trasa już jest od dawna, a nie została zrobiona zamiast trasy do nebuli. Tutaj należy się słowo uznania dla Slimsona właśnie, który scenerię do nebuli zrobił. Czego oczekujesz więcej? Kolejnej trasy w której będziemy się borykać z tymi samymi problemami? Niech się coś nowego w edytorze pojawi - przetestujemy, sprawdzimy, wymyślimy coś nowego. Dla mnie podstawową sprawą w edytorze jest zrobienie obsługi zwrotnic, żeby nie trzeba było odpalać tej krowy jaką jest 3ds, żeby jako tako wszystko miało ręce i nogi.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Helmutt

  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #68 dnia: 10 Listopada 2005, 12:14:15 »
Biję się w piersi i przepraszam, bo widzę, że wywołałem niezłą awanturę.

Post (a raczej krzyk) pt."KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA???!!" napisałem pod wpływem chwili. Wiecie jak czasami jest, zły dzień, zepsuty humor, w dodatku wchodzi się po jakimś czasie nieobecności na forum www.eu07.pl a tu o nowościach cisza, jakieś gadki-szmatki o dupach marynich a ostatni post sprzed tygodnia......

Przepraszam głównie osoby najbardziej zaangażowane w projekt - cóż wymagać "złotych gór" każdy może, a Wy macie w końcu jakieś życie prywatne poza Maszyną, które też nie lubi być zaniedbywane.

Więc może moderatorzy niech zakończą ten temat bo nie ma co dalej ciągnąć, tych głupot i wypominania sobie, kto komu buty wyczyścił...

Ostrzeżenie które otrzymałem zdopinguje mnie do nie robienia więcej "obory" na forum, w żadnym razie nie "zostałem skrzywdzony" (jak to niektórzy pisali).
I nie cofajcie mi go. Zasłużyłem.
Sekcja Eksploatacji ISE Wielki Kac

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #69 dnia: 10 Listopada 2005, 14:09:18 »
Cytat: "Quark-t"

Więc Ty też zamierzałeś przyjść "na gotowe" - niech ktoś zrobi fizykę a ja dorobię resztę. Sam widzisz, że każdy miał jakiś powód "czekania na gotowe", więc nie pisz, że wszyscy czekają aż Ty coś zrobisz.

O przepraszam, to moim obowiazkiem jest zrobienie wszystkiego do symka a wy mi moze laskawie nie bedziecie przeszkadzac? Niedoczekanie wasze :)

Cytat: "Quark-t"

A co do wiadomości bez odowiedzi - weź pod uwagę to, że nie wszyscy mają możliwości siedzieć nad projektem 24h non-stop przez cały rok.

No wiem ze mieliscie obowiazki wzgledem starego symka bo inaczej userzy na forum was beda bluzgac ze nic nie robicie ;)

Cytat: "Quark-t"

Poza tym - jeżeli nie ma sygnałów, że coś nie działa, to znaczy że działa, prawda?

Jasne, przez 2 miesiace wszystko dzialalo ok a jak bart zainterweniowal to sie nagle popsulo i sie znalazla masa problemow?

Cytat: "Quark-t"

Tutaj należy się słowo uznania dla Slimsona właśnie, który scenerię do nebuli zrobił. Czego oczekujesz więcej?

Jasne ze zrobil, po 2 miesiacach od mojej prosby bo mieliscie wazniejsze rzeczy w starym symku. Jakbyscie mi o tym powiedzieli to jeszcze pol biedy, a tak to czekalem jak kretyn miesiac na jakies sensowne bluzgi na edytor ktore laskawie dostalem po 2 miesiacach. Teraz to sie wypchajcie i zajmijcie sie lepiej paczka calosciowa boscie kokosow naobiecywali a teraz potraficie jedynie banowac za pytania o nia.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #70 dnia: 10 Listopada 2005, 14:41:13 »
A ja jak tak czytam, to już nie wiem i nie rozumiem jak to będzie :/. Może ktoś to przystępnie wyjaśnić?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #71 dnia: 10 Listopada 2005, 14:50:47 »
Cytat: "Helmutt"
Biję się w piersi i przepraszam, bo widzę, że wywołałem niezłą awanturę.
[...]
Ostrzeżenie które otrzymałem zdopinguje mnie do nie robienia więcej "obory" na forum, w żadnym razie nie "zostałem skrzywdzony" (jak to niektórzy pisali).
I nie cofajcie mi go. Zasłużyłem.


