Autor Wątek:  Wrzosy - Nieprawidłowe załadowanie scenerii.  (Przeczytany 3250 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antoni550

  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Wrzosy - Nieprawidłowe załadowanie scenerii.
« dnia: 04 Września 2021, 11:05:13 »
Cześć wszystkim. Ostatnio pobrałem scenerię Wrzosy z otwartego testu. Jak się okazało, od Wrzosów do Sandomierza nie ładuje się torowisko. Natomiast od Dębicy, również dekoracje i obiekty (z wyjątkiem sieci, peronów w Dębicy i Swoszowicach). Postąpiłem według instrukcji z wątku i pobrałem dodatkowe pliki. Jednakrze nic to nie pomogło. Nadal respię się pod Dębicą z niekompletnym terenem, na misji z poc. KŚ. Jako że nie chcę zaśmiecać wątku testów, zamieszczam tutaj prośbę o pomoc. Może ktoś, komu działa poprawnie, udostępnił by tutaj swoją wersję scenerii?

Online Hubertnator23

  • Deweloper
  • Wiadomości: 661
  • Specjalista ds. kiszenia nieukończonych dodatków
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 416
Odp: Wrzosy - Nieprawidłowe załadowanie scenerii.
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Września 2021, 11:06:21 »
log.txt? errors.txt?

Offline Turbokibel

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1598
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1293
Odp: Wrzosy - Nieprawidłowe załadowanie scenerii.
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Września 2021, 11:11:23 »
Usuń plik z rozszerzeniem .sbt danego scenariusza, jest on w folderze "scenery" i jeżeli nie masz włączonego pokazywania rozszerzeń plików to najlepiej sobie to włączyć, w eksploratorze plików "widok" i tam będzie do zaznaczenia (jeżeli to jest za trudne to Google pomoże).
PS: Jeżeli wykonasz tą czynność poprawnie i tory będą się poprawnie wyświetlać to nie zgłaszaj braku peronu w Tumlinie, czy Dębicy Wschód, to nie jest błąd scenerii tylko brak plików z repozytorium.
Otrzymałem permanentnego bana na 6h xD

Offline Antoni550

  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Wrzosy - Nieprawidłowe załadowanie scenerii.
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Września 2021, 14:47:58 »
Więc tak. Usunąłem plik ks34800.sbt z folderu scenery. A do którego folderu mam wrzucić brakujące pliki? Z wcześniejszej informacji w wątku o testach nie byłem w stanie wywnioskować odpowiedniej lokalizacji dla tych plików. Jak narazie usunięcie pliku sbt nie pomogło.

Offline Kogut

  • Wiadomości: 267
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 193
Odp: Wrzosy - Nieprawidłowe załadowanie scenerii.
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Września 2021, 15:01:41 »
Pobierz paczkę przesłaną przez @matek123 w wątku "Wrzosy - otwarte testy" na samym dole pierwszej wiadomości. Zawiera ona strukturę katalogową, więc wystarczy wypakowanie jej w głównym folderze symulatora.

Offline Antoni550

  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Wrzosy - Nieprawidłowe załadowanie scenerii.
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Września 2021, 15:21:01 »
Bardzo wszystkim dziękuję. Działa jak należy. Znalazłem paczkę wsporczą. Miło mi, że zechcieliście mi pomóc. Biorę się więc za szychtę i testowanie.

Pozdrawiam