Autor Wątek:  Automatyczne zamykanie wątków  (Przeczytany 3602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Automatyczne zamykanie wątków
« dnia: 07 Lipca 2005, 19:56:15 »
Ostatnie wydarzenia na forum spowodowały, iż zatliła mi się żarówka z napisem "POMYSŁ".

Otóż (nie wiem czy się da) dobrze by było zamykać automatycznie wątki np. po 3 miesiącach od daty ostatniej wiadomości. Oczywiście pozostawiając możliwość dopisania wiadomości adminom i moderatorom oraz autorowi wątku. Pozostali mogliby wysłać wiadomość po jej zatwierdzeniu przez admina/moda.

Czemu? Bo ostatnio co rusz odgrzewane są wątki sprzed roku i wielka afera, że np. link nie działa...

Do usłyszenia zapewne dopiero za 2 tygodnie bo wybywam nach Świnoujście!
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
Automatyczne zamykanie wątków
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipca 2005, 20:09:18 »
Cytuj
Do usłyszenia zapewne dopiero za 2 tygodnie bo wybywam nach Świnoujście!


Ten ma dobrze... :)
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Gadzina

  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Automatyczne zamykanie wątków
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lipca 2005, 20:22:21 »
Takie rozwiązanie nie było by potrzebne gdyby użytkownicy nowi(i starzy też) ;) czytali kiedy był założony dany temat, a że im się nie chce lub się spieszą to piszą posty w stylu: "dlaczego ten link nie działa?" , "mi też ten link nie działa". Rozumiem że mają prawo zadać taki pytanie lub stwierdzić że np. link nie działa ale skoro przez pewien czas nie było danego tematu a zjawił się nagle z napisaną dużą ilością postów np. w dziale "trasy"(wątek z trasą Świnoujście) to wiadomo że był napisany dawno temu ;) . Mam nadzieję że ktoś zrozumie o co mi chodzi :D

Pozdrawiam
Gadzina
:)