Autor Wątek:  KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??  (Przeczytany 56079 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Listopada 2005, 22:20:34 »
Zgodnie z zyczeniem odnosze sie do calego jarasowego posta a nie do pojedynczych zdan :) Jak znowu zle to mi wytlumacz jak mam odpowiadac ale tak na chlopski rozum, jam czlek prosty i sie nie znam :)


Z nebuli zrezygnowalem dla tego zawracam glowe o paczke calosciowa, to chyba proste :) Chcialbym zobaczyc o co sie ten caly szum rozchodzi.

Reguleminu forum nie czytalem i nie mam zamiaru, tu o niczym sensownym sie nie dyskutuje wiec nie widze potrzeby przestrzegania jakis dziwnych zasad. Z mojej strony to to forum powinno byc zamkniete, ale skoro sie upieracie ze ma byc otwarte to przynajmniej mozna sie posmiac :)

Powazne dyskusje koncza sie zawsze czyms w stylu 'zrob a my przyjdziemy na gotowe' wiec z nich zrezygnowalem i teraz tylko czekam na paczke calosciowa. Dla tego dopisalem sobie do statusu informacje ze trollem jestem coby nikt nie probowal jakis pseudopowaznych dyskusji prowadzic :)

A jesli ktos bardzo chce na powaznie to raczej przez gadu-gadu.

Dodano po 3 minutach:

 
Cytat: "Gadzina"

Ja mam inne pytanko..... czy zostanie cofnięte użytkownikowi @Helmutt@ ostrzeżenie ? Bo wygląda na to że Ci którzy napisali cokolwiek w tym temacie tez powinni dostać ostrzeżenie, i za to że zadają pytania o paczkę całościową. Coś tu nie gra.

Zgadza sie, jak widzisz poprawilem sie i kazdemu kto uczestniczyl w tym watku (lacznie ze mna) dalem ostrzezenie :)

Offline Gadzina

  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Listopada 2005, 22:50:21 »
Z jednej strony dobrze że się tak stało a z drugiej źle. Ci którzy teraz dostali ostrzeżenia myślą sobie "kurde co za palant przez niego dostałem ostrzeżenie" :D ale dobrze bo przynajmniej nie tylko HELMUTT został "skrzwdzony: otrzeżeniem. :D

Pozdrawiam
:)

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Listopada 2005, 22:52:34 »
Cytat: "Gadzina"
Z jednej strony dobrze że się tak stało a z drugiej źle. Ci którzy teraz dostali ostrzeżenia myślą sobie "kurde co za palant przez niego dostałem ostrzeżenie" :D ale dobrze bo przynajmniej nie tylko HELMUTT został "skrzwdzony: otrzeżeniem. :D

Pozdrawiam


Tylko i wyłącznie dobrze, że tak się stało. Przynajmniej widać, że jest tu ktoś konsekwentny :) Brawo Marcin!

PS. No i humor mi się poprawił :)

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Listopada 2005, 22:58:11 »
Dzisiaj już napewno nie będe tego szerzej komentował...
Proponuję więc aby każdy uśmiechnął się do pana Marcin_EU

=)
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Listopada 2005, 23:02:58 »
Ja mam inne zdanie na ten temat. Ostrzeżenie dostał słusznie, bo wylewanie żali, że coś nie wyszlo a powinno jest niezgodne z regulaminiem. Wątek skierowałem na Bocznice lecz Marcin_EU sam go wyjął aby zasiać troche zamętu co zreszta się udało.
Ale z Administratorem nie będe dyskutował, to jego forum i może robić co tylko mu sie podoba

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Listopada 2005, 23:07:35 »
Cytat: "Oli_EU"
Ja mam inne zdanie na ten temat. Ostrzeżenie dostał słusznie, bo wylewanie żali, że coś nie wyszlo a powinno jest niezgodne z regulaminiem. Wątek skierowałem na Bocznice lecz Marcin_EU sam go wyjął aby zasiać troche zamętu co zreszta się udało.
Ale z Administratorem nie będe dyskutował, to jego forum i może robić co tylko mu sie podoba


Oli... Jak napisałeś w pierwszym ostrzeżeniu autor złamał punkt 11. Regulaminu ("Forum to nie księga...". My, udzielając się w tym wątku, złamaliśmy punkt 12. Regulaminu (pisze oczywiście o zakazach). Więc w czym rzecz? Jest wina musi być i kara. Poza tym od jednego ostrzeżenia nic nikomu się nie stanie.

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Listopada 2005, 23:14:59 »
Cytat: "|andy|"
Oli... Jak napisałeś w pierwszym ostrzeżeniu autor złamał punkt 11. Regulaminu ("Forum to nie księga...". My, udzielając się w tym wątku, złamaliśmy punkt 12. Regulaminu (pisze oczywiście o zakazach). Więc w czym rzecz? Jest wina musi być i kara. Poza tym od jednego ostrzeżenia nic nikomu się nie stanie.


Ja nie kwestionuje ostrzeżenia które wystawił Marcin_EU a odpowiadam na pytanie Gadziny czy zostanie cofnięte użytkownikowi @Helmutt ostrzeżenie. Zle mnie zrozumiałeś i miałeś prawo bo zapomniałem zacytować słów Gadziny przed odpowiedzią :)

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Listopada 2005, 23:17:11 »
Tylko jeden cytat na dobranoc:
"Reguleminu forum nie czytalem i nie mam zamiaru, tu o niczym sensownym sie nie dyskutuje wiec nie widze potrzeby przestrzegania jakis dziwnych zasad. Z mojej strony to to forum powinno byc zamkniete, ale skoro sie upieracie ze ma byc otwarte to przynajmniej mozna sie posmiac"
To rozwiązuje sprawę ostrzeżenia. Nadal proponuję się uśmiechnąc =)
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Listopada 2005, 23:35:57 »
Cytat: "Oli_EU"

Ja nie kwestionuje ostrzeżenia które wystawił Marcin_EU a odpowiadam na pytanie Gadziny czy zostanie cofnięte użytkownikowi @Helmutt ostrzeżenie. Zle mnie zrozumiałeś i miałeś prawo bo zapomniałem zacytować słów Gadziny przed odpowiedzią :)


Aha, skoro tak, to sorry.

Akvin, teraz do Ciebie:
Ależ ja się cały czas uśmiecham, ba... Ja się śmieję jak idiota do monitora :)

++ cooky ++

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Listopada 2005, 00:14:35 »
...jeśli można też dorzucę coś do tej dyskusji:   :)

ze swojej strony chciałbym wszystkim (a w szczególności osobom, które coś stworzyły dla maszyny) życzyć, żeby "maszyna 2" (nebula) nie podzieliła losu "mechanika 2", który to miał sie ukazać "tuż po nowym roku"  - wtajemniczeni wiedzą o czym mówię ;)

pozdrawiam serdecznie

"3338 gotów"

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #40 dnia: 06 Listopada 2005, 02:40:35 »
Cytat: "Mariusz W."
No dobra, le po co to ma być przetrzymywanie czegoś na siłę? Przecież gdybyście wszystkie nowe modele wypuścili wraz z paczką, a później robili nowe podczas gdy inni robili tę Nebulę, to byłoby okej, a tak to wygląda jakbyście specjalnie przetrzymywali czekając na zbawienie.


Taaak? prawie wszystkie modele zostały zrobione (oprócz parowozów). I teraz mam powiedzy je wypuścić i od nowa się za nie brać żeby w Nebuli znów zadziwiły? o nie! NIGDY! po to zostały zrobione żeby były wykorzystane w sensownym celu, a stary symek nim nie jest :] (kiedyś był ale cóż...)

Mówisz że EPek słowa dotrzyma... a czy ja złamałem? jak narazie chyba nie po napisałem wiele razy że modele będą jak będzie oficjalne nowe exe a tego jakoś nie widze :]

I czemu wy myślicie że na DEVS takie cuda sie pojawiaja? Myślicie że tam śmigamy najnowszymi modelami po najnowszych super sceneriach? Nic bardziej mylnego. Na DEVS dzieje się mniej niż w dziale TEST!! przykladowo ostatni post jest z 29.06.2005 - nt jakiś zdjęc taboru. Poprzednie posty gdzie można zobaczyc jakąś przejściową niedorobiona wersje siódemki są z przełomu października i listopada 2004!! Wiec nie wyobrażajcie sobie nie wiem czego.

=) =) =) =) =)
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Przemekm

  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #41 dnia: 06 Listopada 2005, 10:14:45 »
trzy grosze

Dyskutujemy sobie tu o jakiejs paczce całościowej, autor symka stwierdził że nebuli nie ma, na chwile pojawiła się nic nie wnosząca do tematu rozprawa na temat ostrzeżeń. Wątek zajmuje już dwie podstrony, ale nikt kto naprawde wie co dzieje się z paczką całościową jeszcze się nie wypowiedział. Dlaczego?

