Autor Wątek:  Potrzebuję pomocy!!!  (Przeczytany 2920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eu43

  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
    • http://www.eu43.fora.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Potrzebuję pomocy!!!
« dnia: 10 Lipca 2005, 13:36:57 »
Witam.

Dzisiaj zainstalowałem od nowa MaSzynę. Wgrałem tabor, tekstury, modele i na końcu scenerie. Chciałem sobie odpalić moczniki.scn i... Pojawiło się okienko:
Abnormal program termination
Potem robiłem moją scenerię. Gdy robiłem próby wszystko było ok, ale gdy wstawiłem W27 wszystko było tak jak przy uruchamianiu moczników.
Proszę o pomoc...

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Potrzebuję pomocy!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipca 2005, 14:35:21 »
Cytat: "eu43"
Dzisiaj zainstalowałem od nowa MaSzynę. Wgrałem tabor, tekstury, modele i na końcu scenerie. Chciałem sobie odpalić moczniki.scn i... Pojawiło się okienko:
Abnormal program termination
Potem robiłem moją scenerię. Gdy robiłem próby wszystko było ok, ale gdy wstawiłem W27 wszystko było tak jak przy uruchamianiu moczników.
Proszę o pomoc...


Chodzi o to, że są dwa rdzaje wskaźnika W27. Jeden normalny (dostęny w Download) i drugi załączony do trasy Tarniowo - Konieckowo. Ja rozwiązałem to w ten sposób, że w folderze scenery umieściłem plik z trasy Tarniowo - Konieckowo i zmieniłem jego nazwę z W27.inc na W27-tk.inc, a następnie wgrałem całą paczkę z W27 z Downloadu i na koniec użyłem Notatnika i funkcji Zamień wszystko w pliku ze scenerią trasy Tarniowo - Konieckowo z W27.inc na W27-tk.inc i wszytsko już jest okej.