Autor Wątek:  Poszukiwana trasa Jelitkowo  (Przeczytany 4593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jawser

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« dnia: 14 Lipca 2005, 09:35:11 »
Czy ktoś wie gdzie można znaleźć trasę Jelitkowo? Bardzo mi na tym zależy. Ściągnąłem już sobie chyba wszystkie możliwe dodatki ze strony, oraz aktualnie na stronie niedostępne, do których linki znalazłem na forum. Brakuje mi tylko tej trasy.
PS. Przeczytałem na forum o trasie robo. Czy można ją gdzieś znaleźć?

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipca 2005, 10:28:48 »
No,no... Skoro masz wszystkie traski to mi brakuje MZD v0.80 Jak masz to zapraszam na PW.

Po padzie poprzedniego serwera, jak zdążyłeś zauważyć wszystkie linki z poprzedniego serwera nie działają...

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipca 2005, 12:04:28 »
Witam serdecznie... mnie tez udało sie sciągnac prawie wszystkie traski i pliki taboru i mam je na dysku ale podobnie jak Moto.... nie mam
  MZD...wiec taz bylbym zainteresowany jak ktos by je miał! Dajcie znac mailem...?
W folderzescn/images mam 3 obrazki z mzd i w zaden sposob nie moge ich skojazys z traskami z czego to jest???
Pozdrawiam....
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline jawser

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipca 2005, 12:08:07 »
Pisząc "chyba wszystkie możliwe dodatki" miałem na myśli wszystko, co jest w dziale download, nawet jeśli nie działa link. Dla większości martwych linków znalazłem na forum alternatywne źródło, oczywiście oprócz Jelitkowa :<. Fakt, że przy okazji trafiłem na kilka plików nie znajdujących się na stronie, ale niestety nie natknąłem się na trasę, o której piszesz.
Właśnie sobie przeszukałem forum pod kątem tej trasy (MZD), ale nie znalazłem działającego linku.

Offline Doktor M

  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lipca 2005, 19:13:07 »
A wracając do tematu...

Link w dziale Download do trasy Jelitkowo - Nowy Sad, jest martwy, więc, czy ktoś, kto posiada tą traskę mógłby ją ponownie wrzucić na serwer?

Akurat jestem na etapie "odbudowy" MaSzyny po formacie hdd i brakuje mi tej trasy.

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Lipca 2005, 00:59:11 »
Cytat: "Doktor M"

Akurat jestem na etapie "odbudowy" MaSzyny po formacie hdd i brakuje mi tej trasy.


Moze nie na temat napisze, ale przeraza mnie ze podczas formatu nie robicie sobie kopi zapasowych niektorych wazniejszych rzeczy :)
/ \  / \  / \

Offline lagerkvist

  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lipca 2005, 12:18:03 »
Mniejsza o stałych użytkowników. Dobrze byłoby, żeby wszystkie trasy mogli ściągnąć nowi użytkownicy.

Offline Doktor M

  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lipca 2005, 13:21:32 »
Cytat: "Grand"


Moze nie na temat napisze, ale przeraza mnie ze podczas formatu nie robicie sobie kopi zapasowych niektorych wazniejszych rzeczy :)


Cóż... Format nie był operacją planowaną, a wynikiem większej awarii, a koniecznośc szybkiej reanimacji kompa, który oprócz grania w MaSzynę czasem także służy do pracy była paląca, więc nie było na to czasu, a z resztą po co, skoro mozna to wszystko potem ściągnąć ze stronki (chcoć, jak się okazało na przykładzie Jelitkowa nie zawsze...).

Offline tommik

  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lipca 2005, 15:06:36 »
Cytat: "lagerkvist"
Mniejsza o stałych użytkowników. Dobrze byłoby, żeby wszystkie trasy mogli ściągnąć nowi użytkownicy.


Jeżeli ktoś będzie chciał coś z downloadu sprzed awarii serwera, to niech do mnie napisze - prześlę e-mail'em.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lipca 2005, 16:54:31 »
Witam.

Trasa MZD jest trasą nieoficjalną i z tego co mi wiadomo jest zakaz od Wingera by ją komukolwiek i w jakikolwiek sposób udostepniac tym bardziej ogułowi!!!! to tak dla przypomnienia.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Gumastic

  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poszukiwana trasa Jelitkowo
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lipca 2005, 21:25:21 »
Cytuj
Trasa MZD jest trasą nieoficjalną i z tego co mi wiadomo jest zakaz od Wingera...

To w takim razie chyba lepsze byłoby określenie "zakazaną" zamiast "nieoficjalną".