Autor Wątek:  Mocno nie w temacie: Derail Valley  (Przeczytany 3258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czarodziej

  • Wiadomości: 350
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 93
Mocno nie w temacie: Derail Valley
« dnia: 23 Marca 2019, 00:24:08 »
Ostatnio w ramach relaksu gram w Derail Valley (do kupienie na Steamie i w sklepie Oculusa) i muszę przyznać, że gra jest mocno wciągająca. Symulacja kierowania pociągami jest mocno uproszczona (i moim zdaniem dobrze), za to fizyka i przede wszystkim dźwięki są na dobrym poziomie. Gram bez VR, bo żaden mój komputer nie uciągnie Oculusa, a na PS4 jeszcze nie wyszło, ale na klawiaturze i myszce też dobrze się gra. Jak na razie gra ma:
- Otwarty świat z kilkunastoma stacjami
- Mocno górskie trasy
- Żadnych sygnałów, semaforów, znaków - jedzie się na wyczucie (ale mają wkrótce dodać ograniczenia prędkości i informacje o nachyleniu)
- Pilot do zwrotnic (zadania manewrowe są super)
- Losowane misje (przewozy towarowe lub manewry), w planach są też przewozy pasażerskie
- Dwie lokomotywy: spalinowa manewrówka wzorowana na ŽS 621 i PAROWÓZ
Gra na razie jest we wczesnym dostępie ale już teraz wygląda nieźle. Na zachętę daję zrzut ekranu.

Offline MaciejZ

  • Wiadomości: 344
  • Latamy by ratować ;) Pozdro z góry!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 69
Odp: Mocno nie w temacie: Derail Valley
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marca 2019, 09:25:07 »
Jeśli chodzi mi o to, żeby sobie po prostu pojeździć, pooglądać widoki, to wybieram jednak TS 2019. Moim zdaniem grafika na lepszym poziomie (albo i lepszym), większy wybór składów, mnóstwo dodatków do zakupienia, do udźwiękowienia też nie mogę się przyczepić. Derail Valley jest mocno niedopracowaną i ograniczoną grą z wyborem dwóch lokomotyw. Nie wiem, można się przejechać z trzy razy i się znudzi.