Autor Wątek:  Całkowo Tartak2 problem  (Przeczytany 7022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piszelk

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Całkowo Tartak2 problem
« dnia: 01 Lutego 2019, 16:05:28 »
Witam. Mam problem ze scenariuszem Całkowo Tartak 2. A mianowicie nie można wjechać do Wilisia. Przed stacją wjeżdża się na sygnał stop i nic się nie dzieje przez kilkanaście minut. Tuż przed wyjazdem Z Wilisia, w kierunku Wilisia Wschód stoi manewrująca lokomotywa,  natomiast przed wjazdem do Wilisia od strony Emilianowa na sygnale sto stoi skład pasażerski. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Offline Piotr93

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1651
  • stonko majster
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1053
Odp: Całkowo Tartak2 problem
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lutego 2019, 16:06:14 »
Na pewno ułatwisz, gdy załączysz log, nikt nie wróży z fusów.

Offline Pablo

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Całkowo Tartak2 problem
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Września 2019, 00:59:41 »
Napotkałem dzisiaj podobny problem, jak opisany wyżej. Niestety misja jest dość długa, a ja nie-
stety nie odchaczyłem zapisu log. Problemem jest zielona kaczka w Wilisiu, Która zawiesza się
podczas manewrów, przy wyjeździe na Emilianowo. O ile jadąc z Całkowa udało się ją pobudzić i odcholować, kontynuując misję do Pomianek, to wracając z Pomianek stała z długim składem
zablokowana i nic już się nie dało zrobić. U mnie misja jest praktycznie nie przejezdna. Wiem
że pewnie napiszecie o wróżeniu z fusów(brak zapisu log), ale jak by się komuś chciało przejechać
tę misję z zapisem log i pochylić się nad problemem to byłbym wdzięczny. Jechałem na najnowszym exe 19.08., bez dodatków. 

Offline Transkei

  • Deweloper
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 884
Odp: Całkowo Tartak2 problem
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Września 2019, 15:09:05 »
Szukałem, szukałem... i po kilku latach udało się w końcu odkryć przyczynę wariowania co jakiś czas AI w tej części stacji Wiliś: ukryta tarcza manewrowa miała źle ustawione współrzędne. Przygotowałem poprawkę - dodane do repozytorium rewizja 4462. Można pobrać z repo plik /scenery/calkowo/events_tartak2.ctr i zastąpić nim obecny.

Witam. Mam problem ze scenariuszem Całkowo Tartak 2. A mianowicie nie można wjechać do Wilisia. Przed stacją wjeżdża się na sygnał stop i nic się nie dzieje przez kilkanaście minut. Tuż przed wyjazdem Z Wilisia, w kierunku Wilisia Wschód stoi manewrująca lokomotywa,  natomiast przed wjazdem do Wilisia od strony Emilianowa na sygnale sto stoi skład pasażerski. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
Z tego opisu wnioskuję że problem był z początkowym wjazdem do Wilisia - nie potwierdzam, nie było u mnie takiego problemu.
« Ostatnia zmiana: 19 Października 2019, 15:11:33 wysłana przez matek123 »

Offline Pablo

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Całkowo Tartak2 problem
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Września 2019, 10:46:29 »
Przejechałem dzisiaj w nocy cały scenariusz po zamianie pliku i nie było problemów. Dzięki za pomoc.

Offline jurzur3

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Całkowo Tartak2 problem
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Października 2019, 11:30:45 »
Witam może mi ktoś wytłumaczyć gdzie pobrać tą poprawkę ? ciągle ta stonka blokuje i nie mogę ukończyć tej misji pozdrwiam

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Całkowo Tartak2 problem
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Października 2019, 12:02:22 »
Z repozytorium https://wiki.eu07.pl/websvn/ lub czekać na patch.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline jurzur3

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Całkowo Tartak2 problem
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Października 2019, 21:37:09 »
dzieki za podpowiedz jakoś temat ogarnąłem przejechałem całość fajna misja