Autor Wątek:  Poszukiwane katalogi osprzętu sieci trakcyjnej  (Przeczytany 6801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Balaclava

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 936
  • vel. krzysiuup
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 726
Poszukiwane katalogi osprzętu sieci trakcyjnej
« dnia: 30 Sierpnia 2019, 19:15:18 »
Przy okazji projektu "Linia 62" pracujemy nad nowymi modelami elementów sieci trakcyjnej. O ile dokumentację nowszych rozwiązań technicznych można znaleźć w internecie, to problem pojawia się przy elementach starszego typu - na przykład przy ukośnikach. W związku z tym poszukujemy osób, które dysponują starymi katalogami osprzętu. Najbardziej zależy nam na tym wydanym przez Kolprojekt w 1973 roku (okładka w załączniku). Jeśli ktoś dysponuje takowym, lub jest w stanie go zdobyć, to prosimy bardzo o odzew w tym wątku lub na PW. Oczywiście z chęcią przyjmiemy również inne katalogi, które nie są dostępne w internecie.
Na zachętę dorzucam screen przedstawiający przykładowy model i trochę ujęć z samej scenerii :)

EDIT: Jeśli kogoś to interesuje, to znaleźliśmy to czego szukaliśmy. Gwarantujemy że niedługo MaSzyna dostanie porządne nowe modele elementów sieci.
« Ostatnia zmiana: 24 Października 2019, 20:19:06 wysłana przez Balaclava »
Dokumentacja dla przyszłych pokoleń deweloperów:
MaSzynowa Wiki
Narzędzia deweloperskie - Blender

Offline HeroPie312

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Poszukiwane katalogi osprzętu sieci trakcyjnej
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopada 2019, 15:55:26 »
Mój dziadek posiada jakąś książkę. Nie ta w/w ale również o tej tematyce. O ile nie leży gdzieś na strychu okurzona to raczej ją zdobędę. Postaram się jak mogę. Dam znać jak ją dostanę.

Offline HeroPie312

  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Odp: Poszukiwane katalogi osprzętu sieci trakcyjnej
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopada 2019, 11:34:34 »
Byłem u dziadka, popytałem i już nie pamięta  ( wiek daje się we znaki ). Coś tam babcia mi powiedziała ale to też za mało. Poszukałem sam na strychu a potem w piwnicy i niestety nie znalazłem. Wydaje mi się, że dziadek dał ją komuś na urodziny ale raczej nie dowiem się już komu. Niestety ale nie jestem w stanie pomóc.
« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2019, 09:16:07 wysłana przez HeroPie312 »

Offline Balaclava

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 936
  • vel. krzysiuup
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 726
Odp: Poszukiwane katalogi osprzętu sieci trakcyjnej
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudnia 2019, 11:45:16 »
Pomagać i tak nie trzeba bo już wszytko mamy.




Zamykam. Matek123
« Ostatnia zmiana: 10 Grudnia 2019, 12:25:49 wysłana przez matek123 »
Dokumentacja dla przyszłych pokoleń deweloperów:
MaSzynowa Wiki
Narzędzia deweloperskie - Blender