Autor Wątek:  Spawaczowe poprawki rozkładów jazdy na Całkowie.  (Przeczytany 1678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SpawaczTIG141

  • Gość
Spawaczowe poprawki rozkładów jazdy na Całkowie.
« dnia: 09 Października 2021, 15:40:51 »
Dzień dobry !
Ostatnio długo rozmyślałem, co by tu na początek można było zrobić do naszego symulatora. Przyszło mi do głowy, iż warto było by zająć się rozkładami ze scenariuszy na Całkowie.
Na pierwszy ogień poszedł scenariusz Całkowo Retro, a dokładnie pociąg TNS881237, gdzie zmieniłem godziny odjazdów i/lub przyjazdów na takie, aby sam rozkład nie powodował czterech minut w plecy na starcie. Dodatkowo uwzględniłem liczne ograniczenia stałe, mijankę w Pomiankach etc.
Plik wrzucamy tutaj i podmieniamy : Folder z MaSzyną -> Scenery -> Całkowo. Proszę o informacje, jak to państwa zdaniem się przedstawia. Aktualnie jestem w trakcie analizy innych scenariuszy, aby i tam możliwie nanieść poprawki w rozkładach. Moim instruktorem i kierownikiem projektowym jest @Kogut któremu dziękuję za chęć pomagania oraz wszelkie udzielone porady i wskazówki.
« Ostatnia zmiana: 09 Października 2021, 15:49:54 wysłana przez SpawaczTIG141 »

Offline Kogut

  • Wiadomości: 267
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 193
Odp: Spawaczowe poprawki rozkładów jazdy na Całkowie.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Października 2021, 17:50:14 »
Dwukrotnie wyjazd został podany przed 14:06:30, a więc zapewne miałeś pecha z 4-minutowym opóźnieniem na starcie za sprawą losowego eventu opóźniającego podanie wyjazdu. :>

SpawaczTIG141

  • Gość
Odp: Spawaczowe poprawki rozkładów jazdy na Całkowie.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Października 2021, 18:10:13 »
Próby robiłem na scenariuszu Całkowo Retro - Zima, tam za każdym razem puszczał dopiero po 14:06. No nic, trzeba będzie jeszcze nad tym posiedzieć. Dlatego właśnie dałem to tutaj, a nie na TD.