Autor Wątek:  [solved] Edytor nie działa przy włączonym debugmode i po wciśnięciu F11  (Przeczytany 3863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline M79r

  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 203
Witam, mam dalej problem z edytorem na nowej wersji Maszyny. Mianowicie przy włączonym debugmode i F11 edytor nie działa. Jest interfejs wszystko niby gra, ale nie da się nic wstawić w scenerie jak i nic przestawić na niej. Czwarty raz z różnymi ustawieniami instaluje i nic. Nie mam pojęcia co może być skopane ? Dodam, że w pierwszej instalacji Maszyny edytor działał ok, aż do zamknięcia EU07. Ponowne odpalenie go następnego dnia i edycja nie działa. Nie widać tez podświetlenia w trybie debugmode, co ciekawe na wersji Maszyny z kwietnia podświetlenie działa i za pomocą kopiuj wklej da się cos na scenerii zrobić. Ale nie działa edytor ( nie ma tabliczki z elementami do wstawiania obiektów ) Przeszczepiłem tez starą wersje do nowej i odwrotnie i też guzik z tego.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2020, 21:56:31 wysłana przez Quark-t »

Offline M79r

  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 203
Odp: Edytor
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Października 2020, 01:19:33 »
Panowie jesteśmy w domu problem stanowiło nowe renderowanie. Ustawienie go w pozycji tryb renderowania stary przywróciło możliwość edytowania. Można zamknąć temat. Ale i tak dziękuje wszystkim za pomoc :)

Nadawaj wątkom bardziej znaczące tytuły. Regulamin, obowiązki 8.
Quark-t
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2020, 21:57:22 wysłana przez Quark-t »