Awanture wywolalem ja wyciagajac ten post z bocznicy, jestes jej wlasciwie niewinny. Obore na forum rowniez ja robie bo nic poza tym sie tu nie dzieje, chcecie aby jedyna dzialalnaoscia na forum byly pytania o paczke i banowanie pytajacych? ;)

Ja osobiscie nie dziwie sie takim postom, sam jestem ciekaw kiedy ta slynna paczka calosciowa wyjdzie. Mnie sie zwodzi tak samo jak kazdego innego :)
Nie po to z McZapkiem oddalismy zrodla (teraz widze ze to byl blad) aby coniektorzy mogli sobie pobanowac niecierpliwych userow. Nie taka byla pierwotna umowa.

Dodano po 9 minutach:

 
Cytat: "youBy"
A ja jak tak czytam, to już nie wiem i nie rozumiem jak to będzie :/. Może ktoś to przystępnie wyjaśnić?


A jak myslisz? Proponuje przeanalizowac:
1. Paczka calosciowa sluzy jedynie do banowania userow pytajacych o nia, jakichkolwiek postepow brak.
2. Gostek od nebuli (czyli ja) zajmuje sie robieniem wiochy na forum (ktore powinno zostac zamkniete) bo mu sie znudzily wymowki wingerow itp. ze paczke zrobia i bedzie mozna sie nebula zajac.

Wg mnie bedzie zgodnie z moimi przwidwaniami - nie bedzie ani paczki calosciowej, ani nebuli ani wogole niczego :)

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #72 dnia: 10 Listopada 2005, 14:57:21 »
i co ma czuć "zwykły" użytkownik?

Cytuj
nie działa, co robić? pomóżcie!

Poczekaj na paczkę całościową!

a może by tak ... ?

Poczekaj na nebulę!


i co tu robić? chyba tylko wziąć się za TrainZ'a czy MTS :/
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #73 dnia: 10 Listopada 2005, 16:06:56 »
ciekawe to, ze wszyscy przez kilka miesiecy żyli w nieświadomości, ze coś się robi, a tutak .... choćby na DEVS nic od dawna się nie dzieje
czy własnie obserwujemy spektakularny upadek symulatora EU07?
a szkoda, zapowiadało się naprawde dobrze ...
.... trzeba wracać do tworzenia trasy w TS, a ja naiwnie czekałem na nebule

@Marcin_EU, piszesz coś o testach edytora do nebuli, pewnie nie jestem w temacie, ale trzeba było dać go choćby do betatesterów, ja bym chętnie potestował
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline bve2

  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
    • http://www.admineu07.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 33
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #74 dnia: 10 Listopada 2005, 16:07:10 »
Cytuj
Nie po to z McZapkiem oddalismy zrodla (teraz widze ze to byl blad) aby coniektorzy mogli sobie pobanowac niecierpliwych userow. Nie taka byla pierwotna umowa.

Zamiast oddawac kod konkretnym osobom , trzeba bylo wystawic to gdzies na Sourceforge.net i po sprawie , wtedy kazdy mialby mozliwosc modyfikacji, a tak to pewnie teraz trzeba sie prosic o zrodla(nawet nie wiadomo kogo).

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Listopada 2005, 16:25:01 »
Cytat: "Marcin_EU"

Cytat: "Quark-t"

A co do wiadomości bez odowiedzi - weź pod uwagę to, że nie wszyscy mają możliwości siedzieć nad projektem 24h non-stop przez cały rok.

