Autor Wątek:  POMOCY!!!!!  (Przeczytany 2878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tim26

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
POMOCY!!!!!
« dnia: 07 Sierpnia 2005, 18:15:50 »
witam mam windows XP wykonuje wszystko jak w topicach ale niedzialja mi zadne hamulce i inne przyciski tez- udaje mi sie jedynie ruszyc a poizniej ni w zab czasami tylko przed jakas stacja udaje mi sie hamowac wciskajac S- czy to zalezy od jakiejs palnszy czy w kazdej powinna byc pelna kontora nad sterowaniem priosze o pomoc

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
POMOCY!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sierpnia 2005, 20:49:52 »
Czy mógłbyś dokładniej opisać swój problem? Być może włączyłeś autopilota i dlatego nie masz kontroli?

Pozdrawiam
Piotrek

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
POMOCY!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Sierpnia 2005, 21:19:47 »
Skoro nie działają Ci żadne hamulce ani inne przyciski (czyli nastawnik, boczniki,  hamulce) to przyczyną może być włączona klawiatura numeryczna... Wciśnij klawisz NUM LOCK (aby "światełko" się na klawiaturze zaświeciło) i wtedy już będziesz mógł sterować....

Offline tim26

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
POMOCY!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpnia 2005, 12:03:45 »
jak mam wlaczona numeryczna tez sie nic niedzieje pociag sam hamuje i sam rusza a jak sie autopilota wylacza??

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
POMOCY!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpnia 2005, 12:48:51 »
Autopilota włączasz poprzez kombinację klawiszy Shift + 2 (@). Po ponownym uruchomieniu symulatora autopilot powinien być standardowo wyłączony.

Offline Kozi

  • Wiadomości: 791
  • Prosto z Serca Europy...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
POMOCY!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sierpnia 2005, 14:04:15 »
Cytat: "piotrek"
Autopilota włączasz poprzez kombinację klawiszy Shift + 2 (@). Po ponownym uruchomieniu symulatora autopilot powinien być standardowo wyłączony.


a nie Q przypadkiem to jest ten autopilot i w dodatku chyba nie da sie go wyłączyć trzeba od nowa symka uruchomic
"... W Moich Snach Wciąż WŁOSZCZOWA !!!"