Autor Wątek:  Kiedy będą lokomotywy do symulatora maszyna takie jak ST40S i SU160 pesa gama  (Przeczytany 3895 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zpxhd

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Witam, chciałbym się dowiedzieć kiedy w symulatorze MASZYNA eu07-424 pojawią się takie lokomotywy jak napisałem w tytule czyli ST40S SU160 PESA GAMA oraz nowe kible także od Pesy
czyli EN99 EN64 EN76 itp. oraz EN74, bo te pojazdy po polskich torach już chwile jeżdżą a w symulatorze maszyna jakoś do tej pory nikt nie zrobił takich wynalazków, a powiem tylko tyle że w symulatorze maszyna jeżdżę pociągami już ponad 10 lat. bardzo proszę o szybką i konkretną odpowiedź.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Jak zrobisz to beda napewno. Powodzenia.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline dymus

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1046
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 274
Kiedy będa: materiały, zdjęcia, plany, wymiary oraz inne pomocne rzeczy, znajda się osoby które to zrobią (jaką będą mieć czas). A osoby pytające się czy coś będzie lub kiedy będzie, zainteresują się co trzeba pomóc i zamiast pisać, rzeczywiście coś zrobią i pomogą.

Offline zpxhd

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Jak zrobisz to beda napewno. Powodzenia.

Ok, ale ja raczej bym się tu na nic nie przydał bo w ogóle nie mam do tego głowy.

Offline Pierog_SU42

  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 40
Cytuj
bardzo proszę o szybką i konkretną odpowiedź.
A jak nie masz do tego głowy to w takim razie w najbliższym czasie nie będzie ;) .
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2017, 21:05:53 wysłana przez Pierog_SU42 »

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Dlatego patrz post wyzej. Masz podany powod dlaczego jeszcze ich nie ma. Zdobadz material foto na tekstury i pogladowy, zdobadz plany jakies. Wtedy przyspieszysz ich wydanie. Wymagac nikomu nie wolno ze maja byc i juz. Twoj ton wypowiedzi moglby byc niemile odebrany. Nie pisz tekstow roszczeniowych w stylu ze 10 lat czegos nie bylo. Badz tym ktory sie przyczyni do ich powstania.
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2017, 21:09:36 wysłana przez EP08_015 »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline zpxhd

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Kiedy będa: materiały, zdjęcia, plany, wymiary oraz inne pomocne rzeczy, znajda się osoby które to zrobią (jaką będą mieć czas). A osoby pytające się czy coś będzie lub kiedy będzie, zainteresują się co trzeba pomóc i zamiast pisać, rzeczywiście coś zrobią i pomogą.

że tak ci odpisze, ja jestem tu tylko od jeżdżenia pociągami w symulatorze, ale cóż zrobić,
jedyne co mi pozostaje to tylko czekać cierpliwie aż ci co modelują pojazdy do maszyny coś w końcu dodadzą i tyle.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
20000pln/model, czas oczekiwania ~120 dni roboczych. Od którego zacząć?
Mój kanał youtube

Offline zpxhd

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Cytuj
bardzo proszę o szybką i konkretną odpowiedź.
A jak nie masz do tego głowy to w takim razie w najbliższym czasie nie będzie ;) .


A więc pozostaje mi tylko czekać cierpliwie i to wszystko. :(

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Cos w koncu dodadza? Przepraszamy najmocniej ze nie dodajemy tego czego zadasz. Obiecujemy poprawe. Przepraszamy za to ze kompletnie nic nie robimy.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline zpxhd

  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Kiedy będą lokomotywy do symulatora maszyna takie jak ST40S i SU160 pesa gama
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Marca 2017, 21:13:20 »
Wymagac nikomu nie wolno ze maja byc i juz. Twoj ton wypowiedzi moglby byc niemile odebrany. Nie pisz tekstow roszczeniowych w stylu ze 10 lat czegos nie bylo.

Ależ skąd ja się tylko pytam z grzeczności kiedy co i jak, ale teraz już wiem że będę musiał czekać.