Autor Wątek:  Wejście na lokomotywownię - obecna sytuacja  (Przeczytany 2459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vikus21

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 15
Wejście na lokomotywownię - obecna sytuacja
« dnia: 25 Lipca 2021, 15:38:20 »
Witam serdecznie.
Mam myśl aby załatwić przepustkę na wejście do lokomotywowni w Szczecinku, ktoś wie jak wygląda w tej chwili sytuacja jeśli chodzi o takową przepustkę?
Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdro

Offline Kogut

  • Wiadomości: 267
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 193
Odp: Wejście na lokomotywownię - obecna sytuacja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpnia 2021, 21:10:14 »
Z tego co widzę w internecie lokomotywownia w Szczecinku należy do PKP Cargo.

SpawaczTIG141

  • Gość
Odp: Wejście na lokomotywownię - obecna sytuacja
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpnia 2021, 22:56:21 »
Powiem tak, no napisać pan możesz, jednakże wątpie że będzie to miało skutek pozytywny. Z tego co zdążyłem zauważyć, to przedsiębiorstwa państwowe są dość niechętnie nastawione do osób z zewnątrz. Tym bardziej prawdopodobieństwo otrzymania zgody jest znikome, gdyż mamy epidemię. Myślę że znacznie prościej byłoby spróbować z jakimś prywaciarzem.

Offline ElektrykPKP

  • Fotograf
  • Wiadomości: 129
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 201
Odp: Wejście na lokomotywownię - obecna sytuacja
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Sierpnia 2021, 23:02:13 »
Jak dla mnie najlepiej na miejscu udać się do naczelnika i tam podpytać czy można pozwiedzać. Warto zaopatrzyć się w kamizelkę odblaskową oraz kask ochronny.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6086
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2064
Odp: Wejście na lokomotywownię - obecna sytuacja
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Sierpnia 2021, 23:02:56 »
Swoją drogą Cargo robiło różne imprezy na różnych szopach jak coś odmalowali, ale wiadomo, teraz covid i raczej spodziewałbym się odmowy.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

SpawaczTIG141

  • Gość
Odp: Wejście na lokomotywownię - obecna sytuacja
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Sierpnia 2021, 12:36:17 »
Bardzo wiele zależy od miejscowego kierownika. Jeśli natraficie obywatelu na służbistę, to możecie zapomnieć o planach. Zdaje się że w Szczecinku nic ciekawego nie stoi, więc tym bardziej bym się tam nie wybierał.

Offline Toprus

  • Deweloper
  • Wiadomości: 229
  • peprus
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 607
Odp: Wejście na lokomotywownię - obecna sytuacja
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Sierpnia 2021, 12:40:21 »
Dla konesera zawsze znajdzie się coś ciekawego. Każda lokomotywa jest na swój sposób inna i w każdej można wyłapać jakąś ciekawostkę, coś, czego inne pojazdy nie mają, dlatego uważam, że nazywanie pojazdów "nieciekawymi" jest trochę niesprawiedliwe. Do tego sam autor posta nie wskazał chyba celu zdobycia przepustki - może chciałby obejrzeć z bliska zabudowania lokomotywowni, jak ona działa?
"Jestem ToPrusem i nic co pruskie nie jest mi obce." - Terencjusz

Obiekty statyczne i dekoracje dla scenerii <3