Autor Wątek:  Zawsze problemy  (Przeczytany 3759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Union Pacific

  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Zawsze problemy
« dnia: 17 Lutego 2018, 04:39:21 »
Symulator nigdy u mnie nie dzialal dobrze. Poczawszy od "Mechanika" , kiedy udalo sie przejechac testowa trase z jednym przystankiem....od tamtej pory poprzez wszystkie systemy operacyjne, kilka roznych komputerow, po wersje 18....po prostu "wisi", klawisze nie dzialaja.... od kilkunastu lat probuje i chyba po prostu juz sie poddam.
Intel Core i7-7700HQ (2.8 GHz, up to 3.8 GHz, 6 MB cache, 4 cores) Kaby Lake Processor + NVIDIA GeForce GTX 1050 (4 GB GDDR5 dedicated) ,  32GB System Memory

Offline MasterYoda

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 839
  • Mistrz ściemy, Pan Andrzej.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 71
Odp: Zawsze problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lutego 2018, 07:26:11 »
Spróbuj uruchomić jeszcze raz. Później wrzuć log.txt errors.txt i dokładną konfiguracje Twojego komputera.
Panie Darku, my też możemy prosić?

Offline hanys

  • Deweloper
  • Wiadomości: 2474
    • Zobacz profil
    • Trainz Download Center
  • Otrzymane polubienia: 1090
Odp: Zawsze problemy
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lutego 2018, 11:53:59 »
Symulator nigdy u mnie nie dzialal dobrze. Poczawszy od "Mechanika" , kiedy udalo sie przejechac testowa trase z jednym przystankiem....od tamtej pory poprzez wszystkie systemy operacyjne, kilka roznych komputerow, po wersje 18....po prostu "wisi", klawisze nie dzialaja.... od kilkunastu lat probuje i chyba po prostu juz sie poddam.

Skoro MaSzyna u Ciebie nigdy nie działała to dlaczego wcześniej nie pisałeś na forum? Zarejestrowałeś się dopiero 15 lutego br. Tak więc aby rozwiązać twój problem najpierw dostarcz podstawowe informacje do rozwiązania problemu. Skoro przez tyle lat nic ci nie działa tak więc obstawiam, że masz jakiś komputer prehistoryczny.

Offline bosman_hel

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Zawsze problemy
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Marca 2018, 22:27:39 »
U mnie na l053 wywala wyłącznik szybki  i nie mgoę go uruchomić. Nie wiem co jest grane.

« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2018, 08:30:09 wysłana przez matek123 »

Offline Piotr93

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1651
  • stonko majster
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1054
Odp: Zawsze problemy
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Marca 2018, 22:35:31 »
Załącz log.txt

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: Zawsze problemy
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Marca 2018, 19:41:58 »
Wylacz sprezarke i przetwornice potem zalacz szybkiego potem przetw i sprez. Moze ci wywala nadmiarowy przetwornicy a on uniemozliwia zalaczenie szybkiego. Oczywoscie nastawnik i bocznik na 0.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015