Autor Wątek:  Nowe perony  (Przeczytany 2664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wołodyjowskiIC

  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 53
Nowe perony
« dnia: 25 Stycznia 2017, 16:11:22 »
Czy ktoś orientuje jak dodać do istniejących już tras perony pomodernizacyjne autorstwo @macius5991?
Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale EP09 najlepsza.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Nowe perony
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Stycznia 2017, 17:14:52 »
Stare są jako drogi albo trójkąty terenu. Trzeba je znaleźć we wpisach scenerii (drogi rainsted wskaże, trójkąty po teksturze najłatwiej) i usunąć. Potem wstawić w to miejsce korespondujący nowy jako inc. Nie wiem czy rainsted w edycji scm to umożliwia.
Mój kanał youtube

Sebol82

  • Gość
Odp: Nowe perony
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Stycznia 2017, 17:37:21 »
Na niektórych sceneriach perony są czasem jako drogi innym jako plane. Więc dużo lepszy będzie w tym momencie 3ds. Już spotkałem się, że elementy scenerii były rozrzucone w plikach, w których ich być nie powinno np: teren, trakcja czy właśnie wspomniane drogi.

Offline wołodyjowskiIC

  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: Nowe perony
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Stycznia 2017, 13:19:06 »
Trzeba przyznać, że to dla mnie trochę za fachowy język, więc byłbym wdzięczny gdybyś mógł tak po kolei mi powiedzieć co trzeba zrobić. Druga sprawa, w plikach drogi.scm szukałem peronów, ale nie wiem zupełnie jak są one oznaczone jak je usunąć jak wstawić do nich nowe perony.

Lokomotywa EP07 fajna, EZT ED250 szybki, lokomotywa EU44 ciekawa, ale EP09 najlepsza.