Autor Wątek:  Skład Jan Kepler Wr.Gł-Żary  (Przeczytany 2330 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzysiek

  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Skład Jan Kepler Wr.Gł-Żary
« dnia: 09 Grudnia 2017, 10:02:25 »
Witajcie,
W dniu wczorajszym (8 grudnia 2017) wracałem Impulsem KD z Jelcza do Wr. Gł. Ku mojemu zdziwieniu we Wrocławiu skład został przemianowany na pociąg do Żar, Jan Kepler, odj 17.16. Wszystko ok tylko, że od Miłkowic do Żar nie ma drutu... W latach '90 tak się jeździło do Międzylesia: w Kłodzku zmieniali elektrowóz na spalinowóz. Tylko tu mamy EZT ze sprzęgiem, tam był skład wagonowy. Ktoś mi może wyjaśnić tę sytuację? Pozdrawiam! 
Pozdrawiam
Krzysiek

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Odp: Skład Jan Kepler Wr.Gł-Żary
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudnia 2017, 11:09:04 »
W Legnicy przesiadka do pojazdu spalinowego. KD nie posiadają SZT mogących zapewnić obsługę sporych potoków pasażerskich na odcinku Wrocław - Legnica. Żeby nie gnieść ludzi w szynobusie od Wrocławia jedzie większy pojazd.
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline Krzysiek

  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Skład Jan Kepler Wr.Gł-Żary
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudnia 2017, 11:59:51 »
Dziękuję! Zamykamy temat
Pozdrawiam
Krzysiek

Offline Jaco

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 480
Odp: Skład Jan Kepler Wr.Gł-Żary
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudnia 2017, 16:27:18 »
KD nie posiadają SZT mogących zapewnić obsługę sporych potoków pasażerskich na odcinku Wrocław - Legnica. Żeby nie gnieść ludzi w szynobusie od Wrocławia jedzie większy pojazd.
Może troszkę precyzyjniej: KD nie posiadają takiej ilości SZT np. SA134 i SA139, aby zapewnić komfort podróży w trakcji ukrotnionej na odcinku Wrocław - Legnica.
"Atlas przewoźników kolejowych Polski 2011/The 2011 ABC of Polish Railway Carriers"