Autor Wątek:  Bałtyk Interregio  (Przeczytany 2838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elot360

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Bałtyk Interregio
« dnia: 15 Października 2018, 21:36:15 »
Tarcza Manewrowa Tm6 po wymanewrowaniu z powrotem przed stację Bałtyk Miasto (Od strony Całkowa) nie podała mi sygnału zezwalającego na manewrowanie. W trakcie mojego czekania w międzyczasie na radiu słyszałem już dalsze "eventy", czyli zezwolenie na próbę hamulca, zezwolenie na odjazd od kierownika oraz wyświetlenie adekwatnego sygnału na semaforze Cm.

Z tego co kojarzę to w poprzednich wersjach miewałem podobne problemy. Ta na której gram to 18.10

Nie znalazłem za bardzo co jest istotne w rozwiązaniu problemu, dlatego w załączeniu wysyłam tylko loga.

Załączniki umieszcza sie jako załączniki do wiadomości, pamietając o limicie 250kB na obrazek. @Stele


Grafiki usunięte.
@MaciejM
« Ostatnia zmiana: 21 Października 2018, 15:01:25 wysłana przez MaciejM »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Bałtyk Interregio
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października 2018, 21:52:07 »
Wg loga dostałeś w tej tarczy komendę podpięcia. Po jej przyjęciu, powinieneś dostać sygnał Ms2. Twoja lokomotywa znajdowała się w trybie manewrowym (shunt)? Nic jej nie blokowało tabelki skanowania? Jeśli wcześniej wykonałeś coś nieprawidłowo i zablokowałeś tabelkę, nie odbierzesz komendy podpięcia i nie dostaniesz tarczy. Na przyszłość menu debug F12, rozwinięte zakładki vehicle, vehicle AI, scantable.
Mój kanał youtube