Autor Wątek:  Nowy Gagarin  (Przeczytany 3097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pablo

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Nowy Gagarin
« dnia: 03 Lipca 2018, 11:07:50 »
Witam. Mam pytanie odnośnie nowej wersji Gagarina (pudło i wózki). Jaki jest stan prac i szanse na wydanie w niedalekiej przyszłości czy też może ze wzg. na wakacyjny okres będzie to wydanie oddalone w czasie? A jeśli projekt umarł to też proszę o jakieś info. Widziałem jeden screen na fejsie (post z 15 lutego)z obietnicą że niewiele zostało do zrobienia i wygląda to smakowicie. Gdyby możliwe było przesłanie trochę screenów to też by było fajnie. Z góry dziękuję.
 

Offline Piotr93

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1650
  • stonko majster
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1053
Odp: Nowy Gagarin
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipca 2018, 11:24:13 »
Jak skończę, to skończę. Takie marudzenie i to w dodatku na forum jest nieprzyjemne dla autorów (nie tylko dla mnie) bynajmniej takie pisanie i nie przyśpiesza na pewno pracy, w wolnych chwilach robię co mogę. Także więc jak będzie poprawione to i owo, na pewno poinformuję na forum.

Offline Pablo

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Nowy Gagarin
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipca 2018, 13:56:36 »
Dzięki za ,,uprzejmą'' informację. Nie miałem zamiaru ani marudzić ani nikogo popędzać. Wszyscy mamy ograniczony czas i to rozumiem. Prosiłem tylko ogarść info i jakieś nowe srceeny jeśli to by było możliwe lub nie.
Dziwne jest to forum jeśli na zwykłe pytanie o nowy projekt jest się natychmiast atakowanym i posądzanym o niecierpliwość i popędzanie autora projektu. Powodzenia w dalszych pracach.

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: Nowy Gagarin
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipca 2018, 14:03:15 »
Choćby najuprzejmiejsze pytanie zadane enty raz będzie odebrane negatywnie. Twoje pytanie dodatkowo jest bezsensowne, bo co niby autor ma odpowiedzieć? „Jaki jest stan prac i szanse na wydanie w niedalekiej przyszłości” Stan prac jest taki, że się robi. Teoretycznie można odpowiedzieć, że zostało do poprawienia to, to i to, ale każdy kto poświęcił choć trochę czasu nad tworzeniem dodatków wie, że stan prac jest niemierzalny. Zarówno powiedzenie, że zostało niewiele do zrobienia, jak i powiedzenie, że zostało dużo, nie stanowi żadnej informacji dla pytającego. A szanse na wydanie zawsze są takie same. 50/50, albo się uda, albo nie uda.
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |