Autor Wątek:  Plik exe sam się usunął - już po raz któryś.  (Przeczytany 403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KibelAtomowy

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 38
Plik exe sam się usunął - już po raz któryś.
« dnia: 20 Września 2021, 06:26:31 »
witam
Nawet nie wiem gdzie szukać rozwiązania problemu, ale w sumie z Maszyną mam tylko takie jaja, z niczym innym.
Otóż chcę odpalić wczoraj Maszynę, ale widze, że coś nie tak - ekran wczytywania inny, więc wyłączam i oglądam ustawienia w starterze a tam używane exe ustawione na domyślne a tego od Milka (renderer Angle) nie ma na liście. Wchodzę do folderu - nie ma tego pliku. Kopiuję go, restartuję starter - śmiga.
Dziś rano to samo - z tym, że już nie mogę nić skopiować do folderu. Pluje się o uprawnienia administratora. Rzeczony plik już parę razy sam mi znikał z tego folderu, nie wiem czemu ale zawsze dawało się go skopiować.

Jako ciekawostkę powiem, że mam na dysku dwa foldery z Maszyną, drugi oznaczyłem jako uszkodzona instalcja - coś tam sobie popsułem ostatnio - i do niego mogę wszystko normalnie kopiować.

Przy klikaniu prawym na właściwości folderu nie mam kompletnie możliwości przypisania sobie uprawnień dla żadnego folderu w systemie, zresztą to bez sensu bo i tak mam na komputerze tylko jedno konto i jest ono adminem.

Nie było kompletnie żadnych aktualizacji systemu itp itd. W tle śmiga tylko avast.

Any ideas? Tak trochę jestem w kropce.

Win 10 64 Pro, 1903, storage sense jest wyłączone.

EDIT: To avast. Wykrył plik jako zagrożenie IDP.Generic.

Przepraszam za zamieszanie; w życiu by mi do głowy nie przyszło, że Avastowi może tak odwalić.

Wątek do wywalenia.
« Ostatnia zmiana: 20 Września 2021, 06:49:25 wysłana przez KibelAtomowy »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Plik exe sam się usunął - już po raz któryś.
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Września 2021, 09:14:20 »
Czasami tak się zdarza.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.