Autor Wątek:  Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic  (Przeczytany 389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline null

  • Wiadomości: 20
  • takie no 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 13
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« dnia: 17 Sierpnia 2021, 19:52:12 »
Ładnie wyszło, powodzenia. :)

Wiadomość nic nie wnosi. Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpnia 2021, 09:40:56 wysłana przez Benek »

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Września 2021, 15:42:14 »
Moim zdaniem zarośla mile widziane, tyle że nie na torach... To znaczy no muszą być bo tam rzadko coś jeździ, ale jeździ, ale nie przesadzać! A i jeszcze szyny powinny być srebrne nie wiem czy to od wyszlifowania zależy czy od częstego ruchu pociągów, ale wiem że brązowe szyny takie jak tu są na nieużywanych torach/bocznicach...

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Września 2021, 16:44:01 »
Rozumiem, może ktoś inny weźmie się za zmianę szyn, nie wykluczone, że będę to ja, lecz najpierw muszę nabyć umiejętności i doświadczenia. Historyjka bardzo ciekawa, przyda się takie urozmaicenie jak zarośnięty tor :)

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Września 2021, 15:57:39 »
Kolega @SpawaczTIG141 napisał o Bałtyku SKM, myślę, że dekoracja EC Dobre na tamtej scenerii byłaby o wiele ciekawsza... Ta magistrala Bałtycka... Z Towarowego do Alakowic można by jechać jako pociąg, tam jeszcze wcześniej uformować sobie skład, to już są manewry, potem pociąg towarowy rozkładowy, potem wpychanie, wyciąganie, powrót... Byłoby ciekawiej!

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Września 2021, 19:28:03 »
Skoro takie chęci wykazujesz wszędzie to pokaż na co cię stać i napisz scenariusz :P

Dobra jutro zaczynam robotę i wysyłam tylko nie wiem komu- Tobie czy autorowi prac?

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Września 2021, 20:03:07 »
To szkoda, bo chciałem w końcu cos zrobić, a pisanie scenariuszy to moja ulubiona robota...

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Września 2021, 20:20:03 »
Chodzi o to, żeby do Bałtyku dodać 2-3 pociągi prowadzone kiblem? Pomysł świetny, jednak ja nie umiem dodawać składów ani tym bardziej tworzyć rozkładów... Napisać- żaden problem, ale dodać by musiał już ktoś inny

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Września 2021, 20:26:58 »
Ja byłem 8 godzin u odpowiedniej osoby i się naoglądałem się na jakich zasadach powstają rozkłady. Mi chodzi o MaSzynę jak tam rozkład zrobić i dodać do symulatora...

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Września 2021, 22:08:30 »
Bardzo dziękuję za okazałą pomoc! Jutro postaram się zacząć działać :) Nie wiem jedynie jak wrzucić to  do testu dodatków...

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Września 2021, 23:06:35 »
Dziękuję, jutro postaram się dowiedzieć i cos zacząć działać :D

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Września 2021, 13:44:11 »
jednak ja nie umiem dodawać składów
Umiesz pisać sceanariusze, a nie umiesz dodawać składów? Scenariusz bez żadnego pociągu? :o. https://wiki.eu07.pl/index.php/Dyrektywa_trainset

A umiem, na kartce to umiem czy też w Wordzie, mi chodzi o MaSzynę...

KKMINT

  • Gość
Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Września 2021, 14:31:43 »
Dobra, żeby nie mieszać co zrobię, to zrobię, jeśli się wszystkim spodoba będzie w MaSzynie, jeśli nie- trudno. Proszę nie przeszkadzać w pracy i byłbym za tym, aby w tym wątku już na ten temat nie pisać.


Zgodnie z prośbą zamykam. W razie potrzeby otwarcia proszę o PW + raport do moderatora.
Matek123.
« Ostatnia zmiana: 21 Września 2021, 21:53:50 wysłana przez matek123 »