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #42 dnia: 06 Listopada 2005, 10:33:47 »
Cytat: "Bart"
Cytat: "Mariusz W."
No dobra, le po co to ma być przetrzymywanie czegoś na siłę? Przecież gdybyście wszystkie nowe modele wypuścili wraz z paczką, a później robili nowe podczas gdy inni robili tę Nebulę, to byłoby okej, a tak to wygląda jakbyście specjalnie przetrzymywali czekając na zbawienie.


Taaak? prawie wszystkie modele zostały zrobione (oprócz parowozów). I teraz mam powiedzy je wypuścić i od nowa się za nie brać żeby w Nebuli znów zadziwiły? o nie! NIGDY! po to zostały zrobione żeby były wykorzystane w sensownym celu, a stary symek nim nie jest :] (kiedyś był ale cóż...)
Skoro nie chcecie uszczęsliwić i dać radości człowiekowi...
Cytat: "Bart"
Mówisz że EPek słowa dotrzyma... a czy ja złamałem? jak narazie chyba nie po napisałem wiele razy że modele będą jak będzie oficjalne nowe exe a tego jakoś nie widze :]
Z tego co czytam tak wnioskuje.I czemu wy myślicie że na DEVS takie cuda sie pojawiaja? Myślicie że tam śmigamy najnowszymi modelami po najnowszych super sceneriach? Nic bardziej mylnego. Na DEVS dzieje się mniej niż w dziale TEST!! przykladowo ostatni post jest z 29.06.2005 - nt jakiś zdjęc taboru. Poprzednie posty gdzie można zobaczyc jakąś przejściową niedorobiona wersje siódemki są z przełomu października i listopada 2004!! Wiec nie wyobrażajcie sobie nie wiem czego.[/quote]Zależy co jest czym dla każdego indywidualnie. A jeśli tak jest, to czemu tamten dział nie jest możliwy do przeczytania dla wszystkich?

Offline Methody

  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Listopada 2005, 11:26:14 »
Z przykrościa stwierdzam,iż coś mi się zaczyna nie podobać w Twoich wypowiedziach panie Bart.
Nie zrozum mnie źle.

W pewnym miejscu piszesz,że:
Cytat: "Bart"
napisałem wiele razy że modele będą jak będzie oficjalne nowe exe a tego jakoś nie widze :]

A wcześniej napisałeś,że:
Cytat: "Bart"
Cytuj
Najpierw naobiecujecie,a teraz sobie nic nie robicie z pozostałych użytkowników Maszyny...
Tylko trzeba się zastanowić co było obiecywane i przez kogo. Właściwie to co było obiecane nt paczki całosciowej?


I ja to tak odczytuję,że nowe modele (między innymi Twoje) miały się pojawić jak się pojawi nowe exe.A nowe exe jak już pisałem wcześniej, podobno ma wyjść w paczce całościowej więc to było dla mnie jednoznaczne (i poniekąd właśnie to było obiecane odnośnie all pack'a),że i nowe modele się pojawią w paczce.
No ale jak to zwykle bywa - rzeczywistość jest całkiem inna :(

Pozdrawiam

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Listopada 2005, 11:33:18 »
Cytat: "Oli_EU"
Ja mam inne zdanie na ten temat. Ostrzeżenie dostał słusznie, bo wylewanie żali, że coś nie wyszlo a powinno jest niezgodne z regulaminiem. Wątek skierowałem na Bocznice lecz Marcin_EU sam go wyjął aby zasiać troche zamętu co zreszta się udało.
Ale z Administratorem nie będe dyskutował, to jego forum i może robić co tylko mu sie podoba

Jestes chyba jedyna powazna osoba ktora zostala przy symku, radze ratuj sie puki czas bo zwariujesz tak jak ja :)

Dodano po 1 minutach:

 
Cytuj
Zależy co jest czym dla każdego indywidualnie. A jeśli tak jest, to czemu tamten dział nie jest możliwy do przeczytania dla wszystkich?

Devs powinno juz byc widoczne dla wszystkich jako dowod ze tam naprawde nic sie nie dzieje :)

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #45 dnia: 06 Listopada 2005, 16:50:55 »
Cytat: "Marcin_EU"
Cytuj
Zależy co jest czym dla każdego indywidualnie. A jeśli tak jest, to czemu tamten dział nie jest możliwy do przeczytania dla wszystkich?

