Autor Wątek:  Linia 61 osobowy 2  (Przeczytany 3184 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zolek

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Linia 61 osobowy 2
« dnia: 02 Września 2018, 11:39:39 »
Pociąg relacji Ozimek - Częstochowa. Po wyruszeniu że stacji Ozimek, po przejechaniu kilku metrów , pociąg zamiast wjechać w tor prowadzący w kierunku Częstochowy , kieruję się na tor gdzie po kilku metrach kończą się tory.  Nie wiem czym to jest spowodowane .  Czy powinienem coś sam przestawić , czy ewentualnie jest to błąd w rozpisanym scenariuszu.  Dodam że po wyjezdzie że stacji Ozimek mam na semaforze światła czerwone i białe.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Linia 61 osobowy 2
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Września 2018, 11:40:24 »
Aktualna wersja maszyny? Gdzie log?
Mój kanał youtube

Offline Zolek

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Linia 61 osobowy 2
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Września 2018, 11:46:46 »
Mam 18.07 wersję

Offline ESK8

  • Wiadomości: 109
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 86
Odp: Linia 61 osobowy 2
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Września 2018, 12:01:41 »
 Napisałeś że:,,Po wyruszeniu że stacji Ozimek, po przejechaniu kilku metrów , pociąg zamiast wjechać w tor prowadzący w kierunku Częstochowy , kieruję się na tor gdzie po kilku metrach kończą się tory." W Ozimku? Jesteś pewien? Tam masz tylko jeden tor i nie możesz pojechać gdzie indziej ;) Chyba chodziło ci o wyjazd z Fosowskich. Żeby pozbyć się tego błedu pobierz z zakładki ,,Dodatki" w rainsted ,,Instaluj ostatnią wersję stabilną scenerii". Myślę, że pomogłem :) Pozdrawiam
Ma ktoś jakieś ciekawostki o ET22?
Może warto założyć wątek na ten temat ;)

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Linia 61 osobowy 2
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Września 2018, 12:14:58 »
W 18.07 jest aktualna wersja l61 z dostosowanym taborem. Starter nie pobierze nic nowszego. Skoro autor dostaje zastępczy, to może coś przebiegi nie łapią tej sytuacji, ale bez logu (i pewnie znajomości skryptu Ra) nic nie wymyślimy.
Mój kanał youtube