Autor Wątek:  Odp: Praca na kolei, wymagania i pomoc.  (Przeczytany 246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

LosBananos

  • Gość
Odp: Praca na kolei, wymagania i pomoc.
« dnia: 27 Maja 2018, 18:43:07 »
Z tego co mi wiadomo to te badania są bardzo rygorystyczne i ciężko je przejść, ale mogą to być stare i nie koniecznie poprawne informacje.

LosBananos

  • Gość
Odp: Praca na kolei, wymagania i pomoc.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Maja 2018, 18:49:52 »
Jeżeli chodzi o badania. Muszę je wykonać w miejscu zamieszkania czy mogę np jechać do Krakowa?

LosBananos

  • Gość
Odp: Praca na kolei, wymagania i pomoc.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maja 2018, 18:53:11 »
A kiedy wymaga tego szkoła zaraz przed przyjęciem?

LosBananos

  • Gość
Odp: Praca na kolei, wymagania i pomoc.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maja 2018, 23:15:29 »
Tymi szkolnymi się nie masz co przejmować. Gorzej będzie później, jeżeli Twoja wada wzroku się np. pogłębi i korekta tego nie poprawi. Próbować zawsze można, ale dopiero życie zweryfikuje co będziesz robił za 5 - 6 lat.
Postaram się pracować na kolei (głównie Intercity takie małe marzenie w marzeniu" ;) ). Jest to moje "marzenie i jakby nie patrzeć "cel" interesuję się tym od><kąd jeszcze pamiętam i po<>prostu się obawiałem o to że nie przejdę testów. Wielkie dzięki panowie za odpowiedzi, mam nadzieje że praca będzie wam płynąć (a w zasadzie jechać :D ) w jak najlepszą stronę, więc do zobaczenia (Mam nadzieje) za parę lat za nastawnikiem, czy na radiu (albo prędzej na forum). Pozdrawiam

Ortografia. @Stele
« Ostatnia zmiana: 28 Maja 2018, 00:23:55 wysłana przez Stele »

LosBananos

  • Gość
Odp: Praca na kolei, wymagania i pomoc.
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maja 2018, 18:14:10 »
Czyli reasumując. Wzrok jak najbardziej jest potrzebny, ale zależy też od miejsca w którym wykonujemy badania (czy ktoś nam wyda "papier" czy też nie). Jeszcze raz dzięki, temat można moim zdaniem zamknąć.