No wiem ze mieliscie obowiazki wzgledem starego symka bo inaczej userzy na forum was beda bluzgac ze nic nie robicie ;)

Tutaj akurat jestem po Twojej stronie, bo mam gdzieś takich, co tylko się pultają a palcem nie kiwną.
Cytat: "I dalej"

Jasne ze zrobil, po 2 miesiacach od mojej prosby bo mieliscie wazniejsze rzeczy w starym symku. Jakbyscie mi o tym powiedzieli to jeszcze pol biedy, a tak to czekalem jak kretyn miesiac na jakies sensowne bluzgi na edytor ktore laskawie dostalem po 2 miesiacach.

Wpadłeś na to, że można przez 3 miesiące nie mieć dostępu do internetu?
Z mojej strony EOT, bo nie zamierzam się z Tobą spierać. Ty, McZapkie i OLO-EU jesteście dla mnie Wielką Trójką symka, którzy jak będą chcieli to sobie z niego dywanik albo papier toaletowy zrobią i nikt nie ma prawa im tego zabronić. (<- nie, to nie jest wazeliniarstwo. I jeżeli kogoś ważnego pominąłem, to przepraszam). Skończy się to wszystko czy nie - mnie miło było wrzucić to ziarenko piasku jakim była moja (ekhm) trasa. Tyle.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Listopada 2005, 19:34:19 »
Cytat: "admineu07"

Zamiast oddawac kod konkretnym osobom , trzeba bylo wystawic to gdzies na Sourceforge.net i po sprawie , wtedy kazdy mialby mozliwosc modyfikacji, a tak to pewnie teraz trzeba sie prosic o zrodla(nawet nie wiadomo kogo).


Wystawic na sourceforge i czekac az ktos sie moze bedzie na tyle nudzil ze zrobi z symka cos co przynajmniej bedzie zaslugiwalo na miano gry a nie ciekawostki? Musialby podmienic wszystko, od biedy moglaby zostac fizyka.

Zreszta kod byl calkiem powszechnie dostepny, byl ktos kto chcial a nie dostal (speed, qeued, winger, abu)?

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #77 dnia: 10 Listopada 2005, 19:45:02 »
Marcin zrozum że Ty się na tym najlepiej znasz i Twój nadzór nad projektem i mówienie ludziom kto co ma robić jest nieodzowne. Więc może jednak dasz MaSzynie szanse?

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Listopada 2005, 20:43:10 »
Cytuj
@Marcin_EU, piszesz coś o testach edytora do nebuli, pewnie nie jestem w temacie, ale trzeba było dać go choćby do betatesterów, ja bym chętnie potestował

Dawalem wspolpracownikom przy symku a po mimo tego nie ustrzeglem sie glupich uwag typu: 'masz na teraz zrobic robienie torow tak jak w 3dsmaxie bo nam sie nie chce importowac stacji z .scn, i nie interesuje nas ze sa wazniejsze rzeczy'. Wole nie wiedziec co by bylo jakbym szezej udostepnil.

Dodano po 51 minutach:

 
Cytat: "ShaXbee"
Marcin zrozum że Ty się na tym najlepiej znasz i Twój nadzór nad projektem i mówienie ludziom kto co ma robić jest nieodzowne. Więc może jednak dasz MaSzynie szanse?


Nadzor to ma sie rozumiec blaganie na kolanach kazdego aby w swej laskawosci przestal robic glupoty w kodzie starego symka i dla odmiany cos konkretnego do nowego stworzyl? Jakos mnie to nie bawi, juz wole potrolowac na forum :)

Dam szanse i co? Znowu bede sluchal rzeczy w stylu 'pomozemy ale jak skonczymy sie bawic starym symkiem', albo 'zobacz jakie fajne rzeczy abu robi do starego symka (jakies wiatraczki itp.), jak sie bedziesz dobrze sprawowal to pozwolimy mu ci pomoc'? Ja sie nie mam zamiaru narzucac i robic czegos przeciwko wszystkim.

A jak ktos chce cos konkretnego robic to prosze:
1. albo zrobic nowa fizyke (jakos w to nie wierze) albo do konca podlaczyc stara, tyle ze do tego trzeba miec visuala i c++ buildera
2. popoprawiac rozne bugi ktorych ja nie poprawiam ze wzgledy na smierc projektu
3. kazac bartowi aby pokazal jak to wyglada, samemu wymyslec co tam mozna zrobic i to zrobic

To takie na szybko wymyslone rzeczy ktorych mozna sie podjac i ja do tego zbytnio potrzebny nie jestem (chyba ze jako pomoc merytoryczna). Jak zobacze ze komus zalezy to sie pomysli nad reaktywacja ale znajac zycie na gadaniu sie skonczy. Jak na razie to dla mnie projekt jest martwy gdyz bylem idiota i dalem sie zarazic optymizmem McZapkiego ze warto robic duzy projekt bo znajda sie powazni chetni do pomocy.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #79 dnia: 11 Listopada 2005, 00:21:59 »
Marcin. Od teraz nie jesteś już "idiotą". Teraz jestem ja bo wciąż wierze w ten projekt. Teraz nie moge chodzić do Media Markt :(

Co do udostępnienia źródeł: przecież nikt nie może pomóc w kodowaniu, przecież nikt sie na tym nie zna, więc po co wam źródła?

Może dostaniecie źródła starego symka jak już nebula będzie na wyższym poziomie (ciekawe ile jeszcze będzie chętnych na stare źródła - banda Nebula Killera?:-))
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #80 dnia: 11 Listopada 2005, 12:52:37 »
Bart jeszcze raz ci tu pisze żebyś sobie darował to okreslenie bo zaczynasz mnie obrażać. Nie jestem żadnym nebula killerem i nie mam żadnej bandy. Daruj sobie te epitety !!!!
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Listopada 2005, 14:55:27 »
Cytat: "EP08_015"
Bart jeszcze raz ci tu pisze żebyś sobie darował to okreslenie bo zaczynasz mnie obrażać. Nie jestem żadnym nebula killerem i nie mam żadnej bandy. Daruj sobie te epitety !!!!


Spoko spoko :) nie gorączkuj się tak. Jakby ktoś się miał dowiedzieć. Na IRCu sam się tak określileś (mam wkleić loga?). Ale OK wiecej nie będę :)
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Thomal

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
: /
« Odpowiedź #82 dnia: 05 Grudnia 2005, 17:06:18 »
I tu jest pies pogrzebany. Potrzebujemy jeszcze z 13 stron w tym temacie, i moze cos ruszy. Nie poddawajmy sie. Jest nadzieja. [Moze jednak pomysl z poskladaniem tego wszystkiego do kupy, spakowaniem i wrzuceniem na serw jest aktualny?]
Z wyrazami szacunku.. :))

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: : /
« Odpowiedź #83 dnia: 05 Grudnia 2005, 18:17:15 »
Cytat: "Thomal"
Potrzebujemy jeszcze z 13 stron w tym temacie, i moze cos ruszy. Nie poddawajmy sie.

Hmm... MY???? Przecież to nie od NAS zależy, kiedy/czy wyjdzie paczka. Jak na razie jest wielka cisza o tej paczce.

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #84 dnia: 05 Grudnia 2005, 18:31:18 »
co do nebuli ....projekt nie ma szans jeśli niebędą pokazywane prace na zywo, co jest czego niema
... tak było z obecna wersja symka i jakos się rozwijał
w taki sposób jaki była robiona nebula robi się komercyjne wersje, z zgóry załozoną iloscia osób, ale darmowych projektów tak sie nierobi, bo kto sie przyłaczy, jeśli niewie co jest zrobione, a tak robilisce, to macie skutki, gratuluje !!
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline Jacek-57122

  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #85 dnia: 05 Grudnia 2005, 18:34:18 »
no cisza jest...

Pewnie jeszce wszystko jest w rozsypce, będzie dobrze jak autorzy się uwiną do wakacji 2006.

Miał być wrzesień. Jest początek grudnia i nic. Wszystko wskazuje na to że naprawdę z tego jeszcze nic nie ma.

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #86 dnia: 05 Grudnia 2005, 19:14:44 »
Cytat: "Jacek-57122"

Pewnie jeszce wszystko jest w rozsypce, będzie dobrze jak autorzy się uwiną do wakacji 2006.
Miał być wrzesień. Jest początek grudnia i nic. Wszystko wskazuje na to że naprawdę z tego jeszcze nic nie ma.


Wcale nie muszą się "uwinąć". Nikt nie stawia im żadnego harmonogramu, żadnych dat, terminów. Robią to tylko dlatego że chcą. Wszyscy o tym dobrze wiemy. Wiele osób pragnie wyrazić jedynie niepokój w związku z tym jaki klimat zaczął panować wokół projektu. Ostatecznie można odnieść wrażenie że autorzy sami do końca nie wiedzą co chcą zrobić, jak i czy coś z tego ma szansę powstać.
Myślę jednak że wiele rzeczy już powstało i nie można mówić że wszystko jest w rozsypce. Wiele osób poświęciło MaSzynie czas i zaangażowanie, nikt nie ma interesu w tym aby to było zmarnowane.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #87 dnia: 05 Grudnia 2005, 20:24:07 »
Cytat: "Akvin"
Ostatecznie można odnieść wrażenie że autorzy sami do końca nie wiedzą co chcą zrobić, jak i czy coś z tego ma szansę powstać.

Trafniej bym tego nie ujal, tu nikt nie wie czego tak naprawde chce :)

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #88 dnia: 05 Grudnia 2005, 20:56:41 »
Co do samej słynnej już paczki całościowej, to najpierw miał robić Winger, później z niewiadomych mi powodów pracę nad nią przejął OlO_EU, który ma dostęp do Internetu i powinien coś napisać w tym wątku, bo jeśli to wszystko ma być owiane tajemnicą/legendą, to po co w ogóle to zaczynano? Po co było zaczynać cały ten wspaniały niekomercyjny projekt!? Przecież można by było stworzyć potęgę, która przegoniła by projekty komercyjne! Jeśli miałbym możliwości i twórcy mieli by nieco inny stosunek do mnie, to paczka była by już gotowa, ale to już inna bajka...

Offline lagerkvist

  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #89 dnia: 05 Grudnia 2005, 21:39:17 »
Gdy autor napiszę debiutancką powieść, sam przymila się do czytelników, daje autografy, rozmawia, wyjawia tajniki. Kiedy wyda drugą, zaczynają się problemy z dostępem i tworzą się mity. Gdy jest już superautorem, staje się wręcz nieosiągalny:
- nigdy dla nikgo nie ma czasu (przecież on musi pisać!)
- jest tak zazdrosny o swą wiedzę i umiejętności, że nigdy za nic nikomu jej nie zdradzi! przecież tylko on umie! krzyczy: to jest tak trudne, że banda durniów sobie nie poradzi!

Banda durniów odwiedzających to forum (w tym ja), która myślała, że "gdzieś, kiedyś, ktoś dłubie" nad paczką całościową i nebulą zawiodła się na Was, Panowie autorzy. Nie macie czasu - takie życie, ale zamiast rzetelnie informować i zarażać projektem innych, nowych, być może tak samo pracowitych jak Wy, miłośników kolei i komputerów unosicie się dumą. Wierzę, że znajdzie się sporo inteligentnych ludzi, którzy będą potrafili zabrać się za projekt i nie będą mieli odpowiedzialności piętnastolatka.

Koniec mitu.

Czekam aż ktoś wyda "grę-symulator". Zapłacę pieniądze i nikt nie będzie mi marudzić "za trudne, za długo, nie da się".

Żegnajcie (dawny oddany fan działań autorów najlepszego symulatora kolei)!