Autor Wątek:  Praca weekendowa w Kolejach Mazowieckich  (Przeczytany 1964 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Praca weekendowa w Kolejach Mazowieckich
« dnia: 11 Września 2018, 05:59:23 »
Cześć wszystkim,

Poproszony zostałem od dobrej znajomej o przekazanie poniższej wiadomości. Z mojej strony dodam, że osoba jest godna zaufania i nie odwala lipy.
Cytuj
Praca polega na przejazdach wskazanymi pociągami oraz
a) liczeniu osób wsiadających i wysiadających na wszystkich stacjach
b) przeprowadzeniu ankietowych badań satysfakcji czyli rozdaniu krótkich ankiet do samodzielnego wypełnienia przez pasażerów i zebraniu ich
 
Termin badania : 11-13 października 2018 r (czwartek – sobota), należałoby więc na nocleg dotrzeć już 10.10.2018 aby rozpocząć pracę wczesnym rankiem w czwartek.
 
Praca na umowę zlecenie. Stawka za godzinę pracy wynosi 20 zł brutto za czas pracy w pociągach oraz czas oczekiwania na kolejny pociąg. Cena za dzień pracy uzależniona jest od czasu potrzebnego na realizację i wynosi od 8 do 12 godzin dziennie (pracy efektywnej i dyspozycyjności), dla chętnych możemy opracować obiegi dłuższe, aby mogli zarobić więcej. Zapewniamy noclegi, jeżeli są potrzebne oraz zwracamy koszty podróży bądź dojazdu do wyznaczonej stacji PKP i powrotu do domu.
 
Badanie jest realizowane w pociągach kursujących na liniach Kolei Mazowieckich od stacji początkowych w miejscowościach: Łuków, Ostrołęka, Sierpc, Czeremcha, Radom, Dęblin, Drzewica.
 
Badanie musi być przeprowadzone na wszystkich kursach na danej linii we wszystkich trzech dniach (od godziny 2-4 rano do późnego wieczora), ankieterzy będą ściśle współpracować z obsługą pociągów, dostaną od nich wszelkie możliwe wsparcie. Każdy ankieter dostanie tzw. obieg, czyli rozpiskę stacji i godzin, dzięki której będzie wiedział, gdzie wsiąść i gdzie się przesiąść, by praca szła sprawnie i szybko.
 
Osoby te otrzymają solidne szkolenie, wszystkie potrzebne materiały oraz szeroko rozumiane wsparcie z mojej strony a także całodobowy kontakt ze mną w dniach pracy w pociągach.
Podajcie proszę kontakt do mnie: e-mail aida.matys@imas.pl i tel. 504824431.
 
Za zrekrutowanie każdej osoby, która rzetelnie wykona powierzoną pracę mogę wypłacić wynagrodzenie w wysokości 50 zł netto.Osoba z Wrocławia, która pojedzie do pracy do Sierpca otrzyma dodatkowe, dobrze płatne zadanie.
 
Więcej szczegółów prześlę po nawiązaniu współpracy.
 
Serdecznie pozdrawiam
 
Aida Matys
--------------------------------------
Starszy Specjalista d/s Realizacji Badań
Senior Research Executive
IMAS International Sp.z o.o.
PL 50-541 Wrocław
Al.Armii Krajowej 61
tel: +48 71 77 10 800; 71 77 10 811
www.imas.pl
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es