Autor Wątek:  Pytania odnośnie rzeczywistości.  (Przeczytany 5013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MasterYoda

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 839
  • Mistrz ściemy, Pan Andrzej.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 71
Pytania odnośnie rzeczywistości.
« dnia: 06 Lipca 2017, 08:41:27 »
Zwracam się w tym wątku z pytaniem (a w późniejszym czasie z pytaniami) dotyczącym realiów pracy na kolei, mianowicie interesuje mnie:
- jak wygląda rozkład dla luzaka jadącego do sąsiedniej stacji po zabranie zdefektowanego składu towarowego gdzie defektowi uległa lokomotywa spalinowa;
-czy taki skład otrzymuje nowy rozkład czy też porusza się na podstawie rozkładu przydzielonemu "spalinówce";
-czy po sprzęgnięciu dla takiego składu wykonuję się próbę hamulca (wydaje mi się, że tak ale wolę się upewnić)?
Na początek to tyle. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Panie Darku, my też możemy prosić?

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Pytania odnośnie rzeczywistości.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipca 2017, 08:57:21 »
-czy po sprzęgnięciu dla takiego składu wykonuję się próbę hamulca (wydaje mi się, że tak ale wolę się upewnić)?
Na początek to tyle. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Tak. Jeżeli oba składy (skład i luzak) mają ważne próby hamulca, to starczy uproszczona.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline MasterYoda

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 839
  • Mistrz ściemy, Pan Andrzej.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 71
Odp: Pytania odnośnie rzeczywistości.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lipca 2017, 09:51:21 »
Tak. Jeżeli oba składy (skład i luzak) mają ważne próby hamulca, to starczy uproszczona.
Dzięki @matek. Kolejne pytanie. Jak wygląda sytuacja z wjazdem do Fosowskich (chodzi mi o SRK) jeśli chodzi o dwa pociągi jednocześnie po jednej głowicy (tej od strony wjazdu z Lbc, Paw, Plu)? Czy dopuszczalne jest ułożenie drogi dla dwóch składów jednocześnie?
Panie Darku, my też możemy prosić?