Devs powinno juz byc widoczne dla wszystkich jako dowod ze tam naprawde nic sie nie dzieje :)
Noo teraz to tam nic nie ma, przed chwilą Bart skasował i tak niedziałającego linka do nowych EU07, linki do SP32 i SM48 są zmienione.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Listopada 2005, 17:32:55 »
No jak sam zauważyłeś skasowałem "niedziałającego" linka. Odkąd zaczeły się problemy z www.eu07.pl straciliśmy konta na eu07 i tych plików podnobnie jak połowy download nie było na serwerze. Skasowałem bo już mi sie skrzynka zaczeła zapełniać "że nie działa link i prosze wysłać mi na nick@poczta.xx". Jak nebula wyjdzie (a mam jeszcze złudzenia) to będziecie się bawić.
EOT
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Listopada 2005, 17:39:21 »
Cytat: "Bart"
Jak nebula wyjdzie (a mam jeszcze złudzenia) to będziecie się bawić.
A jak Nebula nie wyjdzie?

A w ogóle to bez sensu.
Co Ci zależy te EU07 udostępnić ogółowi?

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Listopada 2005, 17:57:21 »
rozmowa w tym momencie jest bezsensu. Bart jest autorem tych loków i jego wolą jest ich nie wypuszczanie w allpacku. Jego wole musimy uszanować choć nie chcemy. Tak samo jest z CTL-em i Olim. A jak nebula nie wyjdzie to może wtedy udostępnią kto wie.

Pozdrawiam !!
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"

Offline motonita2002

  • Wiadomości: 187
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Listopada 2005, 08:39:01 »
Witam.
Dość długo obserwuję sytuację jaka powstała od momentu ogłoszenia informacji o planowanym wydaniu finalnej wersji MaSzyny.Miałem się powstrzymać od głosu, ale postanowiłem sie wtrącić.Wiem,że łatwiej się proponuje niż wykonuje, ale twórcom proponowałbym na przyszłość trzy rozwiązania:
1)Albo wogóle nie informować o swoich planowanych nowych produktach, postępie prac nad nimi i publikować je z nienacka - uniknęlibyście wtedy setek pytań typu "a kiedy?", "ile tego będzie?" etc.Wadą takiego rozwiązania jest ograniczona możliwość uzyskania pomocy i konsultacji...Ale wy TWÓRCY dobrze o tym wiecie.
2)Co prawda MaSzyna to projekt niekomercyjny, traktowany jako spełnienie marzeń TWÓRCÓW i tysięcy innych ludzi ,którzy gotowi są zrobić wszystko(no prawie wszystko)żeby móc poczuć się maszynistą kibelka czy też byka;)Więc proponuję takie coś - podanie,że w toku prac znajduje się taka i taka wersja , w związku z tym poszukujemy tego i tego i kontakt na forum, ale takim forum gdzie nie ma miejsca dla dziecinady, tylko rzetelne informacje(Forum ograniczone)
3)I wariant ostatni - pokazywanie zdjęć z aktualnie postepujących prac - z możliwością ich, a jakże komentowania - niech się ludzie rozładują emocjonalnie...
   Ekipom, które są zatrudnione przy superprodukcjach gier komputerowych, też zdarzają się przesunięcia premiery w czasie, to jest całkowicie normalne -  jeśli porównamy warunki w jakich powstają superprodukcje i MaSzyna to ja naprawdę podziwiam całą ekipę TWÓRCÓW MaSzyny:)
   Do TWÓRCÓW:"powiedziały jaskółki niedobre spółki" ale ja uważam, że nie tędy droga - dobrnęliście RAZEM tak daleko, jesteśmy z wami (jako zadowoleni użytkownicy ) od prawie 2 lat; bezsensem byłoby porzucanie projektu w takim momencie;(Praca modelarzy, którzy pieczołowicie dopieszczali modele, poszłaby w tym momencie na marne (no chyba, że zamierzają je wykorzystać w inny, nie znany mi sposób, ale to już ich wola). Złościmy się na takiego BARTA, który nie chce opublikować modeli czy też nowego EXE.Ale ja go poniekąd rozumiem - mój ś.p dziadek pracował w ramowni CWS i tam wytwarzano ramy do motocykli które były gięte i skręcane ręcznie- panowało tam hasło "ja nie wypuszczę wybraku" - jakość ram nie podelgała reklamacjom - Bart nie ma sensu wypuszczać czegoś co może stać się potencjalnym wybrakiem w zestawieniu z obecnym stanem symulatora.
   TWÓRCY pozostało wam tak niewiele dosłownie takie tyci, tyci, skrzyknijcie się wreszcie, pokażcie cały swój kunszt i spróbujcie potwierdzić tym samym, że MaSzyna nieprzypadkowo stała się owocem waszej ciężkiej pracy...
   Z wyrazami szacunku JAREK

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Listopada 2005, 14:02:33 »
Panowie. Dodam swoje "trzy grosze"

1. Wiadomo nie od dziś, że "stary symek" jest zamknięty definitywnie. Tu mam na myśli zaprzestanie dalszego jego rozwoju.

2. Po wyjściu paczki całościowej dalsze prace będą kontynuowane TYLKO i wyłącznie nad Nebulą.

3. Nie dziwię się @ Marcin_EU, @ Bart, gdyż:
a) zakładali Oni, że starego symka "zamiotą na półkę"
b) @ Bart przerzucił się z robieniem modeli do Nebuli, gdyż skoro prace nad "starym symkiem" zostają porzucone nie ma sensu robienie modeli do "staruszka"...
c) @ Marcin_EU osoba, która sama siedzi nad kodem do Nebuli i nie ma pomocy "z zewnątrz". Nie dziwię się, że zniechęcił się do Nebuli, gdyż samemu sami wiecie jak się pisze kod... Co kilka osób to nie jedna!

Więc wszelkie pretensje do Nich uważam, że są nietrafione i niesłuszne.

Rozumiem także, że obiecywana paczka nie ukazała się. Ale poczekajcie. Cierpliwości. Ukaże się na pewno, ale to nie ja ją robię, więc autor tej paczki powinien się wypowiedzieć na jakim etapie Ona się znajduje...

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #51 dnia: 07 Listopada 2005, 16:05:22 »
Cytat: "Mutopompka"

1. Wiadomo nie od dziś, że "stary symek" jest zamknięty definitywnie. Tu mam na myśli zaprzestanie dalszego jego rozwoju.
2. Po wyjściu paczki całościowej dalsze prace będą kontynuowane TYLKO i wyłącznie nad Nebulą.

2x bzdura :)

Cytat: "Mutopompka"

Rozumiem także, że obiecywana paczka nie ukazała się. Ale poczekajcie. Cierpliwości. Ukaże się na pewno, ale to nie ja ją robię, więc autor tej paczki powinien się wypowiedzieć na jakim etapie Ona się znajduje...

Zazdroszcze naiwnosci :) Winger rozda bany pytajacym o nia, rzuci kolejnym terminem z ksiezyca i bedziecie miec swoja paczke :)

A oto wyjatkowe screeny z paczki calosciowej, prezes Winger kazal niepokazywac ale co mi tam ;)
Nastawnia!
Nowy lok do prowadzenia!

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #52 dnia: 07 Listopada 2005, 16:24:12 »
Cytat: "Marcin_EU"


A oto wyjatkowe screeny z paczki calosciowej, prezes Winger kazal niepokazywac ale co mi tam ;)
Nastawnia!
Nowy lok do prowadzenia!

:> Widze, ze grafika podobna do Twojego ukochanego mechanika, w ktorym nie ma gorszej graficznie trasy od chociazby tej:
http://www.magistralka.glt.pl czy Całkowa :>
pozdrawiam

Offline kruger

  • Wiadomości: 362
  • Maszynista metra
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #53 dnia: 07 Listopada 2005, 16:41:13 »
Cytat: "Marcin_EU"

A oto wyjatkowe screeny z paczki calosciowej, prezes Winger kazal niepokazywac ale co mi tam ;)
Nastawnia!

Mniam :D uwielbialem w to grac na komarku:> przypomniales mi lata dziecinstwa, dzieki :D

Offline Etek41

  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #54 dnia: 08 Listopada 2005, 21:34:23 »
Witam!
Ten kaczor Donald w nastawni to chyba nawiązanie do nowego prezydenta. A może jego rywala p. Tuska?

Pzdr.

Offline piotrek-

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
    • http://www.ts.kolej.szczecin.pl
  • Otrzymane polubienia: 1
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Listopada 2005, 17:50:34 »
mnie zastanawia jedno
jesli nad starym exe nikt już nic nie bedzie robic, czemu nie udostepnić kodów źródłowych?
Lokomotywa sm31: prace wstrzymane
model 100%,

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Listopada 2005, 18:02:00 »
Żeby nie robić niepotrzebnie konkurencji dla nowego symka.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Listopada 2005, 21:14:36 »
Cytat: "ShaXbee"
Żeby nie robić niepotrzebnie konkurencji dla nowego symka.

Ale nowego symka juz nie ma wiec w czym problem?

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Listopada 2005, 21:31:30 »
To że Tobie się znudził nie znaczy że go nie ma.

Marcin_EU

  • Gość
KIEDY_PACZKA_CAŁOŚCIOWA_DO_DIABŁA_!!??
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Listopada 2005, 22:43:39 »
Rozumiem, kolejny projekt zombie przy ktorym nikt palcem nie kiwnie ale za to bedzie dzielnie sluzyl do banowania forumowiczow pytajacych o niego :)