Autor Wątek:  Odp: Train Driver 2  (Przeczytany 5568 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szaqql

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Szaqql WIP Projects Studio - OMSI2
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Train Driver 2
« dnia: 28 Października 2015, 15:53:19 »
W nawiązaniu do pierwszego posta... to że mam lasencję w awatarze nie oznacza, że jestem "koleżanką" ani nawet dziewczyną xD to tylko avatar xD

Reg. zakazy 12.
Benek
« Ostatnia zmiana: 29 Października 2015, 13:36:02 wysłana przez Benek »

Offline rewero

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
    • Usługi pogrzebowe
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Października 2015, 11:05:50 »
Ciekawy ten symulator. Trzeba będzie wypróbować w wolnej chwili.

Reg. zakazy 12.
Zapoznaj się z Regulaminem, bo dostaniesz ostrzeżenie.
Benek
« Ostatnia zmiana: 30 Października 2015, 11:42:38 wysłana przez Benek »

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopada 2015, 11:30:05 »
O co chodzi z tym pytaniem weryfikacyjnym?

Na bok poproszę.
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2015, 11:31:35 wysłana przez PanMechanik »

Offline Tomaszek_Łódź

  • Wiadomości: 852
    • Zobacz profil
    • http://www.youtube.com/user/Tomaszek1980lodzlodz?feature=guide
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudnia 2015, 20:06:08 »
No i mamy awarię serwera...
Regulamin zakazy pkt 12. Bocznica.
Sawi
« Ostatnia zmiana: 21 Grudnia 2015, 06:50:15 wysłana przez Sawi »

Offline Semafor

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 46
  • Bawię się sceneriami.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Stycznia 2016, 13:59:58 »
Ja już kiedyś pisałem na temat tego symulatora, ale moje wypowiedź trafiła na bocznicę:( Symulator jest ciekawy i fajny, ale jedno małe pytanko:
przy tworzeniu konta na stronie symulatora trzeba odpowiedzieć na pytanie weryfikacyjne i czy ktoś mi może podać mi na nie odpowiedź?
(Jeśli ta wiadomść nie pasuje do tego wątku, proszę o przeniesienie).

  Dodano: 01 Stycznia 2016, 14:45:21
A dobra już nic:) odpoweodź brzmi: Poland:):):):)
//Przeniesienie jest zbyteczne bo już to pytanie i odpowiedź na nie padła
Mam pytanie dotyczące rejestracji. jaka jest odpowiedź na pytanie weryfikacyjne: "What country is Train Driver 2 based on? [English]:"? Dzięki za pomoc.
EDIT: Pytanie nie aktualne.
Zatem jedziemy z tym na bok. Sawi
« Ostatnia zmiana: 03 Stycznia 2016, 00:11:12 wysłana przez Sawi »
Dawniej "Warszawa Centralna".

Offline stregielek

  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Grudnia 2016, 23:38:03 »
.
« Ostatnia zmiana: 25 Lutego 2017, 10:24:05 wysłana przez stregielek »

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Maja 2017, 01:08:46 »
Heszke w meszke, chyba Wam ktoś prąd wyłączył od serwera.
Tak na poważnie to chyba się pogryźliście z Mateuszem bo wszystko wyparowało :)

Nie to zebym jakas specjalna cenzure wprowadzal, ale nie przenosmy tej sprawy tutaj. Z pewnoscia sami potocza dalej rozwoj wydarzen i z czasem sie sytuacja wyklaruje. A poki co dajmy im czas na ochloniecie. Bocznicuje poki co.
AtapiCl
« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2017, 01:55:35 wysłana przez AtapiCl »

Offline MaciejakS

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Maja 2017, 20:42:43 »
Może jeśli chodzi o takie informacje, to warto spytać się o osoby które wiedzą coś o tym więcej. Bo jak widzę wysłano o tym informację Oficjalną. Trzeba poważnie o tym porozmawiać, a nie pochopnie stwierdzać na podstawie tego. Może zapytaj się Pitka dokładnie jaka była sytuacja, a nie słyszysz od normalnego użytkownika Superinformację. Jeżeli masz kontakt z osobami bezpośrednio występującym w takim zdarzeniu, to należy się ich spytać, zanim podejmiemy jakieś decyzje.

Offline my_train

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Maja 2017, 20:56:33 »
Może jeśli chodzi o takie informacje, to warto spytać się o osoby które wiedzą coś o tym więcej. Bo jak widzę wysłano o tym informację Oficjalną. Trzeba poważnie o tym porozmawiać, a nie pochopnie stwierdzać na podstawie tego. Może zapytaj się Pitka dokładnie jaka była sytuacja, a nie słyszysz od normalnego użytkownika Superinformację. Jeżeli masz kontakt z osobami bezpośrednio występującym w takim zdarzeniu, to należy się ich spytać, zanim podejmiemy jakieś decyzje.
Widzisz Maciejak ja z Pitkiem juz rozmawialem, i przynajmniej 80% wiem o co poszlo tak jak Pitek mi mowil. Wszystkie informacje splywaly do mnie a ja je przekazywalem kamadas. Wydalem tylko taka informacje ze kluczowe osoby z projektu odeszly. Jestem w kontakcie z kamadas i mam jej przekazywac wszystkie informacje w tej sprawie a  kamadas to gromadzi. To na tyle z mojej strony pozdrawiam //hulek [uzytkownik Train Driver 2].
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2017, 20:59:54 wysłana przez my_train »

Offline MaciejakS

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Maja 2017, 20:57:39 »
Może jeśli chodzi o takie informacje, to warto spytać się o osoby które wiedzą coś o tym więcej. Bo jak widzę wysłano o tym informację Oficjalną. Trzeba poważnie o tym porozmawiać, a nie pochopnie stwierdzać na podstawie tego. Może zapytaj się Pitka dokładnie jaka była sytuacja, a nie słyszysz od normalnego użytkownika Superinformację. Jeżeli masz kontakt z osobami bezpośrednio występującym w takim zdarzeniu, to należy się ich spytać, zanim podejmiemy jakieś decyzje.
Widzisz Maciejak ja z Pitkiem juz rozmaiwalem, i przynajmniej 80% wiem o co poszlo tak jak Pitem mowil. Wszystkie informacje splywaly do mnie a ja je przekazywalem kamadas. Wydalem tylko taka informacje ze kluczowe osoby z projektu odeszly. Jestem w kontakcie z kamads i mam jej przekazywac wszystkie informacje. To na tyle z mojej strony pozdrawiam //hulek [uzytkownik Train Driver 2].
Jednocześnie przyczyniając się do pogorszenia sprawy, nie tam gdzie to miejsce...

Offline my_train

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Maja 2017, 21:01:14 »
Może jeśli chodzi o takie informacje, to warto spytać się o osoby które wiedzą coś o tym więcej. Bo jak widzę wysłano o tym informację Oficjalną. Trzeba poważnie o tym porozmawiać, a nie pochopnie stwierdzać na podstawie tego. Może zapytaj się Pitka dokładnie jaka była sytuacja, a nie słyszysz od normalnego użytkownika Superinformację. Jeżeli masz kontakt z osobami bezpośrednio występującym w takim zdarzeniu, to należy się ich spytać, zanim podejmiemy jakieś decyzje.
Widzisz Maciejak ja z Pitkiem juz rozmaiwalem, i przynajmniej 80% wiem o co poszlo tak jak Pitem mowil. Wszystkie informacje splywaly do mnie a ja je przekazywalem kamadas. Wydalem tylko taka informacje ze kluczowe osoby z projektu odeszly. Jestem w kontakcie z kamads i mam jej przekazywac wszystkie informacje. To na tyle z mojej strony pozdrawiam //hulek [uzytkownik Train Driver 2].
Jednocześnie przyczyniając się do pogorszenia sprawy, nie tam gdzie to miejsce...
Pogorszenia ??? Widzisz Sam patryk farana od modeli powiedzial Ci czesciowo o co poszlo wiec jakies pole do popisu masz ;) Pozdrawiam //hulek
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2017, 21:03:59 wysłana przez my_train »

Offline Husarz

  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Maja 2017, 21:32:26 »
@Hulek milcz i nie rób tu offtopu.

Albo masz coś merytorycznego do dodania, albo sam milcz ;) Bocznica.
AtapiCl
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2017, 21:33:55 wysłana przez AtapiCl »

Offline Balaclava

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 937
  • vel. krzysiuup
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 726
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Maja 2017, 21:57:48 »
Powoli ten shitstorm zaczyna się przenosić na to forum...
Dokumentacja dla przyszłych pokoleń deweloperów:
MaSzynowa Wiki
Narzędzia deweloperskie - Blender

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Maja 2017, 22:19:33 »
Byłbym w stanie akceptować te posty, jednak łamią regulamin, a ten dość ściśle przestrzegamy na co dzień. Ja rozumiem emocje i poczucie straty i tym samym współczuję. Ale taryfy ulgowej nie ma powodu stosować.

Offline maszyner

  • Wiadomości: 18
  • EN57 - cudowna jazda :P
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Maja 2017, 23:17:08 »
Pogorszenia ??? Widzisz Sam patryk farana od modeli powiedzial Ci czesciowo o co poszlo wiec jakies pole do popisu masz ;) Pozdrawiam //hulek

Rzecz jasna wypowiada się w temacie osoba, która najmniejszy wkład miała, a robi z siebie jakby była kimś wielkim. Gościu, daruj sobie, bo syfisz jak nie tu ,to gdzie indziej, siejesz niepotrzebny ferment a sam masz najmniejsze pojęcie... Nie wiem w ogóle w jakim celu się udzielasz i za kogo się wypowiadasz ,ale wszystko co mówisz jest po prostu wierutnym kłamstwem. Dziękuję EOT, bo psujesz opinię.

Offline Balaclava

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 937
  • vel. krzysiuup
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 726
Odp: Train Driver 2
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Maja 2017, 23:20:41 »
Sugeruję zamknięcie wątku bo spina mimo wszystko zaczyna się rozkręcać.
Dokumentacja dla przyszłych pokoleń deweloperów:
MaSzynowa Wiki
Narzędzia deweloperskie